Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kwasniaczek1

Wytrysk w ustach... czy to zle?

Polecane posty

Powiedz zeby ci sie zesral na gebe

Ktos dobrze napisal miejscem spermy jest pochwa. A dupa jest od srania a nie od anala. Zachowujecie sie jak bydleta!!!!!! A potem dziwicie sie ze faceci maja was za sciery

Gość szmeranygarnek
To jest super sprawa dla chłopaka...ale.... raz mi się laska zrzygała :D

Gość maczo niech inni mi wybaczą
jak komus nie pasuje spuszczanie do buzi to niech tego nie próbuje moja zawsze pije do konca i mam do niej szacunek i bardzo ja kocham to sa tylko zabawy i gierki które nas nakrecaja . mochery nie pisac bo cały temat psujecie .

Gość Kwasniaczek1
Tyle sprzecznych opini... ale sex to kazdy lubi :P

Gość tak to widze
a ja mam pytanie do katolikow ,czy religia tego zabrania ?

Gość maczo niech inni mi wybaczą
wszystkie kobiety lubia cudowac pic sperme jakies anale ale wiekszosc udaje pożadne tylko nie wiem po co takie głupoty wypisują skoro to jest normalna sprawa. takie pokładance nikogo nie krecą nawet stare babcie robia lody i daja od tylu.

Gość to jest ok
wytrysk w ustach jest ok, szczególnie dla faceta ;) Władza nad kobietą która posłusznie przyjmuje jego spust, jest podniecająca. Ale lepiej uważać z tym łykaniem co by z nadmiaru testosteronu później kobiecie broda i wąsy nie zaczęły rosnąć.

Gość to jest ok
no przerost łechtaczki u niektórych to na pewno :)

Gość e-kaznodzieja
Zamiast oferować mu wytrysk w ustach zadbaj o jego duszę i zaproponuj mu wspólną modlitwę zamiast. Bo każda forma seksu dla przyjemnosci to grzech, a seks z zakończeniem poza kobiecymi narządami to grzech ciężki.

Gość Pad
Moja dziewczyna preferuje spust do buzi badz na cycki.

Gość Robar III
Nie ma mowy by było to złe... W moim przypadku już przy mej pierwszej sugestji wobec dziewczyny by zrobiła mi laskę zostałem wprost przez nią poproszony o spuszczenie się jej całą swą spermą w gardło. Myślę że nie kłamie gdy twierdzi że jeszcze nigdy spermy nie wypluła i nie wypluje...

Gość gość
Mojej ssię cipke i spijam jej nektar bardzo smaczyn i to samo po lodziku spija co do kropli.Ja i żonka ma smaczny nektar bo to zależy od higieny i tego co jemy i pijemy.

Gość gość
Moja kobieta dlugi czas nie chciala brac do ust. A jak juz wziela to sie zdziwila ze nie skonczylem w jej ustach. Od tamtej pory czesto mi o ciaga a ja koncze albo w ustach albo na buzi. I mam do niej szacunek taki jak wczesniej. Chyba wiekszosc kobiet od czasu polyka, szacunku nie maja tylko latwe. Ale to dotyczy wszystkiego. I spuszczania do ust, i obciagania, i seksu klasycznego, a nawet klepania po tylku. Wszystko zalezy z kim i w jakim czasie.

Gość gość
E R O F L I R T 24 . P L

Gość gość
Bardzo polecam serwis http://eroflirt24.pl , mozna poznac fajne osoby w dodatku rejestracja darmowa i trwa 10 sekund , polecam

Gość gość
"podnieca mnie ale też głupio jakoś się potem czuję" NIE, TO NIE JEST ZŁE... Szok, że ktoś jeszcze w XXI wieku może mieć wątpliwości. Faceci mają jeszcze większy szacunek do swoich pań, w których ustach dochodzą. Świadczy to o głębokim związku obu partnerów. Bo zwykle te niezdecydowane dziewczyny wzdrygują się na myśl o s*****e, a jakoś partnerzy nie mają problemu z wylizywaniem ich do sucha. Podziękuj polskiemu wychowaniu, gdzie wszyscy są napaleni, a katolicka hipokryzja i tak musi temu towarzyszyć. Nie trzeba być pruderyjnym i mieć poczucia winu. Seks jest największą świętością dla ciała i nie ma w nim nic złego, czy to ciupcianie pod kołdrą po bożemu, czy największe perwersje. Dopóki nikomu nie dzieje się realna krzywda i gwałt, to wszystko jest ok. Co do finiszu w ustach moj***ardziej pruderyjne partnerki nie chciały. Te bardziej otwarte robiły mi to praktycznie zawsze. Najlepiej jest dochodzić i tryskać podczas lodzika, oczywiście nieprzerwanego i robionego non stop aż do końca wytrysku i jeszcze chwilę dłużej. Członek robi się wtedy bardzo wrażliwy i każdy ruch w buzi potęguje orgazm. Spermę można później wypluć, ale lepiej jest połknąć. Nie ma w tym nic złego, to nawet zdrowe i bardzo podniecające dla obu stron. Odrzućcie pruderyjność i głupi wstyd. Nie przekazujcie go dalej, bo tylko krzywdzicie kolejne pokolenia.

Gość gość
"wszystkie kobiety lubia cudowac pic sperme jakies anale ale wiekszosc udaje pożadne tylko nie wiem po co takie głupoty wypisują skoro to jest normalna sprawa." Z mojego sporego doświadczenia wiem, że to prawda. Zdecydowana większość kobiet udaje cnotliwe, bo tak je pruderyjnie wychowano w polsce, gdzie seks to ogółem temat tabu ale i tak wszyscy go uwielbiają. Odpowiednie podejście i każda cnotka daje jak szalona, tylko trzeba ją tego nauczyć. A to trwa nieraz miesiącami albo w gorszych przypadkach latami. Kobiety czują naturalną potrzebę ostrego seksu, ale wychowanie im utrudnia wyrażenie tej potrzeby w sposób jawny. Takie idiotyczne wzorce są kobietom przekazywane, że powinny sprawiać wrażenie "porządnych", takich które "się szanują". Otóż szacunek do samego siebie polega na tym, że robi się, co chce, a nie to, co katecheta czy inny fałszywy kaznodzieja chce. Albo "co ludzie powiedzo". Odrzućcie pruderię i niepotrzebny wstyd. Seks jest zawsze dobry, o ile to nie gwałt. Seks jest święty, ciało jest świątynią. Ciało to nie jest grzeszny worek na kości, a seks nie kończy się na wytrysku w pochwie w celu płodzenia dzieci. To nie średniowiecze. Czemu polacy są nadal tacy zacofani?

Gość mężatka od 7 lat

raz w miesiącu robię dzień męża i robię mu dobrze, tak żeby był super zadowolony... czasami robię mu loda z połykaniem - mi sprawia to przyjemność, a i  on jest szczęśliwy. Ostatnio robił coś na komputerze, weszłam pod biurko niby włączyć telefon do ładowania... i obciągnęłam mu z połykaniem... niestety tak się podniecił że na koniec biurko się przechyliło i spadł komputer - niestety nie przetrwał upadku.

Gość gosc No one

raz w miesiącu robię dzień męża i robię mu dobrze, tak żeby był super zadowolony... czasami robię mu loda z połykaniem - mi sprawia to przyjemność, a i  on jest szczęśliwy. Ostatnio robił coś na komputerze, weszłam pod biurko niby włączyć telefon do ładowania... i obciągnęłam mu z połykaniem... niestety tak się podniecił że na koniec biurko się przechyliło i spadł komputer - niestety nie przetrwał upadku.

Kosztowny lód:))

Gość Ona

Zdecydowana większość kobiet udaje cnotliwe, bo tak je pruderyjnie wychowano w polsce, gdzie seks to ogółem temat tabu ale i tak wszyscy go uwielbiają. Odpowiednie podejście i każda cnotka daje jak szalona, tylko trzeba ją tego nauczyć. A to trwa nieraz miesiącami albo w gorszych przypadkach latami. Kobiety czują naturalną potrzebę ostrego seksu, ale wychowanie im utrudnia wyrażenie tej potrzeby w sposób jawny. Takie ...yczne wzorce są kobietom przekazywane, że powinny sprawiać wrażenie "porządnych", takich które "się szanują". Otóż szacunek do samego siebie polega na tym, że robi się, co chce, a nie to, co katecheta czy inny fałszywy kaznodzieja chce. Albo "co ludzie powiedzo". Odrzućcie pruderię i niepotrzebny wstyd. Seks jest zawsze dobry, o ile to nie gwałt. Seks jest święty, ciało jest świątynią. Ciało to nie jest grzeszny worek na kości, a seks nie kończy się na wytrysku w pochwie w celu płodzenia dzieci. To nie średniowiecze. Czemu polacy są nadal tacy zacofani?

Genialny wpis, cała prawda o seksie w Polsce.

Gość gosc

Genialny wpis, cała prawda o seksie w Polsce.

" cała prawda"

"tyż prawda"

"i g.o.w.n.o prawda":))

Gość Ona

" cała prawda"

"tyż prawda"

"i g.o.w.n.o prawda":))

Nie zgodziłabym się tylko z tym ,że każdą kobietę można wszystkiego nauczyć, niektóre są niereformowalne.

Gość gosc

Nie zgodziłabym się tylko z tym ,że każdą kobietę można wszystkiego nauczyć, niektóre są niereformowalne.

znasz jakąś niereformowalną?:)

Gość Ona

znasz jakąś niereformowalną?:)

Mam taką w rodzinie, co to nigdy się nie upiła, zawsze ma wszystko pod kontrolą i ogólnie święta katoliczka, wytrysk w ustach to dla niej grzech śmiertelny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować