Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
inoways

ABORCJA FARMAKOLOGICZNA W 7 TYGODNIU

Polecane posty

Gość Ana

Potrzebuje fachowej odpowiedzi czy po kuracji i zgloszeniu sie do szpitala (jesli zajdzie taka potrzeba) i ewentualnym zabiegu lyzeczkowania istanieje mozliwosc ze wykryja leki we krwi lub w badaniu histopatologicznym materialu z łyzeczkowania? Z zarodka, łożyska itd? Bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Ana napisał:

Potrzebuje fachowej odpowiedzi czy po kuracji i zgloszeniu sie do szpitala (jesli zajdzie taka potrzeba) i ewentualnym zabiegu lyzeczkowania istanieje mozliwosc ze wykryja leki we krwi lub w badaniu histopatologicznym materialu z łyzeczkowania? Z zarodka, łożyska itd? Bardzo prosze o odpowiedz

Tak i zamkną cię do więzienia i powiedzą wszystkim w twojej wsi, że zabilas dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martimati

te storny ktore pierwsze w wyszukiwarce wyskakuja sa pewne? nie wiem ktora strone wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odsprzedam

Witam mam do odsprzedania zestaw do aborcji farmakologicznej mi okazał się zbędny jeśli któraś z Pan byłaby zainteresowana proszę o kontakt 733386775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwo
Dnia 29.10.2019 o 20:36, Gość martimati napisał:

te storny ktore pierwsze w wyszukiwarce wyskakuja sa pewne? nie wiem ktora strone wybrac

I na jaką strone sie zdecydowałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Zabicie człowieka to przestępstwo. Zygota, płód, zlepek komórek, czy jak to nazwiesz jest człowiekiem. Chcesz mieć morderstwo na sumieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostal mi zestaw z wow gdyby ktoras byla zainteresowana. Postanowiłam urodzić ale pieniadze tez są potrzebne.. Sprzedam za niewielką kwote

jasior.kasia27@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed postem powyżej. Oszust wiadomości wysyłane do momentu wysłania kasy. Później cisza. 

Jasior.kasia27@o2.pl

02249000050000400459277254

Katarzyna Jasiorowska

OSZUST OSZUST NIECH JUZ NIE ZAROBI

PIC NA WODE FOTOMONTAŻ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem z autopsji, że jak jest zdrowa macica i młoda to żadne wam tabletki nie pomogą. A żebyście się zesrały. Trzeba jechać na Słowację/Czechy i usunąć po ludzku. Bo tylko szkód narobita. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×