Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Gość Iwona

Witam Pola27p zamówiłam u JackBill ale niestety kontakt się urwał nie ma przesyłki nie odpisuje na maile czy może coś wiesz jakiś inny kontakt do niego

Gość Justyna

Witajcie dziewczyny, próbuje znaleść tego Rafała Kosika i wyświetla mi się tylko na fb Pan co pisze opowiastki😉 czy do tego właśnie Pana mam się udać po tabletki? Pomóżcie dziewczyny, bo mam co zrzucić i to w trybie natychmiastowych. Kiedyś już brałam te „cud” tabletki i mi pomogły ale po 10 latach kontakty w telefonie stały się nieaktualne. A może polecicie mi innego kogoś zaufanego. Pozdrawiam 

Gość Monika
Dnia 4.09.2019 o 18:58, Gość nata napisał:

Mam Sibu od Rafala, powiem wam tak szczerze, ze biore tylko po pol tabletki, ok 5 rano. Mam spida takiego, ze szok, wody pije litrami a apetytu nie mam wogole. Ze skutkow ubocznych to uderzenia goraca i zimna i troche suchosc. opakowanie dostalam oryginalnie zamkniete i bardzo szybka przesylka, do tego Rafal  co jakis czas sie odzywa z zapytaniem jak waga i doradza ile wziac

Nata napisz do mnie priv monikadrynda@wp.pl

Gość Ksenia

Oj troche tu mnie nie było, ale nowa praca trzeba było się wdrożyć...

Z tymi specyfikami to uważajcie, pisałam wcześniej że policja mnie przesłuchiwała. Centrum i klinika lipa totalna. 

Ja wróciłam do swojego starego źródełka jak wcześniej z resztą pisałam, przynajmniej pewne ze stanów. Adi czy Meri oczekiwanie kolo tygodnia. Kilku osobom podałam namiar na priw bo ta osoba się nie ogłasza. Jak coś piszcie, teraz będę tu częściej. 

Pozdrawiam

Gość Mona
Dnia 4.09.2019 o 17:58, Gość nata napisał:

Mam Sibu od Rafala, powiem wam tak szczerze, ze biore tylko po pol tabletki, ok 5 rano. Mam spida takiego, ze szok, wody pije litrami a apetytu nie mam wogole. Ze skutkow ubocznych to uderzenia goraca i zimna i troche suchosc. opakowanie dostalam oryginalnie zamkniete i bardzo szybka przesylka, do tego Rafal  co jakis czas sie odzywa z zapytaniem jak waga i doradza ile wziac

Nata niestety nie ma z nim kontaktu od czwartku zeszlego tygodnia. Podobno ma zablokowany fb na tydzien ale nie wiem czy to prawda bo na maila tez nie odpowiada. Masz jakis tel moze do niego? Ja tez mam od niego i polecam.

Gość monika d

tez mam od rafala , i tez poleam niestety nie ma z nim kontaktu od czwartku mona i nata jak macie jakis kontakt do niego to napiszcie prosze 

Gość Mona
1 minutę temu, Gość monika d napisał:

tez mam od rafala , i tez poleam niestety nie ma z nim kontaktu od czwartku mona i nata jak macie jakis kontakt do niego to napiszcie prosze 

Monika d ... ja pisalam wyzej wlasnie ze poza fb i mailem nie mam niestety kontaktu innego. Jezeli prawda jest ze ma bana na fb to w piatek powinienbyc odblokowany... ale z drugiej strony mail by dzialal wiec wg mnie to nie to. 

Ale tez prosze jesli ktos ma telefon badz inny to bede wdzieczna

Gość Ksenia
Dnia 24.09.2019 o 16:17, Gość Gość Mk napisał:

Ksenia mogę prosić jakiś namiar ? 

Podaj meila napisze do Ciebie, nie chce podawać na ogólnym. 

Gość Odalia

Ja mam M od Sabiny od tygodnia, póki co 2 kg poszły, szczerze mówiąc to bałam się, że nie pójdzie nic, dam znać za tydzień czy poszło coś dalej 😁

Tylko czekałam ponad tydzień, już myślałam że nie przyjdzie 🙄 No i przyszlo luzem 😱 Ale póki działa to przez ten miesiąc się pomecze...

Gość Doloris

Ja pracuje w Czechach i kupuje od koleżanki czeszki która tym handluje jeżeli ktoś ma znajomego który pracuje w Czechach polecam z nim pogadać w Czechach niema x tym problemu 🙂

Gość Tanka
Dnia 26.09.2019 o 08:41, Gość Odalia napisał:

Ja mam M od Sabiny od tygodnia, póki co 2 kg poszły, szczerze mówiąc to bałam się, że nie pójdzie nic, dam znać za tydzień czy poszło coś dalej 😁

Tylko czekałam ponad tydzień, już myślałam że nie przyjdzie 🙄 No i przyszlo luzem 😱 Ale póki działa to przez ten miesiąc się pomecze...

Gość kama
Dnia 24.09.2019 o 15:04, Gość Ksenia napisał:

Oj troche tu mnie nie było, ale nowa praca trzeba było się wdrożyć...

Z tymi specyfikami to uważajcie, pisałam wcześniej że policja mnie przesłuchiwała. Centrum i klinika lipa totalna. 

Ja wróciłam do swojego starego źródełka jak wcześniej z resztą pisałam, przynajmniej pewne ze stanów. Adi czy Meri oczekiwanie kolo tygodnia. Kilku osobom podałam namiar na priw bo ta osoba się nie ogłasza. Jak coś piszcie, teraz będę tu częściej. 

Pozdrawiam

Ksenia poprosze o namiary kamcia888@vp.pl 

z góru  dziekuje 

Pozdrawiam

Gość Maślanka

Dnia 1.10.2019 o 16:53, Gość Zobaczycie napisał:

Podaje was na policję, wszyscy tu piszący pojedziecie siedzieć. 

Forum jest po to by rozmawiać. Czyż nie?

Gość Ksenia
1 godzinę temu, Gość Maślanka napisał:

Forum jest po to by rozmawiać. Czyż nie?

Normalnie tutaj też się robi niezły bajzel, z tego co widać. 

Forum jak forum ale zawsze się musi trafić jakiś troll...

Gość fit

HEJKA dzis zaczynam  swoja przygode z meridia ?ktos zaczyna lub zacząl?

Gość Nata

Podobno z Rafalem czesto tak bywa, ze jest okres ze przysylki przychodza i towar jest ok ale czasamiz tego co sie orientuje, robi ludzikow w balona, mi na szczescie sie nie zdarzylo a towar od niego dziala. Ja kontaktu do niego prywatnego nie mam, zawsze kontaktowalam sie przez fb

Gość Fit

Nata tzn jak robi w balona?ja niby dostałam oryginalna firmy abbott15 mg ale coś nie dziala

Gość gosc monika

jaod rafala zawsze dostawalam nigdy nie bylo problemu , zawsze mialam z nim kontakt, dziala super .

Gość Justyna
Dnia 7.10.2019 o 10:17, Gość gosc monika napisał:

jaod rafala zawsze dostawalam nigdy nie bylo problemu , zawsze mialam z nim kontakt, dziala super .

A jakieś namiary na tego Rafała? Pisałam do kilku osób z tej dyskusji i coś czuje, ze to oszustki. Ja wiem, ze to nie te czasy co mozna bylo dostać niemal od ręki tabl. Ale liczę na uczciwa osobę. Skoro Wy gdzieś to kupujecie... pomóżcie proszę

Gość Beata Borkowska -Luton

Polecam Rafał Kosik chłopaka, można znaleźć na FB. Wysyła paczki nie ma problemy z kontaktem...Zamawiałem ostatnio  Sibutramin20mg Teva Pharmaceutical 

Wszytsko dochodzi oraz mozna sprawdzic na stronie gdzie jest paczka bo wysyla numery paczki ...

Gość Karolina Zawadzka
Dnia 13.08.2019 o 18:17, Gość anitka603 napisał:

hejka Wam ma ktoś namiary na uczciwego sprzedawca

sybutramine 20

sibutril 15 , może adipex bardzo Potrzebuje mój nr 603 103 394

Napisz do wiza0412@gmail.com  Sibutramin 20 mg Teva Pharmaceutical ! Nie ma problemu z paczkami ... Zamówienie składałam na teren Niemiec i wszytsko dochodzi przez celny 🙂 

Gość Eryk z konina
Dnia 15.07.2019 o 19:51, Gość Lena napisał:

Odezwij się proszę do mnie milena.r@onet.pl

Okres półtrwania metabolitów sibutraminy wynosi 14-16 godzin. 

Gość Monik Litwin

Numer 1 na rynku to Rafal  zawsze dostawalam nigdy nie bylo problemu , zawsze mialam z nim kontakt, dziala super .

Nie uwierzę, ze on robi problemy i nie wysyła paczek bzdura !

Gość Prawiegrubaska

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem.. czy to ten pan Rafał co pisze powieści?

Gość Pani Dziunia -Katowice

O jakich Ty powieściach słyszałaś? 

Gość Ksenia

Widzę dzieje się tu, kurde nie boicie się podawać nr tel tutaj? 

Ja już raz wylądowałam na policji więc uważajcie bo takie fora są też pod ostrzałem. A poza tym FB też kontrolują. Jakaś masakra, wszędzie w Europie można dostać bez problemu leki na odchudzanie tylko nie w zacofanej Polsce. 

Ja zamawiam od jednej babki od lat. I powiem że nigdy się nie zawiodłam.

Adipex retard 100ml syrop
Quatrexil Forte 100ml syrop
Quatrexil 100ml syrop
towar jest sprawdzony i znacznie lepszy od poprzedniego  Quatrexil. Jedna lyzeczka dziennie
ADIP75 ABBOTT-
PHENTER 37,5mg-
MERID 15mg ABBOTT-
SIBUTRAMINE 20mg-
SIBUTRIL 15mg-
SIBUTRAMIN-20mg Swift pakowane po 100szt  To juz z wysylka. Moge to rozdzielac po 30szt
MODAFinil 200mg
kontakt e-mail tabletki2019@gmail.com, serafinania89@gmail.com lub nr tel  07424515287  (wiele rodzai tabletek np adi,meri,sibu itp) chcesz szybko schudnąć 🤗napisz 🤗

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.