Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Gość hura hura hura
Wiesz jestesmy tu i piszemy co jak ktora sie czuje, jak chyba pamietam Evelyn dopadla bezsennosc po paru dobrych dniach ( a u wiekszosci osob to tak przez pierwsze dni ) i jak sama pisze noga nie moze ruszyc, czyli zadzialalo pozniej ale z jaka sila? U Cb niby lagodniej ale organizm czuje i reaguje Bo tak czytajac Was Laski nie natrafilam na zaden wpis w ktorym ktos po paru dniach dostalby balona na twarzy, sa podobne reakcje jak suchosc czy serducho ale juz dwie osoby na krzyz narzekaja.

Gość hura hura hura
Evelyn Znasz siebie i swoje body jesli mowisz ze to przez nadmiar pracy to juz nie kracze, sxkoda ze foto nie mozna wrzucac, zrobilabym swojej twarzy o ile by sie zmiescila :) zapewne nikt by go nie skopiowal dla niewiadomych celow haha Dzisiaj jestem w pracy po lece prosto do apteki pi te pokrzywy i cis innego na ta twarz, kurcze wiecej wydam na doprowadzenie sie po reakcji niz efektach S Jak nie minie pojade na pogotowie i juz myslalam ze jak padnie pytanie " jak pani mysli po czym?" Odpowiem nie mam zielonego pojecia, w sumie zadna znas nie ma a ze nie mialysmy mizliwosci zbadania co jest w srodku to prosze to S i bedziemy wdzieczne za prawdziwe wyniki" Juz widze mine lekarza :)))

Gość magdulek dunieczka
Hura kochana Twoja opuchlizna jest na prawdę niepokojąca! a rodzina,mąż nic nie mowią co się z Tobą dzieje??? to musi być jakaś reakcja nie ma siły,ja się z tym nie spotkałam. Kochana pójdź do ogólnego,przecież jak powiesz prawdę po czym to podasz skład to co ci lekarka zrobi??może tylko postukać się w głowę,że ryzykujesz bo co więcej ;) Ja myślę jutro od Izy powinnam już dostać Sibutril .. Z objawów takich typowych to ja po Zelixie miałam tzw kopa,suchość,bezsenność no i pikawa mi czasem dawała w d**ę :P a skoro miałam paro letnią przerwę w tego typu tabsach to myślę,że jednak poczuję :P wszelkie inne apteczne odchudzacze przetestowałam garściami takze na każdą mówię śmiało że pic na wodę fotomontaż :P

idź do lekarza.. nie mów że coś brałaś... a zleci Ci badania...to sie dowiesz może.!!!!! bo to nie wiadomo co i po czym... jak S to może by już puściło? chyba że bierzesz?

Gość hura hura hura
Nie biore S od piatku i tez juz kurcze sie dziwie ze powinno byc lepiej :( Moj maz mysli ze to moze z powietrza :)) i tez namawia mnie na lekarza ale ja twardo ze nie, dzisiaj zrobie ostatnie podejscie do apteki i maslane oczy do farmaceuty typu panie ratuj!! Jak do jutra nie zacznie sie poprawiac to cos bede musiala wymyslec nowego, smiac mi sie chce i plakac na przemian myslac chcialam zmniejszyc d..e a proporcjonalnie powiekszylam facjate zeby nie bylo roznicy. Najdziwniejsze to jest to ze skora na twarzy mnie boli, jest tak naciagnieta ze czuje ten dyskomfort smaruje kremem na przemian physiogel i z iwostin sensitia bo jakby byla kosmicznie sucha :( aj dziewczyny dola mam :((

witam dziewczyny szukałam na forum czy sa jakies namiary na sybutramine ale nie .... doszłam do tego ze trzewba sie zalogowac zebyscie traktowały poważnie nowych wiec witam wszystkie laseczki i prosze o pomoc kasiulek wiem ze juz miałas nieprzyjemne sytuacje ale jesli mogła bys podac sprawdzone namiary na sybutramine to bym była wdzięczna bardzo bardzo juz kiedys pytałam ale jak to nowa nie logowałam sie ale bardzo mi zalezy kiedys brałam juz meridie i pomogło niestety po wypadku moje lenistwo sprawiło ze z rozmiaru 38 poleciało na 42 szok wiem i to bardzo boli nie mam poprostu w czym chodzić .... adipex jakos na mnie nie działa dziwnie sie czułam po nim wiec prosze o pomoc kasiulek beti lub inne dziewczyny jesli nie chcecie pisac na forum podaje jeszcze raz swojego meila margaritka669@interia.pl czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz :)

witam, Mnie tak napier...a głowa, że ruszać nią nie mogę... co do skutków, to pewnie przez S. dziś druga tabletka, w nocy prawie nie spalam, suchość w ustach jest, co do apetytu, to nie czuje zbyt, ale nie tak żebym na jedzenie nie mogła patrzeć.... Tylko ta głowa..... Każda coś... a to wszystko, żeby wyglądać lepiej, oj nie łatwo mamy...

edycia1 ja tez tak miałam po adipex i brałam co drugi dzien tak mi przy meridi kiedys lekarz polecil ale niestety skonczyło sie ze przestałam brac adi :( moze i ty sprubuj co drugi dzien moze pomoze :)

HURA- skóra Ci będzie schodzić jak opuchlizna zejdzie, na co Ci kolejne problemy- leć Kobito do lekarza z tym czym prędzej! Jak Kasiulek pisze zlecą badania, czasem opuchnięta twarz może być skutkiem źle pracującej tarczycy, czasem trzustki, Bóg jeden raczy wiedzieć co Ci się stało przy S, może to nie od tego- ale nie bagatelizuj- bo się martwimy o Ciebie! Edycia- a brałaś coś przeciwbólowego? Zanim zaczęłam tą przygodę z S często robiłam sobie głodówki oczyszczające- z głodu potrafiła mnie dynia tak napierdzielać, że prawie mdlałam- może coś zjedz? Chyba, że jadłaś… Faktycznie nie jest łatwo- to nawet przerażające jaki syf musi być w S skoro ma takie szerokie spektrum skutków ubocznych. Z tego co pamiętam kilka lat temu nie było tego- AŻ TYLE! Mogłaby zelka wrócić :( U mnie w sumie luzik, ale nie odważę się na drugą tabletkę, nie ma takiej opcji- mam lekkie trzęsiawki w rękach, ale takie mini mini. Oby do 15.00 później do domku, a tam już będzie bezpiecznie :P

Gość Anulka 79
ja myślę o slimexe albo sibutrilu od pani Izy już sama nie wiem

Jadłam, a tabsa po śniadaniu wzięłam... Dziwi mnie to, bo brałam już i zelixe, slimex i sibutril ale niebiesko-biały, a nie tak jak teraz żółty... moze to też ta pogoda... zobaczymy jutro....

Gość maryia1
Witam dziewczyny cały czas sledze to forum, i tak czytam i czytam, i powiem szczeże że już chciałam zamówic od tej p. Izy tylko powiem wam nie wiem jak do lata chciłabym zrzucić 10kg, bo tyle przytyłam juz raz dostałam mydło, prosze jesli kto s ma dobry i spr namiar prosze o meila maryia1@o2.pl.

Hej Kobietki! A co tutaj tak cicho?? Gdzie się podziałyście i jak Wasze samopoczucie? Hura- odezwij się jak się czujesz, oby Ci się szybko poprawiło!

A może te wszystkie S są jedną wielką ściemą? jak myślicie? mam mieszane uczucia... Edycia- sama mam taki celulit- uda i dupsko jak stodoła- najchętniej wzięłabym tasak i upitoliła z każdej strony po równo :|

Gość Betty_123
no to ja tez sie pisze na ten tasak:) ale mysle, ze jak porzadnie schudniemy to troche tego razem z tluszczykiem zejdzie. Ja dzis wzielam po 4 dniowej przerwie S..max i jest ok, jakby nigdy nic, pic mi sie tylko chce, ale jesc juz nie, no i serce mi nie wali... sprobuje jutro kolejnej tabletki i zobaczymy efekty....

Hejka dziewczyny :) Ale się rozpisałyście- miałam co nadrabiać. Dziewczyny, mam nadzieję, że Wam przejdą te dolegliwości. Niech przepadną wszystkie korzonki, suchości, opuchlizny i bóle głowy. Tez jestem ciekawa jak ja zareaguję na s. Kiedyś jak brałam spalacze to nic mi nie było- w przeciwieństwie do moich koleżanek.

Cześć Kobietki! Jak Wasze samopoczucie? Kolejny dzień walki z kilogramami… Nierównej walki- trzeba przyznać. Moje korzonki jakby odpuszczały… ale na ćwiczenia jeszcze się nie kwalifikuję :( szkoda bo znów się rozleniwię… Mania ja mogę za jednym machnięciem Was wszystkie potraktować, co by po równo :D Hura odezwij się! Żyjesz Kobito? Jak się czujesz? Wczoraj o dziwo zobaczyłam 0,5 kg na +. Ale puknęłam się w czoło, mówiłam sobie, aby nie ważyć się przed @- wtedy się nabiera wody i takie tam. Zważę się po tych nędznych 7 dniach boleści :D Pozdrawiam Wszystkie walczące :)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.