Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angel_eyes

Do mam które podają dzieciom dania ze słoiczków

Polecane posty

Jak rozszerzałyście dietę u niemowlaka karmionego mm? kurde,chcę np. oddzielnie podać cukinię czy brokuły to nie ma, są tylko np. z łososiem i innymi składnikami. Po drugie ile razy w tygodniu dawałyście dzieciom zupki z mięskiem? I dlaczego do bananów dodawany jest sok cytrynowy? moja mała ma refluks i chciałam podać jej banana a surowego ponoć nie można,dopiero po 10 miesiącu a w słoiku jest ten cholerny sok cytrynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka naćwierć etatu
jak nie można surowego banana. Mój mały jak miał 5 mc kupiłam siatczkę do jedzenia owoców i warzyw. Dałam mu banana, wcinał az miło. Tylko po bananach kupka w czarne kropki - nasionka banana, normalka i u dorosłego to się nie przestrasz, a dają sok z cytryny do banana żeby nie ściemniał. Pozatym sama możesz takiego brokuła ugotować i zmiksować blenderem. Bez przesady żeby brokuła w słoiczku kupować.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie można surowego banana. Mój mały jak miał 5 mc kupiłam siateczkę do jedzenia owoców i warzyw. Dałam mu banana, wcinał az miło. Tylko po bananach kupka w czarne kropki - nasionka banana, normalka i u dorosłego to się nie przestrasz, a dają sok z cytryny do banana żeby nie ściemniał. Pozatym sama możesz takiego brokuła ugotować i zmiksować blenderem. Bez przesady żeby brokuła w słoiczku kupować.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie można surowego banana. Mój mały jak miał 5 mc kupiłam siatczkę do jedzenia owoców i warzyw. Dałam mu banana, wcinał az miło. Tylko po bananach kupka w czarne kropki - nasionka banana, normalka i u dorosłego to się nie przestrasz, a dają sok z cytryny do banana żeby nie ściemniał. Pozatym sama możesz takiego brokuła ugotować i zmiksować blenderem. Bez przesady żeby brokuła w słoiczku kupować.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś bezmózgiem
" kurde,chcę np. oddzielnie podać cukinię czy brokuły to nie ma, są tylko np. z łososiem i innymi składnikami." O Boże, straszna tragedia po prostu :/ No nie da się samemu dziecku ugotować, tylko trzeba dać szit ze słoiczka, a tam wybór taki se :D Jesteś ofiarą koncernów, które Ci wmówiły, że "Knorr" jest lepszy od domowego obiadku. Rozumiem, że dla siebie też nie gotujesz, tylko kupujesz zawekowany szit w słoikach? Co do banana to też ręce mi opadły. Dawałam dziecku najpierw ciut podgotowanego w kaszce, a potem całkiem surowego solidnie rozgniecionego widelcem. Po co kwas cytrynowy? A jak myślisz bezmózgu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś bezmózgieme
" kurde,chcę np. oddzielnie podać cukinię czy brokuły to nie ma, są tylko np. z łososiem i innymi składnikami." O Boże, straszna tragedia po prostu :/ No nie da się samemu dziecku ugotować, tylko trzeba dać szit ze słoiczka, a tam wybór taki se :D Jesteś ofiarą koncernów, które Ci wmówiły, że "Knorr" jest lepszy od domowego obiadku. Rozumiem, że dla siebie też nie gotujesz, tylko kupujesz zawekowany szit w słoikach? Co do banana to też ręce mi opadły. Dawałam dziecku najpierw ciut podgotowanego w kaszce, a potem całkiem surowego solidnie rozgniecionego widelcem. Po co kwas cytrynowy? A jak myślisz bezmózgu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś bezmózgieme
" kurde,chcę np. oddzielnie podać cukinię czy brokuły to nie ma, są tylko np. z łososiem i innymi składnikami." O Boże, straszna tragedia po prostu :/ No nie da się samemu dziecku ugotować, tylko trzeba dać szit ze słoiczka, a tam wybór taki se :D Jesteś ofiarą koncernów, które Ci wmówiły, że "Knorr" jest lepszy od domowego obiadku. Rozumiem, że dla siebie też nie gotujesz, tylko kupujesz zawekowany szit w słoikach? Co do banana to też ręce mi opadły. Dawałam dziecku najpierw ciut podgotowanego w kaszce, a potem całkiem surowego solidnie rozgniecionego widelcem. Po co kwas cytrynowy? A jak myślisz bezmózgu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA555
Sok cytrynowy po to by banan nie zczerniał. Ja dawałam surowego banana po 5 mcu.a mięsko 2 razy w tygodniu. Brokuła i cukienię na początek sama możesz zrobić na parze bądź ugotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie można surowego banana. Mój mały jak miał 5 mc kupiłam siatczkę do jedzenia owoców i warzyw. Dałam mu banana, wcinał az miło. Tylko po bananach kupka w czarne kropki - nasionka banana, normalka i u dorosłego to się nie przestrasz, a dają sok z cytryny do banana żeby nie ściemniał. Pozatym sama możesz takiego brokuła ugotować i zmiksować blenderem. Bez przesady żeby brokuła w słoiczku kupować.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopniowo jak skończyła 4 miesiace wprowadzałm powoli marchewke, jabłko po jakims czasie nastepne produkty nie spieszyłam sie obiadek podawałm 1 raz dziennie Do bananów podają sok aby nie ciemniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopniowo jak skończyła 4 miesiace wprowadzałm powoli marchewke, jabłko po jakims czasie nastepne produkty nie spieszyłam sie obiadek podawałm 1 raz dziennie Do bananów podają sok aby nie ciemniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopniowo najpierw wprowadziłam marchewke, jabłko i inne produkty ale powoli obiadek dawałm raz dziennie, do bananów dodają cytrynę, aby nie ciemniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok cytrynowy
żeby banany nie ciemniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym zrobiła tak
To kup cukinię czy brokuła, ugotuj (najlepiej na parze), zmiksuj i gotowe! W ofercie Rossmanna jest trochę słoiczków jedno lub dwu- warzywnych. Co do banana - a w czym problem również delikatnie go podgotować/upiec i tak podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok cytrynowy
żeby banany nie ciemniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym zrobiła tak
To kup cukinię czy brokuła, ugotuj (najlepiej na parze), zmiksuj i gotowe! W ofercie Rossmanna jest trochę słoiczków jedno lub dwu- warzywnych. Co do banana - a w czym problem również delikatnie go podgotować/upiec i tak podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaha1736767
Po co Ci słoiczki,takie podstawowe dania jak banan,marchew jabłko czy brokuły to szkoda nawet kasy na sloik za 4 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaha1736767
Po co Ci słoiczki na takie proste dania jak marchew czy banan czy brokuł.szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaha1736767
Po co Ci słoiczki na takie proste dania jak marchew czy banan czy brokuł.szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaha1736767
Sorry jakies zawiechy byly na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×