Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tova

Jestem po 18 najgorszych dniach w życiu.

Polecane posty

Pewnie nikogo to nie obchodzi, ale musze sie wygadac. kochalam sie z partnerem, pekła guma. Z moich obliczen wynikalo ze jestem 3 dni po owulacji, ale wiadomo jak to z nia jest, nikt nie wie naprawde kiedy jest:) Stwierdzilismy ze poczekamy do dnia miesiaczki i zobaczymy co dalej. Po 3 dniach od tego poklocilismy sie o jakies glowno zerwal ze mna. Przestal sie odzywac itd zadzwonilam do niego ze przecie w ciazy moge byc, a on zasmial sie i powiedzial ze "mam pecha" od tego czasu cisza. W szoku bylam chodzilam w nerwach, ryczalam. mdlalam z nerwow. Okres przyszedl z tych nerwow dosc mocny i jeszcze przed czasem juz 4 dzien. A ja nadal jak w transie, co ja preylam ten kutas sie nie odezwal a bylam z nim 6 miesiecy i myslalam ze to "ten" po prostu nadal nie wierze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelixaaa
ciesz sie dziewczyno ze nie wpadlas, bo bys sama zostala;) teraz szukaj nowej znajomosci i pilnuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol0000
wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbająca o włosy :)
To provo czy naprawde tak powiedział? jeśli to prawda to dobrze że w taki sposób to wyszło. Co za palant :/. Szukał tylko pretekstu żeby zerwać i nie ponosić odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa to życie
Rozumiem,że ci przykro.Widać kawał gnojka z niego i lepiej że się o tym dowiedziałaś teraz niż za następne pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana banana
hehehe wybacz ze sie smieje ale niezla historia :) a nejlepsze w tym wszytskim jest to ze laski sa tak glupie ze wracaja do takich typow , czego mam nadzaieje Ty nie zrobisz :)) baa ze nawet Ci przez mysl nie przeszlo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero do mnie to dochodzi, a najgorsze jest to ze bylam go pewna, echh Dziekuje Bogu, ze tak sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachorrrrrrrrrrra
ale imbecyl Faceci to tchórzliwe cioty. Poruchają i spierdalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozi_pazur
Wbrew pozorom 6 mies to baaardzo mało. Ale skoro dostalas okres, a on a taki sposób Cie potraktował to olej dupka. Nie wydzwaniaj i nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emyly
Nie zapomnij go nastraszyc ciaza ; ) alimentami, przytrzymaj go z ta niepewnosci przez minimum 18dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natarczywa extazza
zadzwoń do niego i udaj, że jednak jesteś w ciąży, ciekawe jak mu mina zrzednie :D Po tygodniu zadzwoń i odwołaj wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dbająca o włosy :)
emyly jestes geniuszem zła. Zaprzyjaźnij sie ze mną mistrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech nie mam juz sily zeby go straszyc, nie chce go wiecej widziec, jego pierdoly co byly u mnie w mieszkaniu juz sa na smietniku a Ja siedze i pije winko dopiero dochodzi do mnie ze, po koszmarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emyly
Hahahah dziekuje za komplement @dbajaca o wlosy! Autorko daj nam jego numer to my go powiadomimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, nie strasz. Ja mialam dosc mocny wiec mysle, ze jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgdgd
ja mialam okres dwa miesiace z tym ze ten drugi byl mniej obfity a ten pierwszy bardzo wiec nie podejrzewalam ciazy , zreszta testy wychodzilyu negatywne dopiero w 8 tygodniu pokazal dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgdgd
a dzis mam 13 miesiecznego szkrabka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika453553
ja tez tak mialam i wpadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia lidia
moze dobrze ze nie jestesi w ciazy i poznalasi sie na nim to nawet nie prubuj do niego wracaci bo to najwiekszy blond ktury popelnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Boga to nie mieszaj
nierządnico :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika453553
ja nie strasze naprawde tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za problem pójść do lekarza po receptę na tabletkę 72h ?? zaoszczędziłabyś sobie tylko nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas ciąży miesiączka nie występuje!!! u niektórych kobiet pojawia się dziwne krwawienie podczasciązy, ale to nie jest miesiączka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika453553
wystepuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emyly
Autorko niestety nie mieszkam w pl i z tego powodu zadzwonic nie moge (chyba ze w wakacje ;p) ale pomysl mam co by powiedziec. Dzien dobry, rozmawiam z X? Przedstawic sie jako reprezentant (tu Twoje nazwisko) (wygooglowac kancelarie pierwsza lepsza z Twojego miasta) w sprawie alimentow na rzecz dziecka wkrotce narodzonego. Sprawy dotyczace alimentow rozwiazywane sa przedwczesnie by zapewnic srpdki do zycia mlodej matce oraz odpowiednie przygotowanie sie na przyjecie dziecka. List ze szczegolami otrzyma pan w przeciagu 2 tygodnii, w przeciwnym razie prosze o kontakt. Dziekuje dowidzenia. Niech czeka na list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emyly
Tova idz do lekarza najlepiej, a do czasu odstaw winko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×