Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
I wiekszosc zdjęć czarno-biala ale tak przecież najlatwiej jak sie nie umie dobrze wykadrować,zlapac kolory i wylonic piękno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joostyna
A mi nie wydawała sie zołzą, zwykła kobieta, nie kreowała sie na siłe. W każdym razie ich mieszkanie było najlepiej urządzone i zaslugiwali na wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama powiedziala ze jest zolza, sprawia wrażenie zresztą rozkapryszonej dziewczynki szkoda ze fryzurę ma tak okropna, ni jak sie ma do dizajnu który proponowali w bod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy mówicie, jak polsat poniża uczestników? nie każe im wcale płakać do kamery, widziałam dwa odcinki - raz to właśnie matka z córką i raz matka z 7 dzieci , nie było tam żadnych smutnych historyjek , tzn normalnie to przedstawili ,że sytuacja jest trudna, jedyne co może być naciągana to,że muszą okazać radość (zwłaszcza z tabletek do zmywania czy prania :P ) a to,że sponsorzy, no cóż każdy chce zarobić, a przynajmniej te rodziny jadą na tydzień odpocząć a ekipa im wsyzstko robi , a w Bitwie o DOm, muszą tyrać robć super wnętrza i nic z tego nie mieć ...a że rozmach itp. no tu nie Ameryka, zresztą jest inne prawo, tu nie można sobie ot tak zburzyć domu i postawić następnego, dobudować basen i pięć pawilonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aygfryd
cały ta seria była ustawiona pod ewe i kamila od początku było wiadome że wygraja!!!!!!!rozenek stała za nimi!!!!!!!!!bo oni tacy biedni itp.....a ta ewa to taka aktorka!!!!i ten sztuczny jej uśmiech!!!!!!!!!!!!!żal!!!!!!!!!!!wojtek powinien wygrać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norbert88
tak to racja z tym kamilem i ewą ciekawe gdzie tak dobrze aktorzyła!!!!!żenada!!!!!!!przecież dostali mieszkanie od miasta wiec po co te sceny z tym żalem itp......ciekawe czy bedzie ich na czynsz stać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teraz jak mieszkanie wygrali to będą musieli opuścić to komunalne dlatego Kamil mówił, że może w nim zamieszkać choćby i dziś ;) W sumie ludzie z Gdańska się cieszą, kolejka po komunalne się zmniejszyła i dzięki temu ktoś potrzebujący wejdzie na to ich stare mieszkanie... takie 2 w 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila Beata
a jak wam sie podoba lokalizacja tego mieszkania? przeciez to jest jakies kompletne zad***e, bez samochodu ani rusz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że było ustawione. Jak już wspomnieliście Ewusia nie była w ogóle zaskoczona wynikiem. Po drugie przy podpisywaniu aktu własności już to widzę jak ta harpia pozwoliłaby Kamilowi podpisać ten akt. Ona pierwsza by poleciała albo przynajmniej by się naradzili kto podpisuje. A tu od razu Kamil podszedł i podpisał. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak lepsza bialoleka niz kreczki kaputy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można znaleźć gdzieś w internecie te pozostałe mieszkania na sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej kibicowałam Gorom, bo najsympatyczniejsi i chyba najbardziej szczerzy :) Oczywiście, że najładniejsze mieszkanie mieli Mikołajczykowie (i gdybym nie znała osobowości uczestników byłabym za nimi). Jednak ta kobieta Mikołajczykowa jest naprawdę okropna, niezrównoważona. Trudno z taką wytrzymać. Wczoraj jak pierwszy raz mówiła o tym dziecku (a chyba je chce a nie może) to pomyślałam że gdyby mówiła o tym w każdym programie, tak jak Boguszewscy o domu dziecka, to miałaby poważne szanse na wygraną! Ale ona tylko wczoraj o tym wspomniała, a widać, że jest tam jakiś problem skoro płakała. Boguszewska wydaje mi się bardzo zołzowata, te wąskie usteczka zaciskające się w uśmiechu. Miałam wrażenie, że w programie na żywo dostała zakaz wypowiadania się, żeby nie odstraszyć widzów. Tylko ten Kamil się odzywał. TVN też chyba zdawał sobie sprawę, że to negatywna postać i dlatego dostali taką strategię, by ta Pani mówiła jak najmniej. No szkoda... przed programem chyba już wszyscy znaliśmy finał. Niech tak będzie. Mam tylko nadzieję, że Gorowie i Mikołajczykowie wykupią swoje mieszkania, aczkolwiek jak ktoś pisał kiepska okolica i może faktycznie trzeba szukać gdzieś indziej. Ale tam pewnie tanio jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję,że wobec zaistniałej sytuacji - wiedzieliście,że wynik ustawiony zbojkotujecie TVN i nie bedziecie oglądać kolejnej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAHAHA!!!!!! i co podli zawistnicy, jak sie czujecie???? Ewa i Kamil jednak wygrali, wiec musi was niezle zzerac zawisc! teraz uderzacie w tony, ze to byla ustawka, bo juz nie macie jak uzasadniac wlasnych kompleksow i zazdrosci! dobrze wam tak! Ewa i Kamil wygrali zasluzenie! sa fajna rodzinka, duzo przeszli i bardzo dobrze, ze dostali taka szanse!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakiej zazdrości? :D ja np. mam swoje mieszkanie i dużą ładniejszą kobietę niż wyżej wymieniona Ewa, oglądałem program by zobaczyć fajne wnętrza, znaleźć inspirację, ale tam kicz, kicz, otwarte kuchnie, ledy, bzdury , pierwsza edycja podobała mi się bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nasze samopoczucie martwić się nie musisz :P pomódl się lepiej za swoją Ewcie aby w totka wygrała bo skąd ta biedna dziewczynka weźmie kasę na zapłacenie podatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta żona tego nauczyciela wf już wcześniej płakała jak mówiła o dziecku. A prowadząca tylko do kobiety że zwycięskiej pary powiedziała żeby odwiesila klucze NA CHWILĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ktoś wygrywa taki program powinien dać przykład innym jak urządzić praktycznie i pięknie mieszkanie. A teraz bierzcie przykład z mieszkania zwycięzców i ich designu : piaskownica na balkonie, łazienka z prlu , niemodny kamień, okropny stół, pseudo- wyspa kuchenna, wstrętna kanapa, ohydny zamek oklejony gąbką do rur, wieśniackie dodatki , kominek roztapiający telewizor i fuszera, fuszera, fuszera.... tylko polecać :-D szkoda innych uczestników którzy tyle z siebie dali, a ci od początku byli ustawieni na zwycięzców.Tvn się ośmieszył. Kompromitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do znawczyni muzycznej,o gustach muzycznych sie nie dyskutuje,albo ktos go posiada albo nie i tyle ale oni robia swiatowa kariiere a podwojna platyna nie bierze sie z nieba tylko od ludzi ktorzy doceniaja muzyke i to nie tylko vocal,no ale nie bede cie uswiadamiac bo niestety sa osoby ktorym slon na ucho nadepnal,a osoba ktora potrafi sluchac i doceniac muzyke i ktora slucha ambitniejszej muzyki niz ONA TANCZY DLA MNIE doceni wykonawcow chociaz wcale nie musi sie jej podobac taki rodzaj muzyki,a ty mozesz wylaczac.A moze poprostu kreci cie disco polo?Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją droga to głosowanie powinno być jawne i dopuszczać po jednym SMS z jednego numeru tel i numeru imei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W następnej edycji proponuję dać ze dwie rodziny z DD może wtedy będzie jakaś rywalizacja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamaritta
No wiecie każdemu podoba się coś innego. Mi np u Boguszewskich przeszkadzał salon, dlatego że stała w nim tylko jedna 3 osobowa kanapa. A gdzie usiądą goście jak przyjdą? A ile metrów mają te ich mieszkania, ktoś wie? Co do Mikołajczykowej- to widocznie za mało o tym mówiła, taki temat jednak porusza ludzi i straciła swoją szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Rusinowa mówiła coś że ludzie pewno nie wiedzą ale jest też czwarty juror zaraz zobaczycie myślałam że kurde naprawdę wichura wejdzie :D a to ryjek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te mieszkania mają po 55 m2. Po Ryjkach było widać że żałują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia musi miec chcyba meeeega wysoka gaze i dlatego poslusznie realizuje scenariusz. wiadomo bylo, ze osobiscie wybralaby Pieczarki, ale kazali jej 'kibicowac' Gorom i wypadla strasznie sztucznie. niby nie mogla nic powiedziec z nadmiaru emocji, a tak naprawde dobre slowo na temat ich 'dziela' nie moglo jej przejsc przez gardlo! bidula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jest sobie winna, trzeba było nie wyrzucać Jurka i Wojtka a Gorów mi szkoda- szalenie sympatyczni ludzie, dostali trochę kasy to może łazienkę sobie skończą w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.35 A cóż to za atak ? Piszesz że o gustach się nie dyskutuje , a sam coś tam bełkoczesz o disco polo. Nie słucham disco polo. A platyna tych wylansowanych pseudo wokalistów świadczy tylko o braku gustu słuchających tych stęków jęków oraz o wszechobecnej komercji.Ja lubię dobrą, ambitną muzykę. Nie będę się z tobą licytować i wymieniać jaką. W każdym razie do słuchania rmf czy radia zet zmuszona jestem w pracy niestety. W domu tylko Trójka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiecie,że nie mówiła wystarczająco dużo? może mówiła,ale wycięli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofuczona na ten program
Ja kibicowalam Jurkowi i Wojtkowi z córami ale Rozenkowa od razu wyczaiłam ze jest za Ewka i Kamilem ! Wczoraj juz wiedzialam do kogo podejdzie ! A to ze wygraja to bylo wiadomo juz po kilku odcinkach ! A niech se mieszkaja ,niech se maja co mi z tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Dawida Podsiadło to nie wiem czy on osiągnął dzięki TVN , ale czy on przypadkiem nie ma znanego ojca? (felietonisty) A Kamil Bednarek i jego muzyka do mnie akurat nie przemawiają, takie rege jak każde inne, chociaż ten chłopak sam w sobie mnie jakoś irytuje, ma jakąs taką manierę :O ale podobno ma psa, wiec może jest dobrym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×