Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

juzwiem dlaczego nie mam brania u dziewczyn

Polecane posty

bo jestem za wysoki a one wolą niskich bo jestem szczupły a one wolą panów typu bears lub napakowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może dlatego, że jesteś ułomem roznoszącym ulotki :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgbnjuy
bo jestem szczupły a one wolą panów typu bears lub napakowanych xxx Ja mam normalną budowę ciała i robioną rzeźbę i też nie mam szans. Częściej widzę grubasów z wylewającym się sadłem z super dziewczynami niż z takimi z normalną zadbaną budową ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze dlatego ze nie umiesz wycelowac w target? Przeciez gusta sa rozne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu nie ma lekko ja grubasem nie chce byc a nizszy juz nie bede :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta odrazu widac jąką mam psychike skoro oceniają po wyglądzie? zressztą nawet mordercy dzieci mają dziewczyny więc psychika nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydBYCpolaczkiem
cream jebany kretynie, słaba prowokacja akurat wzrost to duzy atut, zadna kobieta nie chce niskiego facet musi miec minimum 185 cm skoro jestes wysoki i nadal sam to musisz byc MEGA BRZYDALEM a do tego kretynem, ciotą i idiotą z charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nie masz twarzy, która nawilża waginy. Nie masz statusu w grupie, nie masz nawet grupy znajomych. Do tego nie masz nawet przyzwoitej kasy. Sam wzrost i nie bycie grubasem nie jest w stanie Ciebie wyratorać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze spiewka i stara i
nawet smieszna ale jak na jego wiek (31 lat), to juz zakrawa na chorobe psychiczna badz ulomnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet zaczyna się od 195 cm.
poniżej to ścierwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka kiedy do ciebie
dotrze ze ty nigdy nie bedziesz mial nikogo badz w najlepszym razie skonczysz jak alter ze starsza pania i jej nastoletnim dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty:) Dziewczyny lubią wysokich facetów. A takie jak ja, czyli wysokie raczej nie oglądają się za niższymi. Nie to, żebym miała coś przeciwko niskim, ale tacy raczej do mnie nie startują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Po prostu nie masz twarzy, która nawilża waginy. Nie masz statusu w grupie, nie masz nawet grupy znajomych. Do tego nie masz nawet przyzwoitej kasy. Sam wzrost i nie bycie grubasem nie jest w stanie Ciebie wyratorać " x taa bo ci niscy mają kase i super twarze :O np dzisiaj widziałem kolesia taki typowy paker ok 175 cm moze mniej i szedł z laską która miała tyle samo wzrostu co on moze nawet była wyzsza ,on miał twarzprzeciętną a ona była ładna więc niski wzrost to atut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzi1maja2013
cremik,nie martw się na starość się skurczysz i wtedy bedziesz miał branie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on zyje na planecie kremowka
nie ogarnia ze wzrost twarz sie nie liczy tylko portfel. a ze to roznosiciel ulotek to juz szczegol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara sam widze ze ci niscy mają branie a wysocy nie poprostu tak juz jest , jedynie w necie panny pisza ze wzrost ma znaczenie a w realnym zyciu : niski z przeciętną twarza ma branie wysoki z przeciętną twarza nie ma brania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykop.pl

Wysoki wzrost jest zawsze na plus. Chyba że mówimy o 2m i wiecej to u niskich kobiet ma sie już raczej przekichane. Najważniejsze są  natomiast szerokie i masywne ramiona. Obojętnie już czy nabite mięśniami czy bardziej otłuszczone. Facet moze być wtedy brzydki i nie za wysoki a i tak ma jakieś branie. Wysoki wzrost tez jest ważny ale nie daje aż takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×