Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Agnieszka i Łukasz Czyżniak mieli najgorszy przedpokoj, same niedorobki, tak samo jak ci tancerze. Przedpokoj Krysi mi sie podobal, nie wiem jakim cudem oni odpadli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważacie że Marta i Piotr na pochwały nie zasłużyli ich przedpokój byl brzydki rama lustra,ta tania ławka do siedzenia ,szafa wszystko z innej bajki wg najładnieszy przedpokój ma doktorek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbrzydszy nasrane i brzydkie kolory tych co ma te kolorowe warkoczyki i tych z ta biała szafą niedorobioną z uchwytami ze sznura i te napisy kurna na scianach n******* nie podoba mi s ię to z***biscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo w**********i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej wkurza i ma m takie wrażenie,ze wszystko jest wyreżyserowane.Bo np dzisiejszy odcinek-wszystkie pary miały swoje "przysłowiowe pięć minut,gdzie pokazywali jak pracują.Czy ktoś widziął,bo moze mnie to umknęłó,ale Marty i Piotra nie pokazywali.Wystąpili na sam koniec pokazując swój przedpokój.Zastanawiam się dlaczego i nasuwają mi się dwie odpowiedzi 1.Wszystko ktoś inny robił/a mówili,ze tylko podłogi/A co innego trudniejszego do wykonania jest urządzając przedpokój 2.Marta znów coś odwalała ale tego już telewizja nie chciała puścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba masz rację, ja tez nie widziałam w tym odcinku, żeby oni coś robili tak jak pozostali. Ale to było do przewidzenia, że chcą ich jak najdłużej zatrzymać bo wzbudzają emocje. A wogóle to nie chce mi się o nich gadać. Dla mnie dzisiaj najgorsza była kuweta a reszta na podobnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto odpadł bo sraczki dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście jak na końcu się wszyscy ładnie pożegnali tylko Marta stała z boku. No widać jak jest tam lubiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba mają na imię Arek i Krysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka grubsza w rudych włosach kręconych co jej mąż na początku był za tulipana przebrany Dużo gorszych od nich było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a ale wy jestescie durni ,jakie oni emocje wzbudzali ,kiedy oni kręcili te odcinki w kim w widzach ? ,widzowie są dopiero teraz ale pewnie wg was z góry tv założyła ze ich pozostawią dla oglądalnosci ,tylko nawet ich nie pokazują i emocjonujecie jak posrani ale oni swojego zachowania i tak juz nie zmienią w programie jak wiele osób radzi ,bo już po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj u lekarza mi się podobało, reszta kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami widzieli jak sie zachowywali wiec to było do przywidzenia, że będa wzbudzać emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj powinien odpaść ten z Kazahstanu, przedpokój zrobiony tandetnie i bez gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten z kazahstanu całe mieszkanie robi pod rodziców, a on też będzie tam mieszkać, powinien odpaść, całe mieszkanie to koszmar !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedszkolny przedpokój - masakra. Rozumiem konsekwencję w nawiązywaniu do historii jego rodziny, ale można było to zrobić z gustem. Tak jak mówił chyba Pągowski, wystarczyło te obrazeczki zamienić na zdjecia, jesli nie miał swoich to nawet znalezione w sieci, jest masa stron na gdzie można LEGALNIE pobrać zdjęcia, nie narażając się na naruszenie praw autorskich. Byłoby wtedy super. PRzedpokój Krysi i Arka - dla mnie super, nie wiem czemu odpadli, stonowany, minimalistyczny, utrzymany w jednym stylu. Przedpokój nie jest po to żeby zatrzymywał na dłużej, tam człowiek zakłada i ściąga buty, a nie przysiada w celu poczytania sobie tanich sentencji umieszczonych na ścianie... wiadomo już że były takie "genialne" pomysły i wciąż nie moge tego zrozumieć. Less w tym odcinku spoko, bo lubię takie wzory jak te kogutki i ogólnie "na ludowo" jest wesoło - ale nijak się to miało do tego czerwonego kąta z ich zdjęciem, w ogóle mogły tam umieścic zdjęcie waginy od razu, byłoby jeszcze bardziej nie na temat i przy okazji kontrowersyjnie. Przedpokój Łukasza - nie ma się za bardzo do czego przyczepić, fajnie wykorzystana przestrzeń. Marta i Piotr - no cóż, całkiem ok, spore zaskoczenie, ale żeby zaraz, że byli najlepsi? Ogólnie coś mało ich w tym odcinku. Tancerze... dla mnie to nie był fajny przedpokój, wchodząc do takiego pomieszczenia chce się skrzywić i zapytać WTF??? Plastik, afryka i pustka... już nie wspominając o niedoróbkach... "brakło nam zawiasów bo zmieniałam koncepcje", a kogo to obchodzi? Trzeba sobie było kupić na zapas, jak nie byłaś pewna co chcesz robić... Płacząca Ania moim zdaniem spoko, taka wersja przedpokoju mi odpowiada, prosto, bez udziwnień... z tym że może nie przyjrzałam się dokładnie ale gdzie tam było jakieś miejsce na okrycia wierzchnie, buty itd? Te mieszkania mają niespełna 60m2, mając do zagospodarowania duży przedpokój, fajnie byłoby nie zmarnować przestrzeni. Bo chyba to jest ważniejsze niż nasranie efektami "wow" w stylu tu pierdykne napis, tu swoje zdjęcie, tu czerwoną ścianę i chusteczke z bazaru co to powiem że mi prababcia dała, to się zachwycą ze pamiątkowa... że ładny akcent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Moim zdaniem powinien odpaśc Dima albo powodzianie... Już mnie wkurza te jego nawiązywanie do Kazachstanu, kurcze to nie muzeum. Krysia i Arek do tej pory mieli zawsze najlepsze wnętrza i chociażby dlatego mogli dac im szansę, a korytarz nie był zły. Poza tym o co chodzi z tym napisami na ścianach... do tego takie banaly że szok. W ogóle to wychodzi na to, że im bardziej nasr....ane tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zauwazyliscie ze wszyscy wszedzie walą ta cegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Ani była szafa ,więc chyba jest gdzie włożyć ubrania buty ,mimo że jej przedpokój zachwytu nie wzbudzał to jak dla mnie jak najbardziej ok ,szafa lustro i styka po co wieszać zdjęcia aby każdy kto przyjdzie gapił się na foty w przedpokoju ale czytał durne motto rodzinne .Jakieś k***a obrazki ten Dima faktycznie robi ludowe muzeum a nie mieszkanie dla starszych ludzi ,chociaż ludzie na starość dziecinnieją może dlatego jebnęli im te obrazki. Po za tym Marty i Piotra ,przedpokój przepaskudny chcieli chyba tanim kosztem zrobić sobie przedpokój w dworku ,pałacu jak w******* tą zasłonę na lustro ,po za tym nic nie pasuje do niczego inna ława do siedzenia ,rama lustra szafa .Najlepszy przedpokój doktorka czysty ,pusty wyraźny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oblesna ta cegła. W latach 90 to było modne. Lesby ten czerwony kąt paskudny, chusta prababki, zdjęcie jak się caluja, brzydki stolik i siedzisko, tani burdelik cichodajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu mają zdaje się balkony robić.Dima zapewne zrobi pole do obrabiania żeby rodzice mieli pamiątkę z Kazachstanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie powinna odpaśc rodzina od powodzi i pożaru sory ale odwalaja fuszerę w każdym odcinku i przymykają na to oko, ta szafa to istna porażka , a co zrobili z łazienką ? fuszera a teraz szafa paskudna i jak półki przycięte z boku ? krzywo i wióry lecą zboku - deska wiórowa bez okleiny z boku postrzępiona sie sypie, kątowniki nie od półek , masakra, już od 1 odcinka yebią pomieszczenia i ich puszczają a Dima nawalił z dziecinnymi rysunkami i już upomniany że najgorszy trzymają powodzian z litości bo ta płacze na prezentacji że synek ja błagał żeby dali radę, masakra zobaczcie jaką szafe miał lekarz - wszystko idealne, równiutkie, półeczki starannie , wszystko przylega i nie sypie się nie wiem jak można mieszkać w takim badziewiu co robia powodzianie, źle bym sie czuła osobiście niechlujstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie że w tym odcinku działania Piotra i Marty zostały wycięte, w zeszłym odcinku pokazywali zwiastun że robili z kims imprezę,z inna parą, pili coś - nie wiem co i Marta mówiła - gdy będziemy tu razem mieszkać to będzie się działooooo....oj będzie i taka uchahana ze znaczącą miną i mrugnięciem oka mówila, pamietacie ? rechotali jak żaby i tu następny odcinek i tego nie ma nie pokazali imprezy i nic nie pokazali jak robią czujecie ??? ha ha , szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Rzeczywiście było coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie Marta zażądała żeby nie przedstawiać jej jako rozochoconej seksualnie napalonej baby pijącej po nocach i zapowiadającej rózne ekscesy i wycieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U tych co odpadli nie podobał się jurorom czarny sufit, że przytłaczająco i ciemno. A u Borkowskich cały przedpokój na czarno i jakoś nie było uwag że cela więzienna itd. Po prostu teraz była kolej na Arka i Krysię bez względu na to jak zrobią pomieszczenie. Tam już ustawione kto kiedy odpadnie i kto wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona może sobie chcieć ,podpisali umowy i będę pokazywać co będą uważali za słuszne a to że w zeszłym tygodniu pokazali taki zwiastun ,to pewnie żeby ciekawscy oglądali wczorajszy odcinek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie jakos karolina wkurza.pamietacie poprzedni odcinek jak przylazla do doktorka po szybe, i szla sobie jak krolowa, a doktorek z siostra dzwigali te szybe do jej mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak było:Marta poprosiła o nie pokazanie tej balangi albo oni sami stwierdzili,że już tego za duzo i to nie o tym program-napewno czytaja komentarze i nie chcieli się przyznać,że popełnili błąd,wybierając ją do tego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co że czytają komentarze ,jezu ludzie oni mają g***o do gadania i telewizja będzie pokazywać co im się podoba ,a ta zajawka wcale nie musiała być puszczana w całym programie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×