Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerwowana.mammma

Kolega synka nie idzie do pierwszej komunii

Polecane posty

Gość zdenerwowana.mammma

mój synek ma najlepszego kolegę z klasy to miłe dziecko, ale jego matka to dziwaczka i nie posyła go do pierwszej komunii i robi z dziecka wyrodka jednego w szkole. wielka mi ateistka, ale z zdaniem dziecka się nie liczy, bo jak go pytałam czy chciałby przyjęcie i prezenty jak wszystkie dzieci, to mówi, że chciałby, ale mniejsza z tym. teraz mam problem, bo synek urządza histerie, że mam zaprosić jego kolege, że koniecznie musi być na przyjęciu i nie rozumie, że to są bezbożniki i obcy ludzie,bo znam się tylko prtzez dzieci z jego matką i że nie można ich zapraszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że jego matka to dziwaczka. Przecież wychowana została w katolickim kraju. Nakazuje co ma robić i w co wierzyć. To podłe!!! każde dziecko powinno mieć Komunię. Nie rozumiem takiego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko, jesteś normalna
Chyba brak Ci jakiejś klepki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka kafeteryjana
Aha. Wysyłam Ci energię byś poradziła sobie z tym problemem sama bez kafeterii jestes duza dziewczynka zapewne sobie poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konserwatywny ateizm jest tak samo szkodliwy jak katolicyzm, warto posłać dziecko do komunii to tylko głupie bajki które większość dzieci i tak po pewnym czasie zleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerek, ale jaki?
coraz durniejsze te prowokacje na kafe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komunie św. nie przyjmuje się tylko dlatego, że jest przyjęcie i prezenty. Szkoda, że dzieciom tylko tak się to kojarzy. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko radzę ci ograniczyć kontkaty z kolegą. Nie wiesz czy jego matka nie będzie buntować twoje dziecko. Tacy ludzie są zdolni do wszystkiego. Widzę, że jesteś stanowczą kobietą, która wychowuje syna dobrze i chce jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie to coś dużo ciekawszego
przyjęcie, prezenty, jak wszystkie dzieci ? :D Dla ciebie komunia własnie na tym się opiera? Może ci ludzie nie są praktykujący, może maluch nie ma chrztu bo tak jego rodzice zadecydowali i co , matka ma być zaraz dziwaczką a dziecko pokrzywdzone? :D O co pokrzywdzone, o kilka prezentów i przyjęcie? To ty niedziwaczna katoliczka powinnaś w takim razie popracować nad sobą , przestać bajdozyć jak wiejska baba i wtrącać się z ludzkie życie a malca normalnie zaprosić skoro to dobry kolega syna, bo chyba to jest ważniejsze niż to że nie będzie miał komunii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana.mammma
wyobraź sobie, że potrafię radzić sobie bez forum. zadzwoniłam rano do tej baby, żeby ją jednak zaprosić, a ona, że nie przyjdzie, bo za późno i że to jest nasza rodzinna uroczystość, ale synka może nam podrzucić jak młodemu tak bardzo zależy niech się bawią. bezczelna, chce mi dzieciaka na krzywy ryj wepchnąć na przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka kafeteryjana
NIE denerwuj się, uspokój się zaparz sobie meliskę. Czuję ,że cos z Toa jest nie tak. Pozwół ze Ci pomogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syn też nie przystapi
do komunii. W wieku 14 lat przystąpi natomiast do konfirmacji - może przegonisz go z tego katolickiego kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko a czego możesz spodziewać po takiej osobie? Nic dobrego. Radzę ci kontroluj sytuację. Takie osoby są bardzo cwane, bez żadnych wartości, sumienia nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to kotka ma sumienie
ale chrześcijanką to na pewno nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15632592689-2568-
to ty jesteś nienormalna. pewnie że młody chce przyjęcie i prezenty, ale nie o to w komunii chodzi. dobrze że jego matka nie chce go posłać do komunii bo byłaby hipokrytką, taką jaką ty jesteś. bo ze jesteś wierząca to nie wierzę, choć po katolach materialistach można się wszystkiego spodziewać. mało już prawdziwych Katolików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość injhkijool,
kotka33- kolejny projekt czy pisze z sarkazmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka i kotka wy to macie najebane we łbie. Skąd się biorą takie tępe baby. Katoliczka od siedmiu boleści, co dziecku wmawia, że komunia to tylko przyjęcie i prezenty. A gdzie reszta wartości? Łbem o ściane i może cos się w mózgu przestawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjefhnan
ludzie powiedzcie ze to prowo:D jezeli nie to zal mi syna autorki. co ci do tego kto posyla do komuni a kto nie? serio brak mi slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akuart żeby mieć wartości i moralność to trzeba swoje dziecko wychować zgodnie z kulturą i religią!!! Jak można dziecku nakazywać aby nie poszedł do Komuni? Która normalna matka tak postępuje? która? żadna. Każda która kocha swoje dziecko postępuje zgodnie z sumieniem a nie modą jaka nastała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana.mammma
dobra dobra już nie udawajcie, że jesteście takie bezinteresowne. przecież po komunii nie siedzimy w domu tylko jedziemy do lokalu. przyszłaby normalnie z mężem jak człowiek, a nie że ona nam podrzuci dziecko jak chcemy. chyba jej trochę taktu brakuje i nie umie się zachować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i chooj ci do tego
i chooj ci do tego zawistna babo? :/ zal mi twojego dziecka, bedzie tak samo poyebane jak mamusia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arameis
Głupich nie sieją. Jak można być taką idiotką, żeby zadawać dziecku pytanie, czy chce prezenty i imprezę - i na tej podstawie sądzić, że chce iść do komunii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest brak kultury w stosunku do autorki jak i do całej ceremoni jaki jest Komunia. Ona to traktuje jak przyjęcie urodzinowe. Wstyd i brak zrozumienia, brak myślenia. Autorka ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co Cię inni obchodzą?
posyłasz swoje dziecko do komunii - ok, ale nie każdy musi iść w Twoje ślady, mamy wolność sumienia i wyznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chore............
Moje sumienie mi mówi, że wysłanie dziecka do komunii jak się nie wierzy to HIPOKRYZJA! I mówi mi jeszcze, że kościół i wiara nie jest dla mnie. Mało tego, to samo mówi mi mój rozum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moralnosc zalezy od religii?
kotka, zeby miec wartosci i moralnoscto trzebaje wyniesc z domu zadna religia nie wymusi moralnosci,jak ktos jest skurczysynem to nim bedzie a co tydzien bedzie pipierdzielal do kosciolka i potem szopki z komunia odwalal zycie pokazuje ze katolicy nie przesrzegaja zasad w wiekszosci, czyli w wiekszosci to banda hipokrytow, atesci przynajmniej nie tworza pozorow nie chrzcilam swojego dziecka bo nie uznaje kosciola a i owszem, nie posle do komunii, gdy bedziestarsze to samo sobie wybierze religie, proste jak budowa cea nie wiem jaka trzeba byc idiotka by narzucac religie wlasnym dzieciom, ktore PONOC sie tak kocha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga kościół w Polskiej kulturze był zawsze i będzie. Hipokrytów poszukaj u siebie. Jeśli ktoś robi źle należy to mówić głośno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana.mammma
ja nie jestem nietolerancyjna! przecież pozwalam dziecku się zadawać z tym kolegą! ale ta kobieta mogłaby wytłumaczyć swojemu dzieciakowi, że to nie jest miejsce dla niego zamiast siać zamęt i stawiać mnie w niezręcznej sytuacji i pchać swojego dzieciaka na siłę na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moralnosc zalezy od religii?
a co ma piernik do wiatraka? wroc i poczytaj moj post jeszcze raz kosciol niech sobie bedzie ale nie wszyscy wierza w bajki i niech tak zostanie zachowanie autorki i twoje kotko jest ponizej poziomu, zajmijcie sie wlasnym zyciem i dobrze zastanowcie jakie wartossci dzieciom przekazujecie, bo nie dosc ze tolerancji w sobie macie zero to glupota porazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak Ci kultury i taktu idiotko. Jak śmiesz zadawać pytanie dziecku czy chce przyjecie i prezenty? Wiadomo, że dziecku bedzie przykro, że ono nie ma prezentow, zwłaszcza jak takie zawistne baby bedą o tym temu dziecku przypominać :O I naucz swojego dzieciaka, ze komunia to cos wiecej niz prezenty, pieprzona dewotko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×