Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie lubieje

Nie lubię facetów w dżinsach

Polecane posty

Gość nie lubieje

jeansy to odzież pierwotnie dla robotników, nie podobają mi się tacy. W jeansach wyglądają bazarowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brystol techniczny
ja nie lubie dziun w leginsach i balerinach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeansy są tak oklepane i nudne, że też ich nie lubię i nawet sama nie noszę. Czy bezdomny czy nie każdy tylko w tych jeansach. Nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię facetów w rurkach, obcisłych koszulkach, z dekoltami... a niestety wielu tak chodzi ostatnimi czasy. Nowa moda?! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwić sie, ze ludzie dżinsy noszą. W sklepach jest ich najwięcej, poza tym żaden inny ciuch nie jest tak uniwersalny. ja tam też lubię dzinsy, wygodne, praktyczne i zawsze fajne. nie dziwie sie facetom że je noszą często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qppppr
Zgadzam sie z cukiereczką i autorką. Jeansy są nudne jak cholera, kazdy je nosi...dziecko,nastolatka, bezdomny, konduktor, kasjerka etc tragedia :O poza tym w dżinsach latem jest gorąco, zimą bardzo zimno w ogole nie grzeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qppppr
jeansy nie są wygodne - cięzkie, sztywne, slabo przepuszczają powietrze, pierwsze levisy moze byly fajne, teraz? Chińskie szmaty, dziurawe, powycierane, porwane, ciasne jak rajstopy , ale 'modne' , ble. Typowe klony i ofiary mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvvvvka
Och jejku, księzniczka za pieć groszy z listą wymagań co do facetów, na której widnieje nawet rodzaj noszonych przez nich spodni. Masz siano we łbie jesli do takich rzeczy się przywalasz i znając życie sama nic sobą nie reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę rurki, proste, dzwony (!!!), poszarpane, gładkie, z przebarwieniami, jednolite i jakie tylko chcecie. Innych spodni właściwie nie uznaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadaoqg
to w czym mamy chodzic? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w czym mamy chodzić, w spódnicy dzianinowej? Ja bardzo chętnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×