Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Hej mam nadzieje że przygarniecie mnie jak już zrobie zakupy. Na razie czekam. Podziwiam Was za samozaparcie. Ja już powiedziałam dosyć temu wszystkiemu, dietetycy z rozpiską nic nie pomogli, wazenie jedzenia tez nie, na siłke zaczęłam chodzic to zamiast ubywać to mięśni i przybywało. Normalnie depresja mnie bierze. Nie mam już siły żeby w taki sposób siebie oszukiwać. Zadziałała kiedyś M...ia ale niestety tez jej nie ma. Betty_123 - gratulacje wyniku

Gość magdulek dunieczka
Dziewczyny a kupowała któraś z Was z ogłoszenia24 od niejakiej MARZENY???? ma różne tabsy i pisze,że wysyła za sprawdzeniem jak ktoś chce. Na dobrą sprawę jeśli są blistry to przecież nie oszuka ale jeśli jest to pudełeczko okrągłe otwierane z góry i wszystkie są w nim luzem tak jak SIBUTRAMINA 20mg to można chyba pokombinować a tak w ogóle czy w takiej buteleczce po odkręceniu jest jeszcze taka srebrna folia zabezpieczająca???? Ta Marzena odp mi że w ciągu 2 dni mam paczkę ze sprawdzeniem dodatkowo 25zł dopłaty .. Odp mi też dziewczyna o imieniu Kasia że wysyła w kopercie bąbelkowej polecony ale z Anglii !!!!! za to ceny ma w miare bo już i przesyłka wliczona.... Trochę mam dylemat którą wybrać... ech

Gość Betty_123
Ja sie sama nakrecam, bo jestem od dwoch tygodni we Wiedniu. Kontrakt mi sie konczy 23 kwietnia, wiec jeszcze prawie 4 tygodnie i jak waga bedzie leciala w podobnym tempie dalej to jak pojade do Polski sie pokazac rodzince to moze ten spadek wagi dojsc do 18-20 kilogramow, bo to tylko na poczatku tak szybko sie chudnie, pozniej bedzie pewnie wolniej, no i jak pojade do Polski to juz bedzie duuuuzo widac:) sama sie usmiecham z radosci do siebie:)

Do kasiulek 8807 ja też jestem chetna na opakowanie tego specyfiku jeśli bedziesz jeszcze miała. Biore juz dwa tygodnie S i tylko 2 kg mniej:( jestem załamana. A tyle jeszcze przede mna:(

Gość Anulka 79
Ja kupiłam sibutrminę 20 mg za 250 zł ze sprawdzeniem zawartości i jest ok.

Gość hura hura hura
Witam Piekne szczuple Panie :) Betty wynik rewelacja :)) w takim tempie to Ty niedlugo znikniesz ale naprawde masz powod do dumy i jyz widze miny rodzinki a raczej opadniete kopary ze jest Cb az tyle mniej Ja dzis z samego rana bo juz nie moglam sie doczekac po kawie wzielam S..po godz suchosc w ustach wiec dziala :))) dopiero teraz jem platki owsiane na sniadanie chociaz ciagle mysle o roladzie kasiulek i ciesze sie ze nie ma jak wrzucac fotek bo gdybys machnela nam takim wypiekiem to chyba bym lizala ekran tel :)) Stokrotka Trzymam kciuki za nowa prace i pozegnanie kokezanki myszy :) oczywiscie nie wspomne o naszym celu Matki S .. :)) U mnie waga w sumie po tych 4 kg mniej ni w lewo ni w prawo ale przeciez to byl dopiero poczatek drog, wiec po dzisiejszym spr ile kg zaczyman przygode ba nowo, codziennie bede sie wazyc i zdawac relacje, tylko troche przeraza mnie opuchlizna twarzy zeby nie wrocila, bo przeciez nie moge ograniczyc picia wody, bardzo lubie wode i naprawde duzo jej pije ale jeszcze chyba nikomu jej nadmiar nue zaszkodzil :)) oczywiscie mysle o tej w butelce Zycze udanego dnia jak najmniej pokus a nawet wcale i do kolejnych kg mniej :)

Gość Tosia_Wawa
Cześć Dziewczyny! To mój ulubiony moment w poniedziałek- ważenie a potem lektura postów z ostatniego tygodnia :-) Betty- gratuluję! to super wyniki do tego sporo się ruszasz więc pewnie też mięśnie wzmocniłaś. Daj znać jak po dzisiejszym ważeniu! Hura_Hura - mam nadzieję, że już Ci przeszło, domyślasz się od czego ta reakcja? bo z tego co czytałam to nasze witaminki bierzesz dalej i już jest ok? podziel się efektami! U mnie tempo odchudzania powolnieje. Mimo, ze dodałam sport (basen 2x w tyg i 1x fitness) to już "tylko" 1.7kg w tydzień. Ale łącznie mam już 7.7 kg na minus i zmieściłam się w dzinsy 46 a to sukces (oczywiście na mocnym wdechu). Mam ważny wyjazd w sobote za 2 tyg. i chciałabym, żeby do tego czasu były wygodne :-) Trzymajcie się cieplutko i powodzenia w dalszych zmaganiach!

Gość gość
Hura a moze spróbuj coś moczopędnego brac zeby woda nie zalegała w organizmie, moze nery za słabo pracuja

Witam wszystkich walczących z kilogramami na tym forum jestem nowa natomiast doświadczenie w sprawie odchudzania wieloletnie proszę napszcie od kogo kupujecie tabletki,które na was tak świetnie działają pozdrawiam i życzę miłego dnia.

zazdroszczę wam ze już bierzecie. Ja muszę poczekać na dostawę. Mnie mobilizuje fakt, ze niestety w maju mam spotkanie z teściówką, nie widziała mnie i dzieciaków 2 lata a mieszka 10 km ode mnie. Zabrałam jej syna i dlatego nie jestem fajna. Mąż pochodzi z rodziny "patykowatych" a ja zawsze od nich odstawałam. Teraz to już w ogóle. Dlatego chciałabym przytrzeć jej nosa i przy okazji spełnić swoje marzenia .

Gość magdulek dunieczka
Noo nic laski zaryzykowałam! Zamówiłam właśnie Sibutramin20mg z możliwością sprawdzenia zaartości.Rozmawiałam z Panią telefonicznie dosyć długo ogólnie o tych tabletkach różnych o oszustach,no zobaczymy,zaraz mi to wyśle i na środę powinnam mieć,poza tym 20mg to najsilniejszy jest i mówiła,że jej klientki jeżeli czuja tą moc że za silny biorą co drugi dzień.... Dam Wam znać jak otrzymam paczkę.A co do ceny 180zł za 60 tabletek

Gość maryia
do kasiulek 8807 jestem zainteresowana kupne prosze napisz mi na meila co i za ile maryia1@o2.pl

Gość szczęśliwamamusia2
Witam mam do sprzedania całe opakowanie sibutramine 20 mg orginalnie zamknięte jesli jest ktoś chętny proszę o kontakt asiolek.gr@op.pl :). Ze względu iż zaszłam w ciążę musiałam przerwać kurację :)

Gość hura hura hura
Tosia Ja z obawy na facjate nie bralam S ...trzy dni, nafaszerowalam sie zyrtec-sem na to co mnie uczulilo i przez najblizszy rok moze uczulic, tak tak takie byly tego ilosci :) ale ja oczu otworzyc nie moglam juz nie mowiac o palacym bolu, ale mniejsza o to bylo minelo, dzis wzielam S.. i biegam to siku to do lusterka patrzec czy dostaje zmian na twarzy, o dziwo glowa nie boli jak w pierwszych dniach przy wczesniejszym podejsciu do brania S..wiec moze bedzie dobrze gosc Dzieki a rade z tym moze to i racja ze wydaje mi sie ze nerki ok a one wykonuja tylko polowe pracy, ale tak mysle czy ten nadmiar wody nie powinien byc odczuwalny po calym ciele ?? bo jak u mnie tylko twarz plus swedzenie ciala to raczej mysle o czyms co moj organizm ma problem z wchlonieniem, ale co bedziemy gdybac, pozyjemy zobaczymy :)) Iwonka 1980 Jesli Ci zalezy to przeczytaj uwaznie co dziewczyny pisza, nie mowie wszystko ale chociaz pare ostatnich stron, znajdziesz odp na swoje pytanie :)

Gość szczęśliwamamusia2
Aha mam jeszcze 2 op 15 tabl :) łacznie 45 tabl sprzedam za rozsadna cenę :)

Gość gość
Witam dziewczyny, czytam co piszecie i również chciałabym zacząć brać te tabletki! Brałam 2 lata temu Sibumax 15mg , na którym udało mi się w 2 miesiące zrzucić 10kg, byłam bardzo zadowolona. Następnie w wyniku braku ruchu i braku diety, po roku wróciłam do starej wagi. Zamawiałam jeszcze dwukrotnie sibumax - nie działał już na mnie... początkowo delikatna suchość w ustach, ale efektów brak, waga w miejscu. W zeszłym roku zamówiłam Adipex - niestety rezultaty również żadne. Podejrzewam, że były to podróbki, gdyż tak jak pisałam miałam już okazje brać oryginalny sibumax i efekty były znakomite. Możecie polecić aktualnie jakiegoś zaufanego sprzedawcę, który ma sprawdzone specyfiki ? Bardzo zależy mi na zrzuceniu zbędnych kg do lata, ale nie chce znów faszerować się tabletkami, których rezultatów wcale nie ma, zostawiam maila w celu ew. kontaktu: kisonerqa@wp.pl Pozdrawiam dziewczyny życząc sukcesów w traceniu kg!

Gość hura hura hura
Mlody feniks Dziewczyno nie zazdroszcze Ci relacji z familia meza :) no moze tych "czestych wizyt" :)) to i nawet bardzo. Ja tez jadac do rodzinnego miasta po 5 latach chcialam wygladac naj :)) i nie powiem przy wzroscie 170 wazylam 55 kg miny tych pind bez cenne, a jeszcze miedzy czasie urodzilam dzieci i jakby malo tego to bylam swiadkiem na slubie siostry , ah moje samopoczucie bylo wrecz orgazmiczne Wiem co czujesz i w ogole ale pamietaj o jednym, dzis ja to wiem :) CZEGO KOLWIEK SIE PODEJMIESZ ROB TO DLA SIEBIE :))

maryia zapisałam mail do Ciebie. Jak będę mieć dam znać na mail :) hura bierzesz tak jak Ci mówiłam kiedyś? około 10-11 moim zdaniem tak najlepiej działa... krycha też to potwiedziła. Ja czasami siedzę nawet do 4 rano, i głodna nie jestem... ale gum nie żuję , bo wtedy zaczyna mnie ssać i burczeć...brrr :)

Gość hura hura hura
Ups Wzielam rano kolo 7 bo jak pisalam nie moglam sie juz doczekac tego uczucia ze jedzonko jest BE ale w sumie nic straconego bo druga moge brac wlasnie o tej porze :)) Oj zartuje wiem wiem serce by nie wytrzymalo do kokejnej tabl :) Ale tak jutro wezme :)))

Gość Betty_123
hej, nie chce was martwic, ale nie czuje sie najlepiej. wczoraj wzielam tabletke po dwoch dniach przerwy i trzyma mnie do teraz. Mam ciagle mrowienia na twarzy, zimne strasznie rece i serce mi tak wali od kilku godzin jak przy podnieceniu, tylko na dluzsza mete nie jest to przyjemne. wogole czuje taki wewnetrzny strach, czy tez niepokoj, nie wiem jak to okreslic... nie moge pracowac, nic robic, tylko mysle kiedy mi to przejdzie... Nie wiem co za cholera... Czyzby te tabletki byly dla mnie za mocne? Nie wiem juz co o tym myslec, a przy tych zimnych rekach to nawet jak chodze w biurze to sie poce z samego chodzenia i to tak dziwnie sie poce, bo oprocz ubrania-plecy, poca mi sie od spodu z tylu głowy strasznie włosy, jak nigdy... Pije mleko, bo to dziala jak odtrutka... Zebym jeszcze mogla pojsc do domu,a tu trzeba udawac, ze sie pracuje...

Witam, Zazdroszczę Wam postępów i oczywiscie gratuluje spadku wagi!!!!! Kasiulek, mój mail edycia1000@wp.pl, proszę odezwij się, pamiętaj o mnie.... Weekend minął rodzinnie, urodziny siostrzenicy, spacery itp... Betty A Ty co bierzesz dokladnie? Kurczę ja jeszcze nic nie zamówiłam, cały czas nie wiem od kogo....

kasiulek 8807 bardzo prosze jesli bedziesz miala jeszcze mozliwosc zalatwienia tabletek prosze o kontakt na maila trippin@onet.eu. Bardzo zalezy mi pewnie tak jak innym dziewczynom na pozbyciu sie tych nadprogramowych kilogramow. Ogladalam ostanio zdjecia z tych DOBRYCH SZCZUPLYCH czasów i zalapalam wielkiego dola. Mam nadzieje ze kiedys uda mi sie wrocic do dawnej wagi i dobrego samooczucia. Betty gratulacje:) ja moge tylko pomarzyć o takim wyniku.

Betty to może bierz po pół tabletki i sprawdz jak będziesz się czuła... ja jak kiedyś brałam zeli.e to zaczynałam wlaśnie po pół, a później zwiększałam.... tyle, że to działało super.... Powodzenia dla Ciebie, trzymaj się....

Gość Betty_123
edycia, ale to sa kapsułki, nie tabletki, zlamac sie nie da:)

Gość Betty_123
ale ja magnez jem od poprzedniego tygodnia, jak tylko zaczelam zle sie czuc... a fosforu tu nigdzie w apcece nie moglam dostac....Strasznie to dziwne... Pojade dzis poszukac gdzie indziej, w innej dzielnicy... Własnie sie zwolnilam dzis z pracy, bo to pocenie mnie strasznie krepuje, a przy tych spoconych wlosach swedzi mnie to, a nie bede sie w biurze ciagle drapac, bo pomysla, ze jakies insekty zlapalam... Strasznie to krepujace i denerwujace. ide pochodzic jeszcze po aptekach... O dezwe sie jak dotre do domu. Tu sie poce, a tu mam cos jak dreszcze... cholera jasna!!!

Czytałam wypowiedzi i nikt nie pisze od kogo zakupił lecz od kogo nie zamawiać...skoro mamy jeden cel to dla czego nie chcecie podać od kogo kupiłyście podję mój email może któraś z was napisze mi od kogo kupuje tabletki....a mianowicie olio6@op.pl.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.