Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Gość Julia

Jak dla mnie ma skuteczniejszego środka na odchudznaie jak Foreverlim. Ja w 3 miesiące schudłam 12 kilo

Gość MMi
Dnia 18.11.2019 o 14:35, Gość Tysia napisał:

Czy mogłabyś podać namiary do tej kobiety z Czech? Mieszkam też w okolicy 😉

Moja Sibu dziś przyszła z Czech, podam namiary. monikajoanna13@gmail.com 

Gość MMi
Dnia 18.01.2020 o 15:37, Gość MMi napisał:

Moja Sibu dziś przyszła z Czech, podam namiary. monikajoanna13@gmail.com 

Cześć Dziewczyny, 

4 dzień na Sibutraminie 20. Pierwszy dzień był trochę dziwny, kręciło mi się w głowie, lekka dezorientacja. Drugi dzień był już bez efektów specjalnych. Jeść faktycznie się nie chce, teraz nie mam problemu, żeby jeść jeden posiłek, do tej pory też tak jadłam, ale zdarzało się podjadać. Porcje są zdecydowanie mniejsze, żeby czuć się najedzonym, a potrafiłam wsunąć dużą ilość . Pić mi się chce, ale to zaleta, bo zawsze za mało piłam. 

Trochę o mnie, mam Hashimoto, trudno z tym w ogóle schudnąć, a hormony nie pomagają, w dodatku od wakacji 2019 miałam 3 operacje, to i leżakowanie było w planie dnia. Trzymałam prawidłową wagę do operacji biodra, 61 kg przy 167cm. Od tamtego czasu do wakacji skoczyło do 66 kg, po wakacjach i moich operacjach zrobiło się 76 kg. 

Dieta, bieganie, joga... i nic, waga murem z tendencją do góry. Furosemid, żeby jednorazowo pozbyć się wody, 2 kg, żeby za chwilę znów być przy starej wadze. Średnio 2 kg na plus miesięcznie.

To dlatego rzuciłam się na sibu. 

Od 4 dni, waga leci w dół, pomału, 1kg, ale już nie skacze. Przy Hashi zawsze było mi zimno, teraz trochę mniej, poza tym wszystko ok. 

😘 

14 godzin temu, Gość MMi napisał:

Cześć Dziewczyny, 

4 dzień na Sibutraminie 20. Pierwszy dzień był trochę dziwny, kręciło mi się w głowie, lekka dezorientacja. Drugi dzień był już bez efektów specjalnych. Jeść faktycznie się nie chce, teraz nie mam problemu, żeby jeść jeden posiłek, do tej pory też tak jadłam, ale zdarzało się podjadać. Porcje są zdecydowanie mniejsze, żeby czuć się najedzonym, a potrafiłam wsunąć dużą ilość . Pić mi się chce, ale to zaleta, bo zawsze za mało piłam. 

Trochę o mnie, mam Hashimoto, trudno z tym w ogóle schudnąć, a hormony nie pomagają, w dodatku od wakacji 2019 miałam 3 operacje, to i leżakowanie było w planie dnia. Trzymałam prawidłową wagę do operacji biodra, 61 kg przy 167cm. Od tamtego czasu do wakacji skoczyło do 66 kg, po wakacjach i moich operacjach zrobiło się 76 kg. 

Dieta, bieganie, joga... i nic, waga murem z tendencją do góry. Furosemid, żeby jednorazowo pozbyć się wody, 2 kg, żeby za chwilę znów być przy starej wadze. Średnio 2 kg na plus miesięcznie.

Od 4 dni, waga leci w dół, pomału, 1kg, ale już nie skacze. Przy Hashi zawsze było mi zimno, teraz trochę mniej, poza tym wszystko ok. 

😘 

Jak długo czekałaś na przesyłkę? 

Gość aaaaa
Dnia 1.01.2020 o 18:30, Gość Katrina napisał:

Wszystko ok z dopingiem. Schudłam 20 kg w 3 miesiące. Mogę wysłać zdjęcia na maila i napisać co mi pomogło. Koleżanka z pracy ma - 5 po miesiącu , i to grudniu 🙂 Powodzenia Wszystkim. 

priv na agusia100@vp.pl

Dnia 21.01.2020 o 20:34, Gość MMi napisał:

Cześć Dziewczyny, 

😘 

Jaka dawka ? 20 na pół czy cała ?

Gość Ksenia

Hej. Pisałam do was na mail. Nie chce podawać namiary tutaj. Bo robi się z tego forum niezły bajzel. A nikomu problemy nie potrzebne. Jak coś chętnie podpowiem co i jak. 

Pozdrawiam Ksenia

Gość pyt

Ksenia tzn. do kogo napisałaś?

Gość Ksenia
4 godziny temu, Gość pyt napisał:

Ksenia tzn. do kogo napisałaś?

Do dziewczyn które w poście zamieściły by się do nich odezwać. 

Ale jak widać chyba szkoda czasu na pisanie tutaj, bo z forum zrobiła się trolownia. Chodźmy dlatego że odpisuje na podanego meila i dostaje hejtem. Szczerze kilkanaście postów wcześniej było że któraś mało się nie przekrecila, ja sama byłam wzywana na policje bo kupiłam z klinikasylwetki bo taniej. Wróciłam do swojego stałego źródła. Nic z tego nie mam że napisze u kogo się zaopatruje. Ale widać trolle są i będą wszędzie. 

Gość Ksenia
Dnia 10.11.2019 o 21:30, bazienka napisał:

co wy z tym rafalem jakims? wyglada to na nachalna reklame

Ty tak poważnie? Każdego hejtujesz za namiar. Widząc twoje posty na innych wątkach to troll z Ciebie pierwsza klasa. 

Uważajcie uważajcie trolla mamy na wątku... forum schodzi na psy.

Gość Zołza
1 godzinę temu, Gość Ksenia napisał:

Ty tak poważnie? Każdego hejtujesz za namiar. Widząc twoje posty na innych wątkach to troll z Ciebie pierwsza klasa. 

Uważajcie uważajcie trolla mamy na wątku... forum schodzi na psy.

Ksenia masz całkowitą rację, wystarczy wejść na profil tej całej bazienka i wali pustką na kilometr. Przypier*ala się do praktycznie każdego. Najwidoczniej ten typ tak ma, może się tym dowartościowuje. Faktycznie podala meila zoji. W innym wątku. Szeryfa gra, order z ziemniaka albo z buraka najlepiej jej dać... 🤦🏼‍♀️

Gość Beata

Oj troche tu mnie nie było, ale nowa praca trzeba było się wdrożyć...

Z tymi specyfikami to uważajcie, pisałam wcześniej że policja mnie przesłuchiwała. Centrum i klinika lipa totalna. 

Ja wróciłam do swojego starego źródełka jak wcześniej z resztą pisałam, przynajmniej pewne ze stanów. Adi czy Meri oczekiwanie kolo tygodnia. Kilku osobom podałam namiar na priw bo ta osoba się nie ogłasza. Jak coś piszcie, teraz będę tu częściej. 

Pozdrawiam

Kseniu,mogę prosić o namiar?

Gość Ksenia

Kseniu,mogę prosić o namiar?

Napisz do mnie kseniax666x@gmail.com

Gość

ten mail wyglada na reklamujacy sama siebie, laska powtarza sie sztampowymi tekstami i ciagle tylko "pisz mail xy", ja nie mam zaufania

Gość

Ksenia masz całkowitą rację, wystarczy wejść na profil tej całej bazienka i wali pustką na kilometr. Przypier*ala się do praktycznie każdego. Najwidoczniej ten typ tak ma, może się tym dowartościowuje. Faktycznie podala meila zoji. W innym wątku. Szeryfa gra, order z ziemniaka albo z buraka najlepiej jej dać... 🤦🏼‍♀️

no jakos mi sie nie widzi, zeby ludzie mieli inny interes w pomaganiu hurtowo wszystkim osobom, ktore zostawily mail na temacie

no serio zadajcie sobie pytanie , komu by sie chcialo przeczesywac 320 stron tematu by wyslac ilesdziesiat maili? za darmo?

dostalam juz kilka takich maili, za kazdym razem byl od sprzedawcy

jakby sprzedarz szla dobrze, to by sie nie musieli posilkowac spamowaniem na prv

Gość

no jakos mi sie nie widzi, zeby ludzie mieli inny interes w pomaganiu hurtowo wszystkim osobom, ktore zostawily mail na temacie

no serio zadajcie sobie pytanie , komu by sie chcialo przeczesywac 320 stron tematu by wyslac ilesdziesiat maili? za darmo?

dostalam juz kilka takich maili, za kazdym razem byl od sprzedawcy

jakby sprzedarz szla dobrze, to by sie nie musieli posilkowac spamowaniem na prv

Gość
Napisano (edytowany)

kurde wkleilo mi 2 razy 😕 w kazdym razie nie uwierze, ze ktos wertuje setki stron pro bono i z milosci blizniego

szczegolnie niczego tu wczesniej nie piszac, pojawiajac sie ad hoc

Edytowano przez Gość

A odpiszę mi ktoś jak dawkował ?

Cześć Dziewczyny, 

😘 

Jaka dawka ? 20 na pół czy cała ?

Gość monika d

RAFAŁ KOSIK (FB) OBECNIE CHYBA JEDYNY UCZCIWY SPRZEDAWCA , KONTAKT Z NIM JEST ZAWSZE , WYSYLKA BARDZO SZYBKA, WSZYSTKO ORYGINALNE , REWELACJA , POLECAM !!!!!!!!! I NIE JEST TO ZADNA  SCIEMA, A WSZYSCY GO HEJTUJACY TO PWENIE ZAZDROSNI OSZUSCI!! POLECAM RAFALA !!!!!! 

Gość Raba

RAFAŁ KOSIK (FB) OBECNIE CHYBA JEDYNY UCZCIWY SPRZEDAWCA , KONTAKT Z NIM JEST ZAWSZE , WYSYLKA BARDZO SZYBKA, WSZYSTKO ORYGINALNE , REWELACJA , POLECAM !!!!!!!!! I NIE JEST TO ZADNA  SCIEMA, A WSZYSCY GO HEJTUJACY TO PWENIE ZAZDROSNI OSZUSCI!! POLECAM RAFALA !!!!!! 

Ja zamówiłam ok 2 lata temu od niego i zwlekał z wysyłką po miesiącu zwrócił kasę

Gość Ania

Ja brałam i NIE POLECAM , jeśli chcesz jakieś sprawdzone "suplementy" to polecam z tej strony: dietalux.wordpress

Gość

jak mowilam sami sprzedawcy sie reklamuja

jak u ezograzyn

Gość Kama

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na odchudznaie jak Slimunox. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam

Gość Gość

Hejka

Kupował ktoś i może coś napisać o sprzedawcy którego poleca Ksenia? Rozważam meri lub adi.  Dziękuję z góry za pomoc

Hey Dziewczyny,

Nie wiem o co chodzi z tym Rafałem Kosik ale jest najlepszy.Zero problemów zawsze wysyła produktu na czas.
Ja i koleżanka jesteśmy bardzo zadowolone...Iwoną jeszcze się nie ważyła ale na moje oko zleciała ok 10kg, przede wszystkim zleciał jej brzuch....już teraz fajne wygląda.

Pozdrawiam Wszystkich hektarów !!!@

Gość

Hey Dziewczyny,

Nie wiem o co chodzi z tym Rafałem Kosik ale jest najlepszy.Zero problemów zawsze wysyła produktu na czas.
Ja i koleżanka jesteśmy bardzo zadowolone...Iwoną jeszcze się nie ważyła ale na moje oko zleciała ok 10kg, przede wszystkim zleciał jej brzuch....już teraz fajne wygląda.

Pozdrawiam Wszystkich hektarów !!!@

to nie jest tak prosto, ze po jakims srodku magicznie zleci "najpierw" brzuch, zalezy to od indywidualnych tendencji- jesli masz tendencje do tycia w brzuchu to raczej bedzie on ostatnim miejscem, z ktorego usuniety zostanie tluszcz

poza tymzazwyczaj chudnie sie w miare rownomiernie

nie da sie z pomoca zadnych tabletek schudnac np. tylko z  brzucha, tu juz wchodzi liposukcja

Za 2 miesiące będę miała do odstąpienia 2 opakowania tenuate po 60szt z niemieckiej apteki.Prosze pisać jeśli ktoś jest zainteresowany.Tylko 2 opakowania

Za 2 miesiące będę miała do odstąpienia 2 opakowania tenuate po 60szt z niemieckiej apteki.Prosze pisać jeśli ktoś jest zainteresowany.Tylko 2 opakowania

Hej winko!

Bardzo chętnie zakupie oba opakowania od Ciebie (cutty7@op.pl)

Można na priv? 

kuczma21@wp.pl  

proszę o priv  na p.mireczka@interia.pl

siemka dziewczyny, pytanko do tych dziewczyn ktore zamawiaja u Rafała. macie kontakt z nim ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się