Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaniLolitkaaaA

ZA PIERWSZYM RAZEM-CIAZA.

Polecane posty

Gość PaniLolitkaaaA

Witam wszystkie mamusie i przyszle mamusie. Czy sa takie ktore zaszly w ciaze za pierwszym razem? Kochalam sie w tym cyklu z narzeczonym bez zabezpieczenia. Nie umawialismy sie ze zaczynamy starania. Poprostu nie zabePieczalismy sie. Nie chce sie nakrecac ale zastanawiam sie czy mam szanse byc w ciazy..do okresu jeszcze tydzien. Troszke pobolewaja mnie jajniki. Ale moze to na @. Nie chce popadac w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniLolitkaaaA
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam się udało w Marcu za pierwszym razem, tak się cieszyliśmy, że tak szybko się udało, ale niestety straciłam ciaże 10 dni temu, ale jestem dowodem na to, że można zajsć w ciaże w pierwszym cyklu starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alemama
ja z mężem zaszłam w 1 cyklu nie celowaliśmy nawet w "te dni" bo nie widzieliśmy się za często-mijaliśmy przez pracę i w sumie były tylko 3 stosunki w ciągu miesiąca którym zaszłam!:) za dwa tyg poród!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alemama
byłam tak zaskoczona,że nawet objawy traktowałam jak chorobę;)tzn myślałam,że zachorowałam(byłam słabiutka,senna i ciagłe zawroty głowy)lekarz rodzinny mi nawet powiedział,że może w ciązy pani jest???a ja na to w ciąży????nic pojechałam do gin kazał zrobić test bo macica pogrubiona i II krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniLolitkaaaA
Anielicaaaaaaa:Bardzo mi przykro:( strata dziecka to cos strasznego. Ehh alemama:gratuluje i zycze powodzenia:) oby wszystko bylo dobrze. Ja mam cicha nadzieje ze jednak zaszlam w ciaze. Ale nie zapedzam sie bo potem bede rozczarowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też za pierwszym razem od razu po odstawieniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszą zaszłam w pierwszym cyklu a w drugą w drugim cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzięta z optymizmem
Ja w pierwszym cyklu zaszłam ale po 7 tygodniach już było po ciąży a teraz.... półtora roku i nic... Jakoś nie jest mi dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
do ciazy potrzebu jest pól jablka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniLolitkaaaA
Naczytalam sie sporo o kobietach, ktore pragna dziecka staraja sie bardzo dlugo...jestem mloda. Mam 23 lata. Uwielbam dzieci i pragne zeby byc Juz w ciazy. Okres mialam zazwyczaj co 28-29 dni. Ostatnio przyszedl po 35 dniach. W tym miesiacu nie potrafilam okreslic kiedy mialam plodne i czy wogole byly...chociaz obserwowalam swoj cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniLolitkaaaA
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkgyfggugfkgulk
U mnie obie ciąże za pierwszym strzałem :D 1 miesiąc a dokładnie kilka dni w okresie płodnym starań i od razu ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , mnie udało się w 2 cyklu , 1.05 zobaczyłam II kreseczki na teście , teraz czekam do poniedziałku na wizytę u gin. już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , nam udało się w 2-gim cyklu , a 1.05 , zobaczyłam II kreseczki na teście , teraz czekam z niecierpliwością do poniedziałku , bo mam wizytę u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana_marzycielka
Autorko ja też zaszłam za pierwszym strzałem i to w twoim wieku. Niestety cieszyłam się moją ciążą tylko 12 tygodni. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina

Ja z mężem uwazalismy odkąd urodził się synka czyli  półtora roku i raz się zapomnieliśmy i od razu ciąża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będęmamą

Nam się udało 🙂 Był to pierwszy miesiąc starań w dni płodne. Pierwszym objawem były strasznie ciężkie, bolące piersi, znacznie bardziej niż na okres. A pierwszy test wyszedł negatywny i myślelismy, że się nie udało. 🙂 Jestem w 13 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Układ

We wszystkie cztery ciąże zaszłam w pierwszym cyklu starań, od razu. Pierwsza ciąża w wieku 29 lat,ostatnia w wieku 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie dwie ciąże i w każdą zaszłam za pierwszym strzałem. I to mając TSH ~5 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuguarek

Hmmm... ja koncze 40 lat w tym roku i nigdy wczesniej nie staralam sie o dziecko. Doszlismy do wniosku z partnerem, ze z uwagi na moj wiek trzeba by podjac jakas decyzje co do rozmnozenia i pol zartem pol serio „postaralilismy sie” na wakacjach, jeden stosunek bez zabezpieczenia (jakos tak pozniej nie kontynuowalismy staran). Do tego bylam 2-3 dni przed okresem, wiec teoretycznie zadna owulacja. Okresu nie dostalam, po 3 tygodniach zrobilam test i wyszly dwie kreski.

W poniedzialek ide potwierdzic, bardzo sie boje, mam nadzieje, ze dzidzia po pierwsze w ogole jest, po drugie jest w macicy, a po trzecie jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×