Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiula37

mężatka bi

Polecane posty

Gość gosiula37

Może tutaj uda mi sie znaleźć koleżanke mi podobną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuna 13
moja koleżanka jest w trójkącie z mężatką bi i jej męzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
Niekoniecznie miałabym ochote na taki układ ale... Marzy mi sie bliskość z drugą kobietą.Wiesz o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
Czy naprawde nie ma tu kobiet które chochażby popróbowaly takiego układu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc ! Chetnie sprobuje . 600 621 098 lub 661 228 934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
Witaj,a skąd konkretnie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka81
Ja jestem z Wrocławia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
witam cie Powiedz mi ile masz lat i czy masz dośw.z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka81
mam 32 lata i mam doświadczenia z kobietami spałam z kilkoma z młodości...teraz czesciej patrze na kobiety niz na mężczyzn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam ochotę,
a jestem mężatką, ale młodą 26 lat, śląsk gdyby się jakaś chętna znalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
hej dziewczyny mój wiek jest zgodny z nickiem Od dłuższego czasu marze by poczuć i posmakować innej kobiecosci.Mam nadzieje że mnie rozumiecie? Jestem z beskidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
szukałam na portalu ero ale szkoda zachodu Sami smarkacze i zboczeni faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka81
najlepiej się spotkac wszystkie razem:)ja też jestem mężatką.....ale mam coraz większą ochotę żeby dotknać kobiete i przytulić....nie wiem co z naszą atrakcyjnością ,wygląem jak i u facetów musi być ta chemia...:):)37,32,26 lat taki trójkącik hmmmmm miło byłoby:):):)myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
Ach kwiatusio,ale z ciebie świntuszka!Już mi wyobrażnia pracuje.Tylko może troche sie opisz jak wyglądasz,bym mogła rozszerzyć mą wyobraźnie.Wspominałaś że miałaś już kontakty z kobietami,możesz coś wiecej na ten temat napisać?Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka81
No mam 32 lata od niedawna w zasadzie krótkie włosy,ciemne,mam piwne oczy, dość duży biust,mam lekką nadwagę bo jestem matką dwójki dzieci:)i tak mi już zostało:)matka polka:)nie wiem nie umiem o sobie pisać.Jestem jak każda polska kobieta zapracowana,zmęczona.Mam kilka tatuaży,kolczyka w nosie.....i generalnie chyba normalna jestem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka81
a niby czemu ktoś się pode mnie podszywa won stąd idioto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
Kurcze to ja już sie zakręciłam który wpis jest twój a który podszywacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka81
o lizaniu naszych czesci ciała nie pisałam ja...tylko w następonym pogoniłam jełopa:)i zgłosiłam post do usunięcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
Ja też mam dwójke dzieci Tobie sie chociaż zdarzyło coś z kobietą.Kurde jak mi sie tego chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka81
no zdarzyło sie dawno temu nie wiem jakbym teraz zareagowała choc mam ogromną chęć:)znów wycałować wyprzytulać i wyseksić z kobietą:)a czasem porozmawiać po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
Nawet mi nie mów.Jaka ja mam ochote aby przekonać sie jak to jest móc pieścić,smakować,lizać cipcie innej kobiety Ach rozmarzyłam sie Czasem lubie popatrzeać na filmiki jak dwie kobiety sie zabawiają.Straszne mnie kręci gdy jednocześnie wkładają sobie taki podwójny sztuczny członek i ocierają sie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka81
ale mnie kreci cos innego wyssałabym sutki takiej kobiecie i włożyła paluszki głeboko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
Widze to oczyma wyobraźni i stardm poczuć jak to jest gdy te nasze soczki podniecenia rozserają sie na naszych ciałach. Masz wygoloną?Bo ja tak,u góry mam paseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
Ale trafiłaś z tymi sutkami.Moje po dwójce dzieci są gdy sie podniece jak czereśnie.A jeżeli chodzi o wkładanie paluszków to też to ubóstwiam.Czasem sama sobie próbuje tak dogodzić.Mój mąż czasem jak jestem mocno rozgrzana potrafi mi wsunąć tam swoją dłoń.Nń wiesz po dwóch naturalnych porodach jestem troche rozciągnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka81
Nie ty jedna jestes rozciągnięta:)lubię tam mieć w środku dużo:):):):)ja raczej depiluję się do zera wtedy się czuję zadbana.Mam nawet "małą"w lekkich rozstępach po porodzie więc tam mi włosy nie rosną:):):)więc wolę golić.Ja mam dosc duży biust 85D w miarę się trzyma po dziecku:). RAczej nie mam idealnych kształtow bo po ciaży kg mi zostały. Nie jestem idealna za to idealnie sobie z tym radzę:) Powiedz mi skąd jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka81
Gosiula podaj mi swój numer telefonu może poesemesujemy o naszych fantazjach zamiast pisać na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
Witam cie Kwiatusio! Pisze tak wcześnie bo ja dziś jestem w pracy.Jestem laborantką m średniej wielkości firmie.A ty czym sie na codzień zajmujesz? Masz spory biust.Ja mam 75C.Mi sie na tym forum fajnie z tobą pisze,przynajmniej nie ma tylu jak gdzie indziej złośliwych gnojków.A jeśli idzie o fantazje to uchuchu.Mam takie że aż mi samej czasem wstyd,ałe tak sźczerze to mam coraz większą ochote co nie co zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
Witam cie po wekendzie Mam nadzieje że dziś sie odezwiesz.Ciekawa jestem j ak masz na imie.Chyba sobie kupie karte do telefon,to sobie na spokojnie popiszemy.Mam tyle pytań do ciebie,a nie wszystkie nadają sie na publiczne forum.Przecieź na otwartym forum nie będe podawać prywatnego kontaktu,bo pół forum będzi mi wydzwaniać,a dość mam tych podszywaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula37
A tak między nami,to szkoda bo czuje to na 100 procent mamy podobne marzenia pragnienia i fantazje ,które udałoby sie nam urzeczywistnić. Nie ukrywam że już samo pisanie z tobą niesamowicie mnie kręci ale przede wszystkim marze o realnym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka81
Przepraszam Gosula ale moje dziecko miało komunię i troszkę zapierniczu miałam przy organizacji dlatego się nie odzywałam. Mam ochotę również pokorespondować z Tobą zupełnie prywatnie,ale jak to zrobić??:)Mam na imię Ewelina :0a biust 80 D:):):)więc spory teraz też jestem w pracy.......ale publicznie nie napiszę Ci gdzie pracuję bo mógłby mnie tkos rozszyfrpowac:):)pomyśl nad jakims kontaktem:):):)buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×