Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam nadzieje na chłopaka

Syn... do mam które mają synów

Polecane posty

Gość Mam nadzieje na chłopaka

Kochane jak z pielęgnacjią takiego chłopca? Jestem w 14 tyg ciąży i mam cichą nadzieję, że będzie chłopiec. I tak się zastanawiam jak to jest u chłopców. Boję się trochę tej pielęgnacji. Jak się obchodzić z małym penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaka
Dobre ;) tylko nie obchodź się z małym tak jak z dużym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14tc
a ty juz myslisz o plcie i pielegnacji? za kilka tyg bedziesz znala plec to wtedy bedziesz sie "martwic" pielegnacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14tc
* płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje na chłopaka
Czemu żartuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usidziesz mu na nim to się
skórka sama odklei idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee prowo
marne prowo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhdjsdhjsdh
A co ty już tak o jego klejnotach myślisz. 14 tydzień ciąży to jeszcze nic pewnego kobieto. Jak już urodzisz to będziesz myśleć i to też żadna filozofia , nie wiadomo o co ci chodzi. Może częściej pomyśl o swoim chłopie to ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje na chłopaka
Chce po prostu wiedzieć jak się dba o małego chłopca. Nie mogę wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje na chłopaka
Mam cichą nadzieję że będzie chłopiec ale też bardzo bym się cieszyła z córki. Chce powoli się uczyć jak dać o takie małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwójki.
Ja ci odpowiem bo tu od kilku dni straszna chamówa. Tez się martwilam jak dowiedziałam się ze będę mieć synka. Okazało się że z chłopcami jest dużo prościej niż z dziewczynami, nie trzeba podcierać tylko od przodu do tyłu. Z napletkiem nic się nie robi, żadnego odklejania jak dawniej. Jest tylko jeden problem, przy zmianie pieluszki zdarza się sikanie po ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje na chłopaka
*maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje na chłopaka
Dzięki. Z dziewczynką nie będę miała problemów, bo wśród kuzynek jestem najstarsza, a między najmłodszą kuzyną a mną jest 19 lat różnicy. Ją mam 28 lat, a ona to jeszcze dziecko. W rodzinie same laski się porodziły i zero chłopaków więc w chłopakach zero doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy chłopcach jest
trudniej a przynajmniej w naszym przypadku było tak że córkę przemywałam od wzgórka w kierunki pupki i osobno między wargami większymi a syna zwyczajnie przemywałam od przodu do tyłu (taki esame prawa higieny rządzą ) ale dzięki temu że nie odklejaliśmy napletka zaczęły robić się problemy bo synek niemiłośiernie zaczął płakać gdyż napletek się skleił i zrobiła się ztulejka (miał ponad roczek) więc w szpitalu odklejali i kazali smarować maścią i zsuwać co mnie bardzo stresowało bo syn zawsze płakał nawet jak robiłam to delikatnie . Z córką nigdy nie było problemów. Obecnie oczekuję drugiego syna i już mi niedobrze na myśl o napletku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje na chłopaka
Mam o tyle dobrze że mogę liczyć na pomoc teściowej, która wychowała 3 synów. Chłopaki zawsze jej pomagali. I ja z mężem nie mam problemów. Dużo też zależy jaki daje przykład ojciec, a tu był świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam syna. 28 maja będzie miał roczek i co mogę powiedzieć?! Chyba tylko tyle, że jest mi łatwiej niż z dziewczynką pomimo, że nie mam dziewczynki :) Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał-nie ma problemu, że trzeba czyścić wargi sromowe a wiadomo, że jak maluch zrobi kupę to czasem po same pachy i weż dokładnie wyczyść np w miejscu publicznym. Tym bardziej, jak nie korzysta się z chusteczek nawilżanych bo ja z nich nie korzystałam na początku bo uważam, że są za sztuczne i myłam ciepłą wodą i wacikami dla dzieci. Chłopak lgnie do taty jak wiadomo:) i wtedy ty masz chwile dla siebie- oni się bawią samochodami, piłką itp a ty np idziesz na drzemkę- a dziewczyna?- wiadomo, facet i lalki to nie to więc ty ciągle się zajmujesz małą :) teraz jestem w drugiej ciąży i też jestem ciakwa co będzie :) zapowiada sie chlopak bo u Kuby w rodzinie tylko faceci sie rodza- takie geny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje na chłopaka
No właśnie u mojego męża to też sami faceci, a u mnie znów dziewczyny. Zobaczmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje na chłopaka
Jeszcze kilka tygodni i będziemy wiedzieć co się kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U nas odwrotnie
Córkę łatwiej mi się przewija niż to miało miejsce z synem (problemy z zaczerwienionym napletkiem) a obecnie to córka bawi się z taką (nie lalkami) , wygłupiają się i chyba wolą bardziej niż syn z mężem. Syn dla odmiany często sterczy przy mnie a z tatą jedynie jak oglądają mecz bądź grają w piłkę (typowo interesowne wobec siebie męskie podejście ) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U nas odwrotnie
miało byc że córka bawi się z tatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zaczarowana...
Zleży z jakiego regionu jesteś.. jeśli chodzi o napletek... ja ze śląskiego i mai kazali od urodzenia ściągać.... w mazowieckim (zleży jaka część ) od 3 coego miesiąca .. kuzynka we Francji po drugim roku życia.... więc zależy co ci położna powie jak będzie cie dowiedzać... nie mart się wszystkiego sie dowiesz.... a jak ni wiesz to zawsze można ją spytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie siadasz na nim i sie bujasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×