Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MartyldA29

Co do schabu

Polecane posty

Gość MartyldA29

Jutro planuje zrobic schab w sosie i mlodymi ziemniakami ale nie pomyslu na zadna surowke. Chce by to bylo cos nie standardowego,bo i kolacja bedzie z okazji rocznicy. Jakies propozycje prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
mloda kapusta zasmazana z koperkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartyldA29
A cos innego? Bardziej kolorowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
Powiedz co lubicie ... Bedzie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy dziś bitki ze schabu i na surówkę była młoda kapusta z marchewką, cebulą i natką pietruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuminnaaa866
colesław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartyldA29
Myslalam o jakiejs salacie i do tego jakies dodatki jak pomidor ogorek papryka ale jak dla mnie to takie standardowe a szukam czegos nowego,dobrego by partnera tym troche zadziwic bo twierdzi ze to on lepiej gotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najcik
ja podałabym sałatę z grillowanym halloumi , pomidorkami koktajlowymi czerwoną cebulą. nie wiem tylko czy zapach cebulki nie popsuje wam pokolacyjnego świętowania rocznicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewlinka
Pieczone buraki z winegretem na bazie soku pomarańczowego albo balsamico (można podać na garści roszponki dla koloru)? Albo surowy burak (jakoś mi buraczki do tego zestawu pasują) starty na tarce o grubych oczkach, do niego sporo kwaśnego jabłka, trochę cebuli, sól, pieprz i jak kto woli, sos jogurtowy, albo winegret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusta pekińska,rzodkiewka w
prążki,szczypiorek,roszponka,ogórek zielony,papryka czerwona,sok z limonki,sól pieprz i jogurt grecki i kila łyżek oleju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zrobiła z selera i pietruszki trochę i z marchewki ładnie to będzie wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dun Chill
do schabu to najlepszy jezd gulasz z kurzej watroby ze szcypiorkiem pociętym w piórka z koguciego ogona na podładzie z jednej znaleznej TRUFFLLI na nasypie kolejowym linii Magdalenka-Mikołów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza będzie jakaś sałatka warzywna. Możesz zrobić tzn. mix i wrzucić do miski wszystko co masz :D Lub też się postarać i zrobić np. sałatkę majową - tutaj masz przepis: http://apetycznie.pl/salatki/salatka-majowa/ Ja ją uwielbiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zrobiła marchewkę i seler starty na tarce a do wyboru jeszcze buraczki czerwone z chrzanem. Pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×