Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Irenka Inka

Podoba Wam się imię Irena?

Polecane posty

Gość Irenka Inka

Moja babcia ma na imię Irena. Jest już bardzo schorowana, po zawałach. Niedosłyszy, nie widzi na jedno oko, utyka na jedną nogę. Bardzo się o nią martwię. Życzę jej jeszcze 100 lat życia ale obawiam się że to już niedługo. Spodziewamy się drugiej córki. Pierwsza nosi Imię Maria na cześć babci mojego męża. Coraz częściej myślę czy nie nazwać drugiej córki Irenka. To teraz rzadko nadawane imię. Jestem pewna, że to by był dla babci najmilszy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanuska123
moja babcia tez miala na imię Irena, ale dziecka tak bym nie nazwala, zdrobnienie jest brzydkie - Irka...i w sumie jak jeszcze mozna to zdrobnic zeby brzmialo normalnie a nie slodko pierdzaco-?Ireczka? no proszę Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka Inka
Do babci mówiliśmy babcia Inka a nie Irka. Irka faktycznie brzmi paskudnie, ale Inka ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środki stylistyczne czyli trop
mam 20 lat i mi się bardzo to imie podoba :). jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanuska123
no ale Inka to nie jest zdrobnienie od Irena, zaloze się ze kazdy bedzie na Twoje dziecko wołał Irka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się bardzo podoba. imienia Maria nie lubię (sama mam tak na drugie) ale Irena ładnie ;) a zdrobnienie Inka, Irenka. Irka nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zabieraj Mariuszka i
jak ci się podoba Inka, to tak nazwij dziecko, a nie Irena i liczysz, że ludzie będą zwracać się do niej tak jak sobie ubździłaś. sama mam imię po babci, bo rodzice chcieli ją uczcić, a i tak nazywają mnie zupełnie inaczej od niemowlęctwa i najpierw wszystko było ok na podwórku i w podstawówce, a później mi się juz nie chciało kazdej z osobna osobie nawet od przelotnych kontaktów czy wykładowcom tłumaczyć, zresztą to kompletnie niewykonalne i mam totalne rozdwojenie jaźni teraz. a Irena kojarzy mi się albo ze starszą panią z trwałą albo z tępą Irką z serialu Plebania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadafadasza
Irka do Maryśki pasuje ale nie podoba mi się ani jedno ani drugie. Irka to już w ogóle maskara jakaś. Marynia też :O Jak od krowy jakaś babocha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka Inka
Mieliśmy już wybrane imię dla Córki. Miała być Sara. Tak wspólnie ustaliliśmy z mężem, ale ja teraz pomyślałam o Irence. I teraz nie wiem czy dać Irena Czy może Sara Irena i w ten sposób uczcić babcię choć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildone
moja mama nazywa sie irena ale nigdy nie slyszalam zeby ktos mowil do niej irka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia tez była Irena, pamiętam jak dziadek wolał do niej "Ircia" i zawsze mnie to rozczulało, bo to tak, jakby do dziewczynki wołał...podoba mi się bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matronaona
Moi znajomi na Irenę mowią Isia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja__janka
mi się bardzo podoba Irenka, normalne, oryginalne ale nie jakieś wydziwiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsakielbasa
Wasze dziecko,Wasza decyzja ,moze aby Ci latwiej bylo to pomysl ,czy Ty bys chciala miec na imie Irena...i sobie odpowiesz,mysle ze jak dasz na drugie Irena to babci tez bedzie milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz tak zrobisz
Ale Jerena ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka Inka
Czy bym chciała? Myślę że tak. Mogłabym mieć na imię Irena. Mnie się podobają takie imiona Irena Tereska Helenka. Bardzo. Mężowi ciut mniej. On woli Edyty Anety Agnieszki. Imiona naszego pokolenia których ja mam przesyt. Ale Sara też mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinaaaa333
a nie mozesz dac irena na drugie imie? ja mam suczke co sie wabi inka, a ostatnio sie dowiedzialam ze kolezanka kolezanki córce da na imie Inka, wiec to zalezy od czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \jak masz dać Sara
to nawet się nie zastanawiaj! Irena przy Sarze to piękność. Sara to dopiero pretensjonalne. Od razu z niedouczoną fryzjerką się kojarzy: Sara, Roksana, Andzela, hahhahhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka Inka
A ja całe życie byłam przekonana że Sara to postać biblijna, matka Izaaka, kobieta która jako staruszka doczekała się upragnionego potomka. A to jednak fryzjerka jak Andżela. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodzi w ciepłych kapciach
Irena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taak sara to stara Żydówka
tylko co Twoje dziecko ma do tego? Kara jakaś za grzechy biblijnych przodków? Zlituj się... To imię jest paskudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaofpersia
wybacz, imię moze i piękne dla Pani po 70-tce, ale jak mowic do dziecka? Irka? Irena? jedno i drugie za powazne, twarde, ja bym tak corce na imię nie dala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inia....
Tak niektórzy zdrabniają imię mojej babci. Ale generalnie większość mówi Irka. Też mi się średnio podoba, ale Irenka brzmi całkiem miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetiszka
Mnie sie bardzo podoba, ale jak masz jakies waty, to zawsze mozesz dac na drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetiszka
Sara Irena to fajna kombinacja, a babcia na pewno to doceni. Nie musi byc pierwsze imie po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny dzieciak
Sara Irena :O No, gorzej juz chyba byc nie moze. Ani pierwsze ani drugie imie sie nie nadaje. Sara to zydowa smierdzaca a Irena to twarde imie dla babochlopa jakiegos :O Obrzydliwosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde ci powiem
Nie podoba mi sie to imie ale może dlatego, że znałam tylko jedna Irene. Wielkie, grube, zwaliste, wulgarne babsko. Mam teraz złe skojarzenia z tym imieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jtwmdjp
Siostra mojego taty to irena i wszyscy mówią ircia. podoba mi się. przemyśle to jak będę miala drugie dziecko i będę szukac imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi się podoba
chciałam tak nazwać córkę, ale nie podobało się mężowi. A Ireny jakie znam to zaradne babki, z głową na karku, odważnie idące po to czego w życiu chcą i które nie dadzą sobie w kaszę dmuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×