Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sailorka

Staraczki długodystansowe z BB :-) pozytywnie zakręcone ;-)

Polecane posty

MYNIU możemy :) a tu damy posta gdzie mają nas szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myniutka siknij może dzisiaj coooo? :-) Ja wczoraj cały wieczór kombinowałam gdzie się zatrzymać w Polańczyku...coś tam wygrzebałam ale nie jest to jeszcze pełnia szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluś
No to dziewczyny idę. Trzymajcie kciuki :P Później napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myniutka ale jak i gdzie to forum. Szukanie nas to będzie jak wyprawa po skarby hahaha :-D ale czemu nie? ;-) Laluś pęknie z dumy jak zafasolkuje ot co ;-) Asita ja robię dzisiaj zupę botwinkową i klopsiki w sosie chrzanowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailuś właśnie coś kombinuję z tym forum :) Chyba jutro z rana siknę dziś jeszcze by nic nie wyszło... chociaz pewnie jutro tez nic nie wyjdzie bo albo dostanę @ albo z moim szczęściem to torbiel opóźnia @. Powodzenia w poszukiwaniach gniazdka :) TYlko termin wyjazdu dopasuj tak żebyście mogli pisklaczka małego przywieźć z nad Soliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myniutku termin niestety nie da się zmienić. nawet nie patrzyłam jak to cyklowo będzie wyglądało. Moja owu goni na łeb na szyję :-) owulacyjny sik pozytywny hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniła do mnie babka z salonu i dzisiaj wysyłają mi suknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś nie będzie widoczne czy dostępne to pisać mi tu :) Bo mogłam coś źle poustawiać. I tak jak tam napisałam, jak nam się nie spodoba, nie będziemy używać to forum umrze śmiercią naturalną za 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było mieć swoje forum bo można zakładac rózne tematy jakieś informacje o badaniach itp by były podreka i nie trzabyło wertować forum ja jestem za. jeszcze 2 i 45 min zjadłam sobie serek wiejski z pomidorkiem mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co Asitka przybiła pierwsza do brzegu :) Mam tylko nadzieję,że się nie pogubimy po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem na nowym forum alfik 81 :) Wykończa mnie te plecy i zmęczona jestem buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję was nadrobić, ale nie daję rady.... Alfik mieszkałam we wrocławiu przez ok. 10 lat. Teraz od 2 lat mieszkam pod Zieloną Górą. Ale we wro jestem często, a w zielonej górze i u mnie nie ma nikogo kto jest obeznany w leczeniu niepłodności Postaram się coś jeszcze później dopisać, bo muszę doczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluś
Hej :) Ja też się przeniosłam na nowe forum. Tylko czemu tak jest inna godzina??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wy tu wszystkie jestescie z Bielska?? Ja jak sie leczyłam na niepłodnodność ( wina po stronie męża) to polecili mi w szpitalu lekarza Bargieła, siwetny jest, strasznie wielu osobom pomógł (niestety nasz problem byl dosc powazny i suma sumarum wyladowalismy w klinice niepłodnosci) ciepły, fajny lekarz, gabinet czysciutki, wizyta z usg 90zł. Ale powiem Wam z własnego doswiadczenia...jak chodzicie 2 lata na monitoring, na badania i nic nie dzieje sie, nie ma ciazy to na prawde nie ma sie co oszukiwac bo problem jest wiekszy ..trzeba isc do kliniki niepłodnosci , w czasie cyklu masz tylko kilka dni na zajscie w ciaze ( wiem, szkoda ze nie caly miesiac jak długi ), cykli w roku tylko 12 a rok za rokiem zapiepsza i jak faktycznie jest problem to w klinice sa własnie od tego zeby wam pomóc a nie zajmowac sie zdrowa ciazą...mi jak tak ktos mówił to tez sobie myslałam "jeszcze 3 cykle" bałam sie tego co usłysze, jaka dagnoza i straciam 2 lata. Przemyslcie to, w klinice w ktorej my sie leczymy 1 wizyta 130zł ( dobrze miec ze soba wszystkie badania jakie jzu macie zeby nie tracic czasu ani kasy) kazda nastepna 70zł ..jak podliczylam ile na miejscu wydałam na badania i wizyty bez konkretnych zaleceń wyszło wiecej, sporo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wy tu wszystkie jestescie z Bielska?? Ja jak sie leczyłam na niepłodnodność ( wina po stronie męża) to polecili mi w szpitalu lekarza Bargieła, siwetny jest, strasznie wielu osobom pomógł (niestety nasz problem byl dosc powazny i suma sumarum wyladowalismy w klinice niepłodnosci) ciepły, fajny lekarz, gabinet czysciutki, wizyta z usg 90zł. Ale powiem Wam z własnego doswiadczenia...jak chodzicie 2 lata na monitoring, na badania i nic nie dzieje sie, nie ma ciazy to na prawde nie ma sie co oszukiwac bo problem jest wiekszy ..trzeba isc do kliniki niepłodnosci , w czasie cyklu masz tylko kilka dni na zajscie w ciaze ( wiem, szkoda ze nie caly miesiac jak długi ), cykli w roku tylko 12 a rok za rokiem zapiepsza i jak faktycznie jest problem to w klinice sa własnie od tego zeby wam pomóc a nie zajmowac sie zdrowa ciazą...mi jak tak ktos mówił to tez sobie myslałam "jeszcze 3 cykle" bałam sie tego co usłysze, jaka dagnoza i straciam 2 lata. Przemyslcie to, w klinice w ktorej my sie leczymy 1 wizyta 130zł ( dobrze miec ze soba wszystkie badania jakie jzu macie zeby nie tracic czasu ani kasy) kazda nastepna 70zł ..jak podliczylam ile na miejscu wydałam na badania i wizyty bez konkretnych zaleceń wyszło wiecej, sporo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz0070101
prosze pomozcie mi. nie daje juz rady. zona strasznie chce dziecka ale bardzo dlugo sie staramy i nic. prosze pomozcie. nie mam juz sil. co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×