Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zawauu

Chyba przedawkowalem zielona herbate i fatalnie sie czuje

Polecane posty

Gość Zawauu

Wypilem 3 godziny temu zielona herbate sypana z 6 lyzeczek i poszedlem cwiczyc. I teraz czuje ze mi serce tak popierdala, ze jak przestaje cwiczyc to mi sie troche czarno robi w oczach i lekko cialo dretwieje. Jak cwicze, to mi to na moment przechodzi i tak juz od 2 godzin kurde nigdy tak nie mialem ha i teraz pewnie napiszecie to po huj taka piles albo ze dobrze mi tak... Teraz to i ja wiem ... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ćwiczyłeś? :P jeśli czujesz,że coś jest nie tak to albo wypij dużo wody - rozcieńszysz to co już wypiłeś, albo wywołaj wymioty (zjedz troche soli, albo palec w gardło) albo sie po prostu poloz/usiadz, otworz okno i oddychaj gleboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
upusc troche krwi albo spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawauu
Cwicze takie dosc intensywne aeroby chyba sie to HITT nazywa do tego brzuszki pompki przysiady rozciaganie rozne rzeczy. Kurde i cos mi nie przechodzi a wode juz pilem dzisiaj to jakies ze 3l bo przy cwiczeniu pot wydalam i trzeba uzupelniac wode. Jestem strasznie pobudzony nawet teraz jak pisze to mi sie troche rece trzesa i czuje ze musze zaraz wstac bo w oczach mi sie ciemno robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazakochana
znam to uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawauu
Slabo sie czuje boje sie ze moge sie przewrocic zaraz ale nie chce nikomu w domu mowic bo nie dosc ze spia juz to glupio mi sie przyznac, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawauu
Chyba mi juz przechodzi :) ale sie strachu najadlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxczczcx
Przez ile minut parzyłeś? To na 99% nie od herbaty, po prostu będziesz miał zaraz zawał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może od wysiłku fizycznego a nie od herbaty? albo spadek cukru? jak robileś przysiady albo długo kucałes to może być jeszcze odruch Bainbridge'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dobra faza, kucać/gnieść nogi kilka-kilkanaście minut a potem szybko wstać, każdy bedzie miał ciemno przed oczami :D czasem tak robię i mam wtedy odlot - moment wyjątkowej świadości, czuję,że żyję. Chociaż to ryzykowne,można sie przewrócić i rozbić głowę. A herbata zielona jest zdrowa,dużo jej piję, nigdy od tego nie miałam problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawauu
Parzylem jakies 2-3min ja po zielonej zawsze mam adrenaline i swira dostaje ale zwykle to tak z 2-3 parze dzisiaj to przedawkowalem. Co do cwiczen to wiem ze jak kucniesz na dluzej i wstaniesz to jest bania ja akurat robie przyciady i to krotkie serie po jakies 70 do 100 . Moze z braku cukru tez - wzmocnil efekt sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×