Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerwowana.mammma

Kolega synka nie idzie do pierwszej komunii

Polecane posty

Tak kotki styl robi wrażenie. Stopy ma fajne hehehe ale kiecke i pasek ma wypasiony ktory to lumpeks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak śmiesz mnie oczerniać? co znasz mnie, wiesz jaka jestem? Pytam! sama żyjesz w konkubinacie i jeszcze masz jakieś ale do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana.mammma
I już po przyjęciu. wyobraźcie sobie, że ta bezczelna baba podrzuciła swojego dzieciaka do lokalu. nawet nie przyszła się przywitać czy złożyć życzeń. i nie jest aż tak niewychowana, żeby posłać syna z pustymi łapami, ale prezent był żałosny: gra planszowa- co za niespodzianka..- CLUEDO. wrzuciłam w ceneo i cena od 42 do 60 zł. wstyd posłać dziecko z czymś takim, ale nie każdy ma poczucie tego co wypada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo ale obie razem z Tą kotką jesteście chyba trochę nie "teges". Z waszym zawszonym katolickim poczuciem wyższości. przepraszam bardzo, żeby ludzi tak szufladkować. Rzadko wypowiadam się tutaj w takim tonie ale inwektywy, aż mi się cisną na klawiaturę. Ja też jestem ateistą a moja córka nie jest ochrzczona i jak słyszę hasła w stylu - "po takiej osobie to można się spodziewać tylko najgorszego" to aż mnie ręka świerzbi żeby walnąć w taki głupi i tępy ryj co takie teksty produkuje. Może lepiej idźcie się wyspowiadać i módlcie się aby wasza pycha została wam wybaczona. Jesteście szurnięte. Katoliczki w katolickim kraju... ale chyba z jakimś niedorozwojem intelektualnym... k@#wa. Idźcie się leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana.mammma
nie obrażaj mnie porównaniami do Kotki- chyba nawet upośledzony widzi, ze to jest trol i sztuczny twór. a ja jestem tolerancyjna, ale wy nie wiecie co to tolerancja, bo to znaczy, że coś TOLERUJĘ, ale tego nie pochwalam. zresztą esencją tematu nie jest bezbożność tej baby tylko jej brak kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radykalna i szczera
Autorko ale Ty sie dobrze czujesz? A czy komunia dla Ciebie to tylko prezenty i przyjecie? jeszcze smiesz tu tylek tej kobiecie obrabiac,ze lichy prezent dala,a co moze miala kupic klada dla Twojego syna? czy komputer? To nie byl prezent od niej tylko od jej syna,jej nie zaprosilas.A zreszta co Ci do tego,ze ona swojego dzoecka do komuni nie poslala? Kazdy ma prawo wyboru,kazdy ma prawo woerzyyc w co chce i jak chce,a Ty powinnas to uszanowac,a nie obrabiac tylek.Jesli dziecko bedzie chcialo ta komunie w przyszlosci przyjac to przyjmie,moze matka nie chce mu narzucac swojej woli daje mu prawo wyboru.Osobiscie znam goscia(juz doroslego czlowieka) Ktory byl chrzczony mial komunie,niby rodzina katolicka,ale nie praktykujaca i co ma pretensje do rodzicow do dzisiejszego dnia,ze podjeli za niego takie wazne decyzje.Wyluzuj kobieto,Tobie nikt nie kaze byc katoliczka sama chcesz nia byc to sobie badz,ale daj zyc innym ktorzy katolikami nie sa. Zeby nie bylo jestem katoliczka,chodze do kosciola gdy czuje taka potrzebe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olk
Ty kurwa materialistko .Wiecej napisac nie moge ,pusta kobieto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina821809
Wiesz co, matka Twojego kolegi bardziej rozumie o co chodzi w Komunii Św niż TY. Ona syna nie posłała bo jest niewierząca, a wie że to ma być przeżycie duchowe. natomiast tobie chodzi tylko i wyłącznie o prezenty podła materilistko. Dobrze że mamy nowego papieża który wypowiedział wojnę materialistom, może pseudokatole przejrzą na oczy! p.s. słyszałaś, że darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda? to ty jesteś bezczelna że nawet za prezent nie podziękowałaś. A że dziecko podrzuciła - zapraszałaś, to podrzuciła, taka perfidna jesteś że liczyłaś tylko na dobry prezent co? żal mi Cię, ale bardziej twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina821809
haha jej brak kultury, dobre sobie :D to ty kochana nie masz za grosz kultury. dobrze wychowany człowiek nawet jak czegoś nie pochwala to nie obrabia innym dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina821809
*pomyłka, matka kolegi Twojego syna, nie Twojego kolegi, przepraszam :) przejęzyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są właśnie
"kato;icy" żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są właśnie
"KATOLICY"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, ten temat sprawia, że wierze, że Polacy wychodzą z fanatycznego katolicyzmu, którego nie rozumieją :) Bo wypowiedzi autorki i kotki to nie może być nic innego niż prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka was podpuszcza
tym marnym prowo ,a wy sie podniecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja i to marna
hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olk
No i nawet jak by to był pic na wodę i podpucha to co myślisz że takich matek nie ma ,są i to jeszcze bardziej pojebane i chytre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsfgsfgyuio23
no ja nie wiem czy to prowo, bo autorka sama nie wie kto jej w kieszeń nasrał- najpierw zaprasza, później jest zła, że zaproszona osoba się zgodziła- tak się zachowują idioci w prawdziwym życiu, a prowokacje są bardziej spójne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....jojo
Ja tez nie posle syna do komunii ale w tym dniu urzadze mu zabawe wiec bedzie mial i prezenty i fajny dzien tak wiec nic mu brakowac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....jojo
Metafora.... twoja stopka wpasowala sie w ten temat jak ulal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×