Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiula37

mężatka bi

Polecane posty

Gość gość
witam was wszystkie ,jeśli jeszcze jest tu jakaś kobieta zainteresowana tematem ,chciala bym porozmawiać mam 37 lat mężadka chyba bi bardzo chciala bym spróbować ,jak smakuje kobieta nie mam w tym żadnego doświadczenia zależy mi na dyskrecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć.....dziwne ale od jakiegoś czasu też myślę o pieszczotach innej kobiety,trochę mnie to krępuje ale bardzo podnieca,co robić szukać i spróbować czy zostać przy swoich marzeniach......pozdrawiam wszystkich odpisujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka33wawa
ja jestem z wawy , nie mam doswiadczenia z kobiatą ale chce sprobowac sk.ks@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Witaj "gość" nie pozostawaj w marzeniach, seks z kobietą jest cudowny. (skąd jesteś?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka2
Tęsknię za kobiecą bliskością. Miałam małe doświadczenia z kobietą, ale pragnę przyjaciółki do której można się przytulić, kochać się z nią albo normalnie porozmawiać. jestem mężatką i mieszkam na mazurach. Zależy mi na dyskrecji jaq ze swojej strony gwarantuję też dyskrecję. Moje gg 46268672

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na nowe znajomości, ciekawe tematy, intrygujące dyskusje przebiegające w dobrej atmosferze, wobec tego chciałabym zaprosić Cię na profesjonalne forum ogólnotematyczne KATHARSIS. U nas znajdziesz to wszystko, a może i więcej...miłe wytchnienie od codzienności. Znajdziesz u nas dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę być
Hmmm. Jakby tu rzec.... Chcę poznać kobietę z którą będę mogła, po przytulać się, pokochać czy też po prostu porozmawiać. Jestem mężatką i mieszkam na mazurach. Jeżeli miałybyście ochotę tak jak ja mieć taką przyjaciółkę to czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość by być
Tak jak pisałam, jestem bi, mężatka. Ale szukam bratnią duszę w kobiecie bi. Jestem niskiego wzrostu, mam krótkie włosy i niebieskie oczy. Co mogę zaoferować? Siebie, moją przyjaźń i czułość. Nie wykluczam stałej relacji. Piszcie na maila kobietki. Serdecznie pozdrawiam. wioleta.lubowiecka@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanka
Anka 83 Szukam koleżanki z którą to zrobię pierwszy raz na oczach meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvi34
witam ja tez jestem mężatką po 30 z dwójką szkrabów, mieszkam w okolicy Częstochowy, mam niesamowita chrapkę na kobietę, nigdy jeszcze nie kochałam się z kobieta, ale marzę o tym dziennie i chcę w końcu poczuć ciepło i bliskość drugiej babeczki. Mój mail; sylvi34@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcia 87
Witam, jestem kobietą bi, jestem mężatką i mam ochotę na kobietę... Jeśli też masz takie pragnienia to napisz do mnie. 535947555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 37
WItam mam 37 l 2 dzieci i tez od jakiegos czasu szukam kolezani bladynka37@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu jakiś Pani z okolic Śląska ? Mężatka32 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 33 letnią mężatką bi z Krakowa. Jeśli jest tutaj jakaś kobietka otwarta na nowe doznania to zapraszam do kontaktu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka żona to moje marzenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że ktoś ze Śląska się odezwał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita 97
Tez bym chciala poznac dziewczyne, kobiete bi lub less. Jeszcze nie mialam takich kontaktow. Na poczatek chociaz kogos poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita 97
Z Pomorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda bo ja Kraków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita 97
Piszesz że z Krakowa, no troche daleko, ale zawsze można popisać. Kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita 97
Nikt tu wiecej sie nie odezwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Zbiornik.pl prawie wszystkie mężatki są Bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Jestem ze Śląska. Nie wiem czy należę do "bi" ale od zawsze pociągały mnie kobiety.Lubię na nie patrzeć, wyobrażać sobie jak wyglądają nago, itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj , jestem ewa mam 33lata mozemy sie spotkac, porozmawiac napisz , ewcia33@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita97
Co raz mniej tu ludzi zagląda i pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś Ewo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
witaj tez marzy mi sie być z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   EWA
a może dodatkowa zabawa swietna naprawdę ,, ANIMALS SEX,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×