Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez pasji w zyciu

jakie jest wasze hobby i czy realizujecie je zagranica?

Polecane posty

Gość obrzydlwie bogaty oligarcha
dziadd wreszcie cie dorwalem, gdzie sie oszolomie podziweasz? co ze szczurem w mojej rezydencji? dalem ci zlecenie pare dni temu a ty u obcych lapiesz pasozyta a a umnie caly czas szczur jest i zzera mi antyki, wyslalem juz na ciebie UKrainska mafie, porachuja ci wszystkie kosci nieudaczniku z szeregowca, nie wiesz z kim zadarles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n efj;nrfqwf;kwnfkjqe
czytanie, definitywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytanie jest jak oddychanie - podstawowa czynność życiowa, nawet nie zaliczam do hobby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie pytania o lotki - to nie ma nic wspolnego z badmintonem ;) Lotki (Darts) http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dart Bardzo fajna gra. W Polsce w wiekszosci pubow, w ktorych bywalam, tarcza do lotek byla elektryczna i na takiej sie uczylam. Wygralam raz butelke szampana od wlasciciela pubu, ktory oglosil konkurs, kto rzuci potrojna dwudziestke 3 x z rzedu, ten wygra. No i wygralam a oprocz mnie startowali sami faceci i jedna dziewczyna. Pozniej jak juz studiujac w UK przerzucilam sie na zwykla, bylo mi dziwnie. Zapisalam sie do lokalnego Darts Clubu i co tydzien w weekendy gralam. Teraz na Filipinach nie mam juz czasu, a poza tym nie ma tu zadnego clubu darts i w ogole nie jest to popularne. Zamowilam wiec sobie swoja wlasna tarcze i lotki i gram w domu jak mam czas, ale to nie to samo co kiedys. Szkoda. Za siatkowka tez tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeju
maluję na płótnie , robię kartki okolicznościowe, dekoruję przedmioty metodą decoupagu no i ogródek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejtyAzjatyckaPani
Azjatycka - jakl czytam twoje posty wydajesz mi sie taka zalosna:D Mieszkam w stanach i tutaj najgorszy plebs nie wydalby sie za filipinczyka a ty sie podniecasz tak tym ze tam mieszkasz... I te twoje hobby..gotowanie i czytanie ksiazek hahaha..jakie to sa hobby? Albo rzucanie lotkami..ok.... pozdrawiam cie i twoje zalosne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczki : pozdrawiam ciebie rowniez i twoje barwne, niezalosne zycie :) Widac, ze moje zalosne zycie ciebie strasznie kreci, skoro nie omieszkalas sie skomentowac.... anonimowo :) Przyjemnego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam bardzo, co jest zlego w hobby takim jak gotowanie czy czytanie ksiazek? Czy lotki? Kilka innych osob wymienilo rowniez ksiazki oraz gotowanie. Zawsze lepsze to to niz ujadanie na kafeterii calymi dniami i bajkopisarstwo, co nie pindzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsjshshhs
Wg mnie gotowanie i czytanie książek to jak najbardziej hobby, które może rozwijać. Już chyba wyroslismy z przekonania że gotowanie to obowiązek kobiety, a czytanie jest dla kujonow. Chociaż wg niektórych hobby to coś na co wydaje się kupę pieniędzy i można pochwalić się znajomym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalila, no wiesz, przeciez musiala sie gdzies wyzyc :) I padlo na mnie :) Niewazne co napisze, wazne, ze JA to pisze, wiec juz jest to powod do komentowania ;) Moze okres ma dostac i taka nerwowa? ;) A wracajac do hobby, lotki to jak najbardziej gra sportowa. Panie rowniez biora w nich udzial. Gotowac obydwoje z mezem uwielbiamy. Zawsze robimy cos na zmiane. Moj maz np. przyrzadza pyszne sosy, np. do ziemniakow czy miesa. Potrafi zrobic sos z niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfyy
ja niestety na pasje obecnie nie mam czasu, więc czytam książki, chodzę po górach tyle ze za rzadko.. maz interesuje sie fotografia i swoje hobby jak najbardziej realizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotografia jest fantastyczną pasją ;) sama uwielbiam robić zdjęcia i rozwijać się w tym kierunku, dlatego zapisałam się na warsztaty, które odbywają się w Poznaniu i są organizowane przez Studio Absynt : http://kursfoto.edu.pl/?page_id=5 - tu jest ich program. Uważam, że warto skorzystać z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowska83
mam w planach skok na bungee z 300ft i kurs spadochronowy... nawet nie taki drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz lecimy wszyscy do Poznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet tu spamerki dotarly :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak złe hobby, czy zainteresowania, nie ma też dziwnych hobby najważniejsze, żeby się cieszyć tym co się robi, bo to jest też pokazywanie siebie i swojego stylu życia. Jakiś czas temu znalazłam tą kampanię https://www.facebook.com/stabilopl/app_514521725269026 i bardzo mnie zaciekawiło to, że czasem w codziennym życiu zapominamy o tym, co nam daje radość i jak ważne jest to, żeby każdą pasję wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest mieć pasję, mam wrażenie, że młodzi ludzie są jej coraz częściej pozbawieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje czesci do samolotow ( www.modelmaking.pl ) i dzieki temu układam modele i kolekcjonuje. mam juz spora kolekcje i dalej działam w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artshobby
Zapraszam na kurs witrażu do naszej firmy Artshobby.pl! świetny prezent na święta dla siebie i kogoś bliskiego :) Mamy też w swojej ofercie inne produkty, które mogłyby służyć jako prezenty :) Zapraszamy do współpracy :) To zajęcie zajmuje czas i jest bardzo twórcze, gdy tworzymy czujemy się potrzebni i rozwijamy swoje umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od trzech lat gram na gitarze, ale w poprzednim roku postanowiłam dopiero zapisać się na naukę do www.akademiamr.com Zajęcia w szkole bardzo pomogły mi usprawnić mój warsztat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzic polowac na wmiare przysyojnych ciapatych uprawiac z nimi sex naciagac ich na zakupy dobre zarcie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszę ze Szkocji
Moje pasje to (kolejność w sumie bez znaczenia): - czytanie czytanie czytanie!! obecnie kończę "A song of ice and fire" w oryginale (bardziej znane jako "Gra o Tron") - hula hoop - bieganie - zumba (jak biegam to zumba rzadziej) - eksperymentowanie w kuchni - np od lat piekę domowe chleby i ciągle ulepszam moje przepisy, a ostatnio robię też sama tzw granola bars, batoniki z płatkow owsianych, orzechów, ziaren, domowej pasty daktylowej - są mega pyszne łatwe do zrobienia i duuużo zdrowsze niż te sklepowe, bo nie mają wcale dodatku tłuszczu ani cukru. zamierzam wziąć się za robienie pasztetów z soczewicy albo soi pasje mojego męża: - malowanie farbami olejnymi - bieganie - gra na gitarze basowej (na to brak mu często czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, rozwijam swoje hobby. od kiedy jestem w UK, nareszcie moge s/r/a/c/ na forum, wyśmiewać pollaczkow na kafe. niedy nie myslalem, ze takie mi sie hobby trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje hobby, pasja to tłumaczenia, co od niedawna robię. W Anglii jest mnóstwo tłumaczy z pasją - jest się kim inspirować, motywować i nie zostaje nic innego, jak działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z was interesuje sie historia znacie jakies polskie grupy zajmujace sie ta dziedzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moją pasją jest sport. Od kilku lat uprawiam karate kyokushin. Kilka miesięcy temu przyjechałam do UK i nie mogę w mojej miejscowości znaleźć żadnego klubu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inzynier z UK
Szybownictwo. To ciezka praca opanowac to i byc dobrym szybownikiem. Ale nie ma nic wspanialszego jak po dlugim tygodniu zabrac moja kobiete i wyleciec z nia w przestworza podcxepic sie pod chmurami i spedzic tak kilka godzin w powietrzu bez silnika tylko wiatr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banzai skydiving ;) najpierw wyrzuca się spadochron, potem skacze człowiek i probuje ten spadochron złapać. Niezła dawka adrenaliny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawód w którym pracuje jest moim hobby. Poza tym mam w domu kilka egzotycznych zwierzaków i je rozmnażam, potem sprzedaję lub wymieniam. Raz w tygodniu joga i basen. Często chodzę na wykłady naukowe i poznaję nowych ludzi. Podróże. Jak tylko mogę to wyjeżdżam w mało znane miejsca. Robię też ozdoby własnoręcznie, poduszki, szydełkowanie, ramki , mydła, sole do kąpieli i świeczki. Dużo tego i nie zawsze znajduję czas bo chociaż w pracy jestem tylko 8 godz to i tak często zostaję dłużej z własnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam hobby raczej z gatunku indoor, bo pasjonuje mnie Tarot :) Zawsze jedna talię kart wożę ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×