Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolejkum

Ile kosztowało Wasze wesele??

Polecane posty

Gość Lolejkum

Planujemy ślub za rok. Wstępnie liczyliśmy, że chcielibyśmy zaprosić 70 osób. Nie planujemy jakiś szczególnych atrakcji. Jak myślicie ile to może kosztować? Ile kosztowało Wasze wesele i ile zaprosiliście osób? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaaggg
60 osób, tez nie bylo atrakcji typu barman, stol wiejski, rozne alkohole koszt 30 tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakłażanka22.
100 osób 36 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukkkillla
my też planujemy wesele w przyszłym roku - ok 75 gości, mam nadzieję, że zamkniemy się w 20 tys. wesele być może będzie w czwartek, a być może w sobote ( zależy od konkretnej oferty cenowej, którą poznamy w przyszłym tyg). miejsce wesela: bardzo elegancki dworek. Rezygnujemy z kamerzysty, za to chcemy zainwestować w dobrego fotografa. suknia raczej używana, obrączki : złoto dostałam od moich dziadków, wiec tylko je przerobimy. nie mam pojęcia ile skasuje nas ksiądz, ale ślub będzie w małym wiejskim kościółku, więc myśle, ze cena przyzwoita będzie. nie mamy na razie pomysłu co do zespołu/ dj'a i szczerze mówiac nie mam pojęcia ile taka przyjemność kosztuje. od świadków będziemy chcieli dostać podróż poślubną w prezencie. wesele organizujemy sami, bo nie ma nam kto pomóc, jak na razie mamy odłożone 14 tys, myślę, ze jeszcze ok. 6 tys spokojnie zdążymy odłozyc do czerwca 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina//tawara
Więc po prostu mów przy zaprozseniu śłuchajcie zapraszamy bez dzieci, bo raz że nie mamy tyle miejsc na sali a dwa że chcemy żebyście się pobawili swobodnie. Nic się przeciez mamusi i tatusiowi nie stanie jak jedną noc nie będą przy dzidziusiu. Aha na "domyślność" gości nie liczcie w tym temacie, bo się zdziwicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina//tawara
sorry nie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukkkillla
yyy? a kto tu pyta o dziecka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie komentarz
jukkkillla nie ma mowy żebyście zmieścili się w 20 tysiącach. 75 osób nie znasz oferty cenowej, ale no policzmy, że jednak dosyć mało np. 170 zł nie żadne 200 za osobę. To ci wyjdzie prawie 13 tysięcy, alkohol na 75 osób to koszt 2000 (wódka i wino), mówisz, że chcesz zainwestować w dobrego fotografa dobry fotograf zacznie się od 3 tysięcy w górę czyli już 18 tysięcy. A Twoja suknia? Garnitur? ciasta, tort? dekoracja? opłaty kościelne? I powiadasz, że podróz poślubną będziecie chcieli dostać od świadków. Wymagania nie z tej ziemi. A czy oni będą chcieli Wam ją podarować? zwróc uwagę, że koszt podróży to nie wypad na weekend za 500 zł. A jakieś 5000 zł. Sądzisz, że świadkowie zrobią taką zrzutę żeby panna młoda na ich koszt mogła wygrzewać dupę w słońcu? masz nierealne wyobrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukkkillla
akurat w dworku o którym wspomniałam koszt wesela w sobotę to 140zł za osobę, a czwartek ok. 10-15% taniej, konkretną ofertę dostaniemy w przyszlym tyg. wśród naszych gości jest 7 dzieci ( koszt 50% taniej) tak więc w najdrożeszej opcji ( jeśli przyjdą wszyscy gości i wesele będzie w sobote) jest to: 10010zł, w czwartek minimum tysiak mniej+ rabat na alkohol dobry fotograf u nas kosztuje ok. 2 tys. ( wiem, bo orientowałam się już ) suknia- wypozyczona, lub używana- max tysiąc. a co do podróży poślubnej: brat mojego przyszłego męża sam nam to zaproponowal, ale nie wiedzielismy jeszcze co odpowiedziec, wiec uznalismy, ze sie zastanowimy. poza tym wiadomo,ze bedzie to jakies last minute w Europie, a nie np. Malediwy, wiec Twoje 5 tys to mega przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bierzemy kredytu
pewnie z 80 tys. wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×