Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tam w lustrze to niestety ja

czy da się poznać po wyglądzie kobiety, że jest puszczalska?

Polecane posty

Gość tam w lustrze to niestety ja

Jakieś szczególne elementy ubioru? Uczesanie? Wzrost? Wielkość piersi? Szerokość bioder? Nie wiem czy to reguła, ale wszystkie moje puszczalskie znajome mają małe piersi. A jak to wygląda u Waszych puszczalskich znajomych? Piersi i w ogóle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffbeee3222
miałam koleżanke która puszczała się jak chora, z każdym, wszędzie , nie miała w ogóle cycków, tylko taki sutki ods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam w lustrze to niestety ja
jeszcze jedna ciekawostka: chyba wszystkie a na pewno większość moich puszczalskich znajomych ma brązowe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się
chcą dowartosciowac ja mam duzy biust i nie puszczam sie ale z tymi kryteriami (nie)urody to jakaś głupota bo raczej od charakteru zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuasw
Ogólnie bez rozróznienia na płcie to mozna tylko podejrzewac ale nie polecam bo o pomyłke też łatwo. Ale np juz po poznaniu tego kogos, rozmowie juz cos mozna powiedziec. Z doswiadczenia widze ze tego typu osoby maja wiele negatywnych cech charakteru tzn nie rozchodzi sie tu tylko o seks tylko o całokształt. Czasem są to osoby mądre w jakiejs dziedzinie ale jako ludzie - nie zbyt w porządku. Takich znam przynamniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszczalstwo JEST uwarunkowane genetycznie choć nie jest to reguła ale w większości przypadków zachowania rodziców są kopiowane przez dzieci .... sprawdzone i potwierdzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tedibear432
zgadzam sie ze podejscie do seksu wiaze sie z innymi cechami charakteru, ogolnie podejsciem do zycia i czesto w przypadku rozwiazlych osob jest ono hmm ... wątpliwie ciekawe ze tak powiem, czesto nie fiar w stosunku do innych, egoistyczne. bo np takie cos czy ktos jest homo, hetero nic jeszcze nie znaczy bo tak jakby dyskryminowac murzyna za to ze taki sie urodzil ale zaspokajanie potrzeb to juz konkretne zachowanie ktore mowi o czlowieku, jego wartosciowaniu zycia, podejsciu do ludzi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filantrop, nie myl odwzorowywania zachowań z cechami uwarunkowanymi genetycznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
Oczy mówią wszystko. Lubi czy nie lubi się pieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli nosi ciemne okulary i nigdy ich nie zdejmuje? Pieprzycie, towarzysze, aż boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaAgata8686
nie zgodze sie.. mialam kolezanke mezatke, ktora byla mała, wlosy jak szara myszka niepozorna-jedyne co to mala wielkie cycki, udawala ideal przed wszystkimi, a za plecami zdradzala swojego meza, kilka osob mu nawet o tym donioslo ale on nie wierzył heh frajer-ona byla naprawde niepozorna-tylko te cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka.. opalona, pupa stworzona do rżnięcia, duże cycki i te kurwiki w oczach.. achh ta moja była kur wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjkhkjhkhkjh
oj a ja tez jestem brunetka, opalona, mam wielkie cycki i podobno kurwiki w oczach-tak twierdza faceci-i owszem lubie sie bzykac ale tylko ze swoim facetem i w zwiazkach zawsze jestem wierrna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajnsadgdg
Szparę popuszczarę można poznać że często robi hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieje cipskiem na gór szczycie
nie wiem czy po wyglądzie poznasz czy jest puszczalska,ale na pewno poznasz czy jej wali z cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tam w lustrze to niestety
nie wiem czy da sie po wygladzie np. po szerokosci bioder rozpoznac puszczlska a le wiem ze po twoim poscie da sie rozponac twoja tępotę umyslowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moral z tego taki że dla większości facetów nie liczy się opakowanie tylko sama szpara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max i ruby
nie da sie... ja sama jestem puszczalska.... ale o tym malo kto wie... tylko ze 2 najblizsze kolezanki... mimo ze jestem atrakcyjna to faceci sie mnie boja, ponoc wygladam na niedostepna... dlatego to zawsze ja musze robic pierwszy krok jakmam ochote sie zabawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżibutti
puszczalstwo można wyczytać z wyrazu twarzy i zachowania. kolor włos, oczu czy znak zodiaku nie ma nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary lis
Uważam że 99,9% to puszczalskie. Ilu z was wzielo sobie za żonę dziewice? Zaraz pewnie sie odezwa niedziewice-mężatki i poinformują ze to byl przypadek ze straciły dziewictwo i ze miały tylko jednego albo dwóch, no może trzech albo i wiecej ale to nie ważne bo one nie są puszczalskie bo maja męża i dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź staray do kościoła i módl się o dziewice Maryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznaje się po bruździe d****arskiej między palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się wyhaczyć na pierwszy rzut oka. byłem kiedyś z taką, dziewczyna kompletnie niepozorna, szara myszka. włosy w kitkę, okulary, zero make-upu, ubierała się jak jakiś moherowy beret, ale miała taką wściekliznę macicy że mogłaby ze cztery inne tym temperamentem obdarować. puszczała się ze mną jak miała chłopaka, potem puszczała się z innymi jak była ze mną, a potem jak ją zostawiłem to jeszcze kilka razy mi na fiuta wsiadła, nawet jak już była mężatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciało puszczone raz w ruch... Puszcza się cały czas...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZA54327
DA SIE JA JESTEM 576 229 472 CHETNIE PO...M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak depiluje przedramiona
to moze znaczyc, ze sie puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronzowo oka kuczka
Dnia 8.05.2013 o 19:03, Gość tam w lustrze to niestety ja napisał:

jeszcze jedna ciekawostka: chyba wszystkie a na pewno większość moich puszczalskich znajomych ma brązowe oczy

to totalnie ja, to ta melatonina w tęczówce, tak mnie w pusie uwiera że muszę się puszczać - biologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie które dziewczyny bardzo lubią chłopców chcą ich wszystkich tak jak są faceci tzw. babiarze którzy kochają wszystkie kobiety i żadnej nie odpuszczą , w moim przypadku doświadczeń i z tego co widziałem u innych to najbardziej puszczały się te z małymi piersiami przeciętne te z większymi piersiami i szerszymi biodrami miały większe wymagania etc. i bardziej księżniczkowały te pierwsze od razu przechodziły do meritum sprawy konkrety 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×