Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerwowana.mammma

Kolega synka nie idzie do pierwszej komunii

Polecane posty

Przecież Komunia jest dla rodziny a nie dla kolegów. Moja droga ona stawia cię pod ścianą. Uważam, że ta kobieta nie ma żadnej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moralnosc zalezy od religii?
taaaaaaaaak, wcale nie jestes nietolerancyjna, ten tekst: "ale jego matka to dziwaczka i nie posyła go do pierwszej komunii i robi z dziecka wyrodka jednego w szkole" to moooorze tolerancji cycki opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kotki
Jestes wyjatkowo tepa, nawet prowokacji nie umiesz porzadnie zrobic :D W pierwszym poscie nie ma slowa o tym ze matka ateistka chce swojego syna wepchnac na przyjecie natomiast w kolejnych postach zarowno ty jak i "ponoc ina osoba - autorka" wyjezdzacie z tym tekstem tak jakby o tym zostalo wspomniane. Zapomnialas sie :D Prowokowac tez trzeba umiec :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwrwerw
"Jak można dziecku nakazywać aby nie poszedł do Komuni? Która normalna matka tak postępuje? która? żadna. "x x x x A która normalna matka moze nakazywac dziecku zeby poszło do komunii?? bp 99% kato- matek tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ubliżaj mi bo nie jestem autorką tematu. Co moje odpowiedzi nie spodobały się? Tak cię do zabolało. Myślisz że jesteś lepsza i taka mądra?Nic z sobą nie reprezentujesz i nie mam ochoty z tobą wciągać się w dyskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana.mammma
głupia jesteś. czytaj ze zrozumieniem. ja ją zaprosiłam jak człowieka razem z mężem i dzieckiem, a ona że nie przyjdzie, ale nie widzi problemu żeby dzieciaka SAMEGO przywieźć. dzieciaka mi wpycha, a nie tak zapraszałam- to jest dla was normalne, żeby podrzucać dziecko same na czyjeś przyjęcie?!!!. co za idiotka nie rozumie co się pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no iiiiiiiiiiiiii
ohohoho koteczka nam sie zdenerwowala, bo poparcia dla swojego debilizmu nie znalazla :D typowy katoland, ublizac ateistom mozna ale koteczce nie, bo ona przeciez do kosciolka popierdala i dzieci w zascianku trzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no iiiiiiiiiiiiii
widocznie ona ma w dupie twoje zaproszenie, zwoje w mozgu ci tego jeszce nie zlapaly? nie jest katoliczka wiec ma w dupie takie zaproszenie i calkiem slusznie a dziecko zaproponowala bo pewnie pomyslala, ze glownie o to chodzi aby sie chlopaki popawily tepa cipo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katolicy zawsze są opluwani przez ateistów. Nie macie kultury, wartości. Wychowujcie dalej tak dzieci zobaczymy jakie będą w przyszłości. Moja kultura stoi wyżej i nie będę nikomu tu bubliżać. Prawda jest taka, że pewne zachowania takie jak owej matki należy zwalczać. To brak kultury, zrozumienia. Komunia to nie urodziny. Autorka ma rację powinna być wdzięczna, a nie traktować rodzinne przyjęcie jak urodziny. Brak zasad, brak kultury, ale czego można się spodziewać no czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana.mammma
sama jesteś głupia krowa!! jakby jej zależało na dziecku, to by przyszła, anie tak mi dzieciaka podrzucać do pilnowania i kolejny koszt i jeszxcze pewnie bez prezentu przyjdzie, bo to tylko dziecko przyszło się pobawić. żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no iiiiiiiiiiiiii
ojej, teraz sie chowasz w worek ze biedni katolicy sa tak opluwani wez idz sie lepiej pomodl zamiast pierdolic od rzeczy na kafe :> prawdziwy katolik nie obnosi sie ze swoja wiara, nie krytykuje innych za ich wybory, nie pierdoli ze moralnosc wynika z religii bo wie, ze moralnosc wynika ze stanu umyslu i rozsadnemu czlowiekowi nie sa potrzebne zadne kierunkowskazy w zadnej ksiedze zeby wiedziec co jest dobre a co zle a gdy widze jak katolik szykanuje kogos tylko dlatego ze ma ine poglady, to nie ma szans by nazwac to moralnoscia, wlasnie takie osoby jak ty, kotko, daja zle swiadectwo KK :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie autorka ma rację. Kochana nie przejmuj się to bezbożnicy czego się spodziwasz od nich? Kultury? Masz rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kotka33
Jesteś bardzo ograniczona i jeszcze długa droga przed tobą by awansować wyżej choć z tego co widzę nie w tym życiu. Nie jesteś katoliczką taką jaką pradawne źródła nakazywały, jesteś póki co zbyt głupia i subiektywna a do tego nie znasz życia i ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ty będziesz mnie oceniać jaka jestem i jaka będę. Prawda zawsze boli i widocznie moje słowa spowodowały u ciebie wrogość. Mam prawo oceniać co jest złe, a co nie. Nie mam zamiaru stać i patrzeć jak ktoś będzie mi wchodzić na głowę. Nie dorosłaś Moja Droga aby mnie pouczać, bo dzielą nasz lata i mentlaność. Ja mam zasady i wartości, którymi kieruje się w życiu. Ty coś masz? tak pytam z ciekawości. Poza sarkazem nie masz nic. Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronikasnickers
a skąd wiesz, że dziecko przyjdzie z pustymi rękami? ja wierzę, że przyniesie kłada pod pachę albo tysia w kopercie. niech to ci doda otuchy w oczekiwaniu na przyjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka33 - mam w rodzinie wujka który jest księdzem , zagożałym katolikiem ale to naprawdę katolikiem, wspaniałym człowiekiem a twoje wypowiedzi przyjąłby z uśmiechem ubolewania a autorce dałby zupełnie inne rady. Aby krytykować innych trzeba samemu być kryształowym. Autorko ja radzę ci się nie denerwować bo nie widzę wogóle powodu ku temu natomiast zaprosić kolegę syna normalnie człowiek, człowieka a nie jak zadufany w sobie pseudokatolik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncnfjbnd
autorko - ales ty durna i ograniczona baba jestes.stara pizdnieta dewota,staremu dajesz w pozycji misjonarskiej pewnie,zje..bana swietoszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie mi odpowiedziec
dlaczego jestescie az tak glupie i naiwne, aby uwierzyc w tak durne prowo? Skad biora sie takie kretynki? Szkoly specjalne konczylyscie czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana.mammma
na pewno nie przyniesie prezentu, bo jego matka, to skąpiradło. na urodziny kupiła grę planszową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka Leia
Spośród wszystkich grzechów głównych jako pierwszy i najcięższy wymienia się pychę (tac. superbia). "Początkiem wszelkiego grzechu - pycha" (Syr 10, 13)- to szczegolnie do kotki pani wielce moralnej katoliczki. "Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Jak możesz mówić swemu bratu:, Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku, gdy sam belki w swoim nie widzisz?" Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. tylko tyle mam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaplanować ciężko ale
Prowo nie prowo ale nauka dobra bo nie daleko na kafe będzie podobny realny temat bądź już taki był lub jest. Ludzie są podli a ostatni post powinni wszyscy obecni na kafe przeczytać (tak naprawdę przeczytać ,co się tu rzadko zdarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampa lampa
Superr temat, uśmiałam się nieźle. Ktoś ma dobre pióro. Jedna z lepszych p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncnfjbnd
durne suczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazn
przyjazn po katolicku !!!!! " na krzywy ryj dzieciaka podrzuci" oby za duzo nie zjadl. masakra co wypisujecie. katolicy ! wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampa lampa
Kto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich debilek jak autorka
i Kotka dawno nie widziałam, boki zrywałam ze śmiechu i monitor oplułam przy okazji, ale relaks wyśmienity:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie jedyną zaletą
Ano na krzywy ryj dzieciak miałby przyjśc bo przecież nie udźwignie dużego prezentu ze sobą a jeść będzie , prawda? Poza tym mamusia teog krzyworyjca jest skąpiradłem jak już się dowiedziałyśmy więc to tylko powtwierdza o co autorce chodzi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu widać
jaka z niej katoliczka, nie poczęstuje dziecka smakołykiem, bo prezentu nie przyniósł, a wściekła jest bo rodzice tego dziecka odmówili udziału w katolickim obrządku - dużo zeżarłeś, drogi prezent musisz dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×