Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sailorka

Staraczki długodystansowe z BB :-) pozytywnie zakręcone ;-)

Polecane posty

Gość Jillka
Sailor kochana, trzymaj się dzielnie :) Może u Was naprawdę to jakaś blokada czy nie wiem co. czarnooczko, fajnie, że coś myślicie o wyprowadzce. Ja tam uważam, że nawet z najlpszą rodzinką warto być trochę z daleka. I się bardziej szanuje, tęskni i nie ma czasu na zwady - wiem z doświadczenia... Oczywiście jesłi tylko to możliwe. A teraz nie jestem w pracy, więc moge spokojnie pisać . Nowa ginka wydaje się ok, ale niestety w gabinecie brak usg (nfz). Także muszę zapytać o możliwość wizytki płatnej z usg. Najgorsze , że nie mam potwierdzonej owulacji, ani też nie obserwuje u siebie śluzu jajowego :) I to mnie martwi bardzooooo. No i trochę się rozczarowałam, bo mąż mój powiedział, że zbada się - oczywiście,ale chciałby jeszcze spróbować przez 2 cykle bez badania. A ze mnie całe powietrze - puufffffffffffff... Nie chce naciskać, ale zrozumiałam, że to chyba jaj mam już bzika na punkcie ciąży. No i nie wiem, co myśleć :/ Tak czy siak, muszę się doprowadzić do porządku. aha, nowa gina zaproponowała tez metodę tej naprotechnologii wg modelu kogośtam, ale ja nie chce na to iść, bo co mi to nowego wniesie, co nie ? Mam Was i to wystarczy! :) No - to się wyżaliłam, dziękuję. Bardzo wszystkie pozdrawiam , wyjeżdzam na weekendos także nie wiem czy dam radę zajrzeć. Aha, co do diet, moja znajoma w ciąży 0 budowa kobieca zaokrąglona usłyszała od lekarza, że szczuplejsze dziewczyny gorzej mają w ciąży. A ja przemyślam swe postępowanie dietowe i uznałam, że chyba czas zaakceptować siebie, oczywiście nie opychać się jedzenie zwłaszcza słodkim, ale też podchodzić z rozsądkiem. Ja chyba nie jestem stworzona do odchudzania. :) Tym optymistycznym akcentem - do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnooka wspólczuje straty mi pierwszy etap pozbierania sie po poronieniu zajął pól roku potem jeszcze straszny dół w terminie porodu który miał być ale teraz juz jest ok zostaje w pamięci ale mam nadzieje ,że niedługo sie bede tylko cieszyć i Tobie tez tego zyczę Ja jednak staram sie kochać z męzem w dni płodne co 2 dzień ale jak narazie seksik zawsze mi sie podoba i raczej się nie kochamy akurat bo to te dni i mam nadzeje ,że tak zostanie. Paula cudne dzieciaczki!!! Ja jutro wyjeźdzam na trzy dni więc może w niedziele luknę i mam nadziej Mynia, żę będą dobre wieści Pozdrawiam cieplutko dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailorka trzymaj sie musi nam sie udać !!!! Też poczytam o tej diecie ale narazie pije ziółka i cieszę sie bo miałam juz owulacje o 3 dni wczesniej niz w tamtym cyklu a co zatym idzie cykl bedzie trwał 32 a nie 35 dni. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się szybko podniosłam po poronieniu mąż mi bardzo w tym pomógł. nie powiem mam takie dni całkowitego doła i sobie przypomnę że miałam fasolkę w brzuszku i wtedy jeden wielki płacz jest ale wychodzę z założenia że to pewnie jeszcze nie ten czas był. teraz etap szukania mieszkania i oglądania więc może między przerwami coś zdziałamy. ;) teraz nie mam już takiego ciśnienia na dziecko jakie miałam wcześniej troszkę się teraz tego wszystkiego boję. co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak witam jeszcze z rana :) Czarnooka ja długo lerzałam w szpitalu bo miałam te cholerne zapalenie przydatków a lerzałam w takim szpitale ,żę pożal sie Boże co za lekarze tam są aż strach I leczyłam sie potem w domu potem znowu szpital ech prawie 4 miesiące ale juz zamną. Mąż również kochany i wspierał mocno. A teraz też wykańczamy domek i zajeta jestem kafelkami panelami itp wiec tez licze ,że w między czasie tak sie samo stanie ;) na spokojnie Pozdrawiam cieplutko i zycze miłego dnia! Ja kończe pakowanie i w drogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z rana :) u mnie niestety pochmurnie :( pogoda na weekend też nieciekawa :( SAILOR trzymam kciuki trzeba wierzyć, że się uda to się uda :) CZARNOOKA super masz wuja :) to teraz można powiedzieć nowy etap przed Wami i może w międzyczasie będzie niespodzianka :) PAULA oj bo na tyłek nastrzelam jak nas opuścisz :) ALFIK trzymam kciuki za ten cykl żeby zakończył się II krechami :) JILLKA no i masz kochana bardzo dobre podejście :) ja jeszcze z 22kg chciałam schudnąć, ale to chyba nieosiągalne :( co do meżą to ja na mojego też wczoraj sie wkurzyłam, ponieważ obiecał mi że piwko tylko w weekend a tu codziennie :/ i powiedziałam mu, że od poniedziałku rzuca palenie i picie piwa dopóki nie zajdę w ciąże (pastwie się nad nim bo ma poniżej normy te plemniki, a alkohol i papierosy obniżają ilość plemników) dziewczyny jak mi się dzisiaj nic nie chce :/ niech już będzie godz. 15:30 i do domku :) zastanawiam sie nad tą dietą warzywno-owocową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jiluś podoba mi sie Twoje podejście, nieststy ja za dużą jestem na takie ale jak uda mi się troszkę zrzucić to nie zamierzam walczyć z wiatrakami o rozmiar 38 :) Asitko no te męże takie bywają no... dziady jedne... ale nieststy walka z papierochami nie jeat łatwa, ja widze po moim tacie... Jemu amputacja nogi oczu nie otworzyła... Ale życzę Ci dużo wytrwałości w walce o męża bo warto :) Alfik pewnie już tego nie przeczytasz ale życzę Ci udanego wyjazdu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i oficjalnie ogłaszam, że jeśli małpiszon do jutra nie przyjdzie to sikam. Niezależnie od tempki bo jak widać żyje własnym życiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYNIU wiem, że będzie ciężko bo już raz mój mąż próbował rzucić palenie i nie mogłam z nim wytrzymać, ale myślę, że jeśli będę mu powtarzać że to pomoże zajść w ciążę to może mu się uda :) ALFIK ja tez życzę udanego wyjazdu i bezproblemowej podróży :) PAULA jesteś ciocia prześlicznych dzieciaków :) co do wagi to ja chciałam schudnąć do wagi zanim zamieszkałam z moim mężem i przytyłam :) ale jeśli nie uda mi się to się przecież nie załamie :) MYNIU przechodzisz na tą dietę warzywno-owocową???? ja zamierzam od poniedziałku i zobaczę ile wytrzymam :) tylko nie wiem co mam zrobić bo kupiłam sobie aqua slim i chciałam brać, bo mi zwykła mineralna jakoś nie wchodzi a to ma dobry smak i przynajmniej wypijałabym te 1,5 l. dziennie, ale nie wiem czy można do tej diety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYNIU to trzymam kciuki i zaraz rano po przebudzeniu sprawdzam wynik testu na enpr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asitko jeszcze nie czytałam o tej diecie, a woda wg mnie to do każdej diety jest dobra. A to aqua slim to woda? :) Bo ja niezorientowana:) A co do męża może kup mu papierosa elektronicznego? Ja noszę się z zamiarem takiego zakupu dla taty. Kilku moich kolegów kompletnie rzuciło albo bardzo ograniczyło palenie dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqua slim wsypuje się do wody mineralnej :) MYNIU już kiedyś chciałam mu kupić a on stwierdził, że to tak samo jakby sobie postanowił że rzuca i nie chciał :( ale tak sie zastanawiam czy w ramach rocznicy ślubu mu nie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam pewności czy mój tata będzie używał dlatego chyba na poczatek kupię najtańszy. Bo szkoda kasy jakby miał pójśc w kąt. Jak będzie uzywał dostanie porządniejszy:) Nawet jeśli będzie palił z tym najmocniejszym olejkiem to i tak lepiej niż papieros. Papieros oprócz nikotyny ma całe mnóstwo innego śmiecia a tam zostanie tylko nikotyna. Z dwojga złego już to lepsze... No i jak go pytałam to nie chce ale wiem,że jak kupię to przynajmniej spróbuje bo będzie mu głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYNIU ja tez myślałam o tym najtańszym bo znając mojego męża to wytrzyma z nim góra parę dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nóż mu się spodoba. Ja t mojemu tacie wmawiam,że to modne ;) Faceci czasem się łapią na takie rzeczy ;) Zwłaszcza że to taki gadżet a to gadżeciarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Myniu a może byś teścik zrobiła cooo? ;-) Mój tato całkowicie odmawia elektronicznej fajki :-) może zaryzykuję i mu kupię? :-) 14 czerwca prawdopodobni wyjeżdżamy nad Solinę. Zamówię mojemu m macę na necie bo u nas nigdzie nie ma w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYNIU kupie mu i zmuszę do jego używania :P czytałaś już o tej diecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś się Asitko zebrać nie mogę do czytania :) Koleżanka mnie zagaduje - boi się że jest w ciąży i wypytuje o możliwości. Biedna tak nie ufa swojemu mężowi że boi się mieć z nim dziecko chociaż gdyby nie to bardzo by chciała... :( Sailorku jutro sik :) Solina może być tym Waszym szczęśliwym miejscem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co gotujecie moje drogie Panie? U mnie naleśniki z jajkiem i brokułami. Kupiłam macę 750mg w tabletkach. :-) dla m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że nikogo tu nie ma a to znowu się coś zawiesiło :-D Myniu a czemu nie ufa m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kompletnie nie mam pomysłu na obiad... żeby był zdrowy i pyszny... na pewno mam ochote na fasolkę szparagową ale jak? i co do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zjadła bobu gotowanego lub z parowara albo kukurydzę....mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailorku, nie ufa bo już przed ślubem miał chore pomysły. Po alko bardzo źle się zachowywał. Na miesiąc przed ślubem do niej dotarło,że jego zachowanie nie jest normalne ale bała się zrezygnować, bała się co powiedzą rodzice itp. I tak się męczy już kilka lat teraz. Ogólnie on jest alkoholikiem (ale takim wiesz - czystym ładnym, po prostu źle się zachowującym jak wypije - ale jest) Wymyśl mi coś zdrowego dobrego na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, fajnie ze ktos z BB ma te same problemy :-/ mozemy sie wymienic doswiadczeniami ( ...ja sie staram 2,5roku, najpierw sie leczyłam u dr Bargieła (ale chyba nasz problem go przerósł chociaz uwazam ze to swietny lekarz i ja zaciaze kiedys na pewno wróce do niego)u mnie wszystko ksiazkow a nawet za dobrze jak na mój wiek (34lata, AMH 7)problem po stronie mężą , słabe plemniki. I tu Wam chce cos napisac bo mi nikt na to nie zwrócił uwagi a gdybym wiedział moze byłabym juz mamą. Dziewczyny badanie nasienia w labolatoriach typu fryda, Factor albo u zwykłego ginekologa pokaze wam tylko ogólny obraz nasienia...liczebnosc, zywotność i my tak 1,5 roku strcilismy , poczym poszlismy do kliniki niepłodnosci (my akurat do Angelusa w katowicach) i zrobilismy badania nasienia u nich takie rozszerzone (koszt 250zł) lacznie z badaniem SCD (to badanie pokazuje na ile jest szansa ze in vitro sie uda , badanie DNA plemnika) i badanie MAR (to jest w cenie badania za 250zł) i tu sie okazało ze jest mega problem bo jakMar jest powyzej 50 to juz sie para nadaje do in vitro , my mamy 97% ...wiec tylko 3% plemników jest OK. Wiec prosze Was, nie mydlijcie sobie oczu badaniami ogolnymi...zrobicie szczegółowe, nie stracicie czasu. Jak odebralismy wyniki sami od razu wiedzielismy ze szanse na dziecko naturalnie sa tylko jak zdazy sie cud, jeszcze sie staramy, moj maz miał maly zabieg, powtarzamy w maju wyniki i w sierpniu, moze wrzesniu podejdziemy do in vitro...trzymam za Was kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asita--Kochana, co do zrzucenia kg..da sie jestem tego anjlepszym przykładem jak zaczełam sie starac o dziecko wazyłam ponad 100kg..wiec sobie wyobraź...jak poczytałam w necie jak otyłosc moze wpływac na dziecko, jakie moga sie choroby pojawic to od razu zaczełam diete i chodze na spinning 3 razy w tygodniu , od pazdziernika zrzuciłam 27kg (jeszcze 10,15 przedemna ) nigdy bym sobie nie darowała ze moje dziecko choruje temu ze ja wpiepszałam i byłam grubasem. Z drugiej strony, mama szwagierke (150kg zywej wagi przy wzroscie 180) i styara sie o dziecko a o diecie nawet nie chce słyszec, wiec to kwestia podejscia i mobilizacji. trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpax
Asita, w walce z papierochami polecam te e-papierosy. mój mąż to palił jakiś czas, poki mu "niechcący" zepsułam ;D a że to takie tanie nie ejst, to i nie kupił nowego. z jednej strony te papierosy sa troszkę "zdrowsze", ale z drugiej to pali się je bez ograniczenia. juz nie trzeba nigdzie wychodzić, bo to nawet ładnie pachnie. gdziekolwiek można, dlatego też ciężko z nich zrezygnować. ale zawsze można temu pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×