Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

oj dłonie to i ja mam suche! :( we sobie w rossman są neutrogena na popękane dłonie... taka malutka tubeczka w kartoniku. Jest dobra. A tak to smaruje czym tylko się da ;/;/;/ wczoraj garnier kupiłam do bardzo suchej... zobaczymy jak sie sprawuje:) Bettty jesteś?????!!!

Gość gość
to nie jest przypadkiem pochodna amfetaminy? wczoraj słyszalam w tv, że są przypadki zgonów. Kurcze, nie wiem dziewczyny, czy to dobry pomysł. Mam nadzieję, że nic Wam nie będzie po tych tabsach.

Gość Betty_123
hej dziewczynki! dzis jest juz duuuzo lepiej, ale czuje sie strasznie wymeczona po przejsciach wczorajszego dnia. co do suchej skory, to u siebie nie zaobserowalam... ale jak widac kazdy inaczej reaguje na S... milego dnia bez nieprzyjemnych przygod zycze!:)

zastanawiam się czy jeszcze komuś załatwiać....? bo czytając Betty i hura hura powinniście nie chcieć już tego..a bynajmniej ja się boje to komuś wysyłać..bo chyba raczej nie chce mieć kogoś na sumieniu..

Gość hura hura hura
Kasiulek Rozumiem Cie ale sama wiesz i czytasz ze na kazdego z nas dziala to inaczej Betty ma siodme poty ja suchosci jakbym z pustyni wrocila, niby to samo S ...a organizm kazdy inny, jesli mozesz jednak to staje w imieniu tych dziewczyn ktore nie widza juz ratunku jak w braniu S..sa dorosle i zdaja sobie sprawe jak jest, wiec nikt nic na sile nikomu nie daje, a po drugie jak trafia na naprawde jakas garazowa produkcje to jesli tylko kasa pojdzie sie pasc to pal licho a jesli naprawde beda braly wszystko co popadnie z nieznanych zrodel.. Przemysl to jeszcze :)) Ja dzis wzielam tak miedzy 10-11 tak pisala Betty ze najlepiej :) pozyjemy zobaczymy

Do kasiulek 8807 każda jest dorosła i bieże odpowiedzialność za siebie, jeżeli ktoś ma nadciśnienie i bierze takie tabletki to może się żle czuć ale wie co robi . Proszę o pomoc bardzo potrzebuje S... podaje swoje namiary kaskaa31@wp.pl

Gość magdulek dunieczka
Czytam Was i też zaczynam mieć obawy zwł że jutro powinnam dostać tą przesyłkę ze sprawdzeniem a chyba tylko ja jedna tu u was bede brała sibutramin 20mg :P

Witam po pierwsze dziękuję Betty_123 jesteś kochana po drugie KASIULEK 8807 jestem w potrzebie i bardzo mi na nich zależy niedługo ślubuję i muszę zgubić kilogramy to kontakt do mnie olio6@op.pl bardzo proszę zkontaktuj się ze mną!!! Pozdrawiam!!!

Niby macie rację... Każdy bierze to na swoją odpowiedzialność... Mi już nic niby do tego jak kto reaguje, no ale sama też się boję bo przecież załatwiam to ale nie mam 100% gwarancji na to co jest w środku. Betty sprawdzisz to? jeśli masz jakieś wejścia do medycyny, to może i labolatorium tam??:)

Przeczytajcie wpis nieidiotki - Moje panie pisze to ku przestrodze.Wczoraj spędziłam 3 godziny na policji bo ktoś wsypał sprzedawcę za to że sprzedał mu podróbkę. Znaleziono u tej osoby pokwitowanie z moim nazwiskiem i wiele innych z danymi innych osób i teraz jestem podejrzana o paserstwo bo kupiłam lewy towar.Jak się dowiedziałam ja tez jestem winna bo kupiłam cos nielegalnego.Uważajcie teraz z kim piszecie i jakie dane podajecie. Jeżeli was ktoś pyta gdzie kupiliście to lepiej żebyście nie pamiętali co i gdzie kupiliście chyba że chcecie spędzać dużo czasu na wyjaśnieniach. Mój prawnik powiedział że brak pamięci nie szkodzi a nie znajomość prawa szkodzi mocno.A pani która doniosła życzę powodzenia........ bo wkopała dużo osób .Dla tych co nie wiedzą o co chodzi to chodzi o preparaty z subitraminą wiec gdy ktoś obcy będzie was wypytywać gdzie kupiliście weźcie pod uwagę że to może być pani w mundurze a nie jakoś laska ........ I co na ten temat sadzicie? Ja odsprzedałam Nowej Desperze, paczka poszła a ona sie nie odzywa. Nie ukrywam, że troche zwątpiłam. A moze to podpucha. ? Co o tym wszystkim myślicie dziewczynki????

Gość Betty_123
Kasiulek tu nie mam dojsc do laboratorium, ale jak pod koniec kwietnia bede w Polsce to tam mam dojscia, wiesz, tam, gdzie kiedys pracowalam, co pisalam kiedys w mailu, tam kumpel moze mi sprawdzic najlepiej:)

Gość Betty_123
sroka ja jakies 2 lata temu bylam wzywana na przesluchanie na komende, bo razem z innymi osobami zamawialam meridie, a gosc zamiast tego rozsylal mydla, na komendzie bylo kilka pokoi: w jednym przesluchania w sprawie meridii, w drugim zelixy i jeszcze 2 inne, ale nie bylo zle. zakup nie jest karalny, to wiem bardzo dobrze. to wasza sprawa co i gdzie kupujecie, to nie marihuana, ze zakup jest nielegalny!!! wiec spoko.

Ja wiem, że kupno i posiadanie nie jest karalne, ale sprzedaz tak. I to dotyczy mnie i kasiulek. Ale laska ma racje, nigdy nie wiadomo, kto kryje sie pod pseudonimem. Może trafić się podpucha i wtedy jest sprzedaż, a to juz jest karalne. Ja nie straszę, tylko glosno rozmyślam.

ja nie straszę tylko glośno rozmyślam. Posiadanie i zakup nie jest karalny, ale sprzedaż już tak. To dotyczy mnie i Kasiulek. Ona z chęci pomocy moze mieć nieprzyjemności. Ja z chęci ...... również. Nigdy nie wiadomo, kto ukrywa sie za pseudonimem. Agent Tomek też udawał zakochanego w poslance i co z tego wyszło? Laska ma rację, łatwo nawet na tym forum zrobić podpuche. A na efekty nie będzie się długo czekać.

Gość Andzia 123
Witam koleżanki ja też chciałabym dołączyć do Was mam sporo do zrzucenia i ktoś zaproponował mi lek o nazwie phenter 30 znacie to może??

Gość Anulka 79
tak to chyba była pani Marzena. Oglądałyście wczoraj wiadomości??było o tych preparatach

Gość Betty_123
tez o tym mysle sroka... bo im wiecej osob bedzie sie przylaczac i tym sposobem szukac S i chciec kupic, tym wieksze jest prawdopodobienstwo, ze wreszcie cos sie wydarzy... to forum potraktowac jako miejsce dzielenia sie wynikami kuracji, a nieformalne sprawy mozna zalatwic poprzez prywatne maile, nie pisac tu o rzeczach, tore nie nadaja sie do publicznego dostepu.

Gość Anulka 79
Dziewczyny a czy za kupno tez jest jakas kara?po tym wczorajszym programie mam obawy

Gość hura hura hura
Witam Coz nie moge sie wypowiedziec w spr a'la prawnej nigdy nie bylam w takiej sytuacji. Jedyne co mi przychodzi do glowy to to ze nie trzeba nascie osob potrzebujacych czsami wystarczy jedna czarna owca :( coz jak caly ten temat czy brac czy nie jak i cala z tym reszta zwiazana zalezy od decyzji nas samych,nikt nie bedzie mial pewnosci czy na priv warto zaufac czy tez nie

Gość Betty_123
hura hura hura ale ja myslalam zeby nie kontynuowac niebezp watku o zakupie, by nie pojawialy sie kolejne osoby ktore szukaja zrodla zakupu a co do karalnosci zakupu to wypytalam funkcjonariuszy na komendzie i mam 100% pewnosci, ze zakup nie podlega kaze

Gość hura hura hura
Betty oczywiscie masz racje w sumie ja tu nic nie wiem :) Zakupic to ja biegne do rosmana po krem do rak :) tyle z zakupow :))

Witam Was, Ale się narobiłooooooo....... kurczę, to teraz chyba już nici z tego, że będę to brała .... myślałam, że od Was się dowiem, gdzie uczciwie kupić.... :(

Gość Nowa despea
Sroka to nie ja! Ja pokorna jestem, choć narwana ale cierpliwie czekam na paczuszke od Ciebie. Ja to problemy z komputrem mam bo mnie nie dopuszcza. Sformatować go musze. Pozatym bliska mi Twa filozofia co do usunięcia leków. Wszystko nielegalne a w zamian nic.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.