Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdfgfgd

Lumia 800 biała czy niebieska? Jak się ją uzytkuje?

Polecane posty

Gość gdfgfgd

Jesteście zadowoleni? Czy ma taki mega wrazliwy na dotyk ekran jak Samsungi ? Jestem kobieta (młoda) i nie wiem, który ładniejszy model niebieski czy biały :) Doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niebieska ale masz ta oslonke na telefon i mozesz sobie dokupic w obojetnie jakim kolorze telefon jest czuly na dotyk mi sie uzywa dosyc dobrze chorowalam na nia troche czasu i nigdzie nie moglam dostac jesli chodzi o jakies zaawansowane informacje to Ci nie podam bo wiadomo dla kobiet wazniejszy jest wyglad ;) ah ale co musze napisac to zdjecia wychodza bardzo ladne porownywalam z samsungiem galasy S III i lumia ma zywsze kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgfgd
ale bardzo czuły? np. jak piszesz smsa to nie ''wciska'' Ci się to co nie chcesz? Bo teraz mam samsunga i jak pisze smsy to wlaczy zawsze mi się cos dodatkowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgfgd
a przez tą osłonke nie jest sporo grubszy i większy ten telefon ? ile czasu zajmuje naładowanie jej do pełna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasami wciska, mnie najbardziej wlasnie irytuje pisanie smsa bo nie zawsze uda mi sie dobre slowo napisac ;) oslonka jest gumowa, takze telefon zachowuje swoj ksztalt i wielkosc ja nie zawsze natarczywie go uzywam. teraz jak jestem w domu to prawie w ogole i bateria mi sie trzyma od srody. normalne uzywanie codziennie to raz dziennie, ok godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgfgd
no ok ale jak masz pusta baterie i ją ładujesz to ile czasu to zajmuje godzine dwie? ;) Kurcze pisalam na lumii 610 i był sto razy lepiej niz na moim samsungu...mam nadzieje ,ze w tym modelu gorzej nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgfgd
a wybacz, moje nie dopatrzenie :) Wiec Twoim zdaniem ładniejsza jest niebieska od białej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zdania jesli chodzi o kolor akurat byla niebieska wiec wzielam niebieska tak jak mowie ta oslonke mozesz sobie dokupic w jakimkolwiek kolorze wiec to czy obudowa jest zielona czy czarna to nie ma znaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgfgd
ok, dzieki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×