Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Gość hura hura hura
Witajcie Piekne U mnie h...owo i nie myslcie sobie ze tyle mam w nocy przyjemnosci :)) Otoz pozno wczoraj wrocilam z pracy zaliczylam przychodnie ale co uslyszalam ?? Ze moge sie zapisac do lekarza za trzy dni bo nunerkow nie ma, a ze mam to na twarzy co mam :( a raczej twarzy nie mam, to nie jest to nagly przypadek :(( rece zalamac i az sie chce ta siekierke pozyczyc zeby zrobic w sluzbie zdrowia porzadek :(( Twarz jakby bez zmian, dostaje ataku paniki i walenia serducha na mysl ze moze mi tak zostac, dzis wzielam wklepalam tone kolejnych nowosci, garsc proszkow na uczulenia... Ciagle jest mi strasznie zimno a waga nie spada :((( wiec to raczej nie walka z kg tylko cos innego. Teraz caluje mocno i napisze za niedlugo jak sie w pracy troche obrobie

Hura współczuję Ci bardzo! Może macie coś takiego jak nocne dyżury? Albo wezwać pogotowie powiedzieć, że jesteś alergik, coś zjadłaś i ciężko Ci się oddycha, duszności, boleści i te sprawy- wiesz pokombinować trochę- jakiś szok anafilaktyczny czy cuś…. ja wiem, że mi łatwo pisać, ale z NFZ niestety jak nie kijem to siekierą, jak nie przodem, to tyłem- taki kraj! To są dziady, z nimi trzeba ostro. Trzymam za Ciebie mocno kciuki! Oby szybko Ci się poprawiło!

Gość Betty_123
wiecie co, te nasze organizmy to sa jakies szalone... po wczorajszej tabletce, wzietej po 4 dniach przerwy waga pokazala 1,5 kilograma mniej niz wczoraj...czyli z poczatkowych 114 kilogramow jest teraz 106,5, czyli 7,5 kilo mniej... no to biore dzis kolejna tabletke i zobacze jak sie bede czuc... na razie czue sie jakbym wogole nie brala wczorajszej, nie ma, jak wczesniej problemu z porannym, a nawet nocnym budzeniem sie i stanem calkowitego wyspania... to bylo tylko przez pierwszych kilka dni, a raczej nocy... dziwne to wszystko... no ale zobaczymy jak bedzie... powodzenia w gubieniu kilogramow Wam dziewczynki zycze, nie ukrywam, ze sobie zycze tego samego:)

Gość maggie333
Witam, pytanie do wszystkich oraz do Kasiulec- bralam jakis czas temu Sibumax bialo-niebieski ze żródełka które wyschlo :-/ czy ktoś może pomóc? moj mail magi333małpawp.pl Pozdrawiam

Gość hura hura hura
Ja juz sama nie wiem co myslec i poczac, Betty Mam nadzieje ze u Cb bedzie juz bez rewolucji, ze dopniesz celu, Ja dzisiaj chyba cos prywatnego poszukam bo to uczucie jest gorsze jak wrzod na d..e a poprawa przy tym co robie proszki kremy mascie wapna srapna jest prawie zadna :(( Nie wiem czy to te S czy jaki diabel ale dwa razy podejscie i dwa razy to samo z tym ze za drugim razem szybciej bardziej i dlugo dlugo W kazdym badz razie przygode z S zakonczylam definitywnie ale ale zawieram nowe przyjaznie z A.. i nie myslcie ze zmienie forum :) chcialybyscie :) ale nie ma tak dobrze, zostaje tu. Evelyn Dobrze ze te korzonki mijaja chociaz u Cb sukces :)) A jak u reszty lasek ??

Gość hura hura hura
Mialam adresy trzech dziewczyn z forum :) wyslalam Wam zdjecie kto dostal to wie :))

Hura- biednaś. Może jakieś hydrominum żeby Ci tę wodę usunęło. Tabletki na alergię mogą nie pomóc jeśli to zatrzymanie wody a nie uczulenie. Hura mi tez wyślij ;) Ja zaczynam łykać chyba w niedziele- w sobotę mam imprezę i nie chcę mieszać z alkoholem. Działo się u Was coś gdy mieszałyście?

Gość hura hura hura
Mania i do Cb poszlo Nie wiem co tam sie zatrzymalo ? Ale cos napewno, postaram sie pojsc dzis gdzies prywatnie :) A moze ktora ma pomysl jak to wyklepac :)))

Gość Betty_123
hura hura hura! a ja? wyslij mi tez fotke, moj mail: fiolet.outlet@onet.eu

Gość Betty_123
o ja piernicze hura hura hura... i okolice oczu, wszystko spuchniete... masakrycznie musisz sie czuc.. wspolczuje... porazka....

Gość hura hura hura
Ogolnie wygladam troche lepiej, przynajmniej w to chce wierzyc Najdziwniejsze dla mnie to ze od piatku koniec z S...biore to i cuda na kiju jak wczesniej a tu nic :(, czarna d..a, to mnie dobija, bo jak sie stalo to trudno nie dla wszystkich wszystko moze z A..mi pisane ale ze to nie chce ZNIKNAC :(

Gość gość
macie jakies sprawdzone zrodla subitraminy dzialajacej? boje sie podrobek, a meizitang nie dziala :(

Gość Edyta01
Brałam to świństwo w tabletkach, ktore na szczęście wycofano. A było ich kilka. Co z tego, że skutecznie skoro bardzo szkodliwie. dziewczyny nie warto bo potem skutki uboczne sie odezwą, na 100 %. lepiej hamować głód czymś naturalnym, błonnikiem wypełniającym żołądek. Polecam Allevo weight loss. Brałam i jest ok.

Gość Zapracowana28
Witajcie ! Właśnie otrzymałam sibufast i zażyłam 1 tabletkę :) To nic, że prawie 16-ta. :) Bardzo się cieszę, że przyszły. W zasadzie, to 3-ciego otrzymałam maila, że doszła wpłata, a dziś już przyszły tabsy :) Ciekawe, czy coś dziś zjem jeszcze. ) O 13:30 miałam obiadek. Pozdrawiam :)

Gość Anulka 79
kobietki brałyście slimax 15 albo sibutril?jak na Was działał?

Kropa- ja nie pisałam o sibufast. Mam sibutril i zamówiłam sobie silimex. Kiedyś brałam- najpierw meridię, później zelixę wtedy zrzuciłam około 30 kg. Tyle tego, że ciężko się na coś zdecydować. Hura co prawda nie widziałam Cię, ale podejrzewam jak musisz wyglądać :( bardzo Ci współczuję! Betty- gratuluję! Nic tylko się cieszyć, kg same idą w dół :D

Gość Betty_123
widze evelyn, ze Ty tez zamierzasz poprobowac wszystkiego metoda prob i bledow:) no bo co nam innego bidulkom pozostaje...

Gość maryia1
hura hura proponuję odwiedzic lekarza alergologa, możesz spróbowac lekami przeciwhtaminowymi typu amertil czy allegra moze to być aleria, co prawda nie widzialam zdjecia ale z tego co piszesz, nie ładuj kasy w jakes hydrominum bo to produkcja aflofarm firma krzak i tak nie zadziała jesli zatrzymała Ci sie woda to lekarz powinien zapisać Ci lek przyspieszający diureze, pamiętaj aby natłuszczać skórę ale aby to były kremy lub maści ktore nie działają komedogennie, pozdrawiam i życzę powodzenia maryia1

Betty- dokładnie :P ale co tam, póki mam siłę, będę szukała swojej działającej S czekam na @ żeby wejść na wagę... nawet głupie +0,5kg działa demotywująco :( i jeszcze nie mogę ćwiczyć :( buuuu...

Gość maryia1
evelny a od kogo kupiłaś S masz jakieś spr źródło?? jak mozesz daj znać na meila ja juz raz dostałam mydło wiec nie chcę powtórzyć błędu maryia1@o2.pl

Gość Betty_123
evelyn znam ten bol... kiedys caly dzien zerkalam tu na forum co chwile i nikt nic nie pisal... moze dziady wstretne poszly sie objadac przed noca... albo Kasiulek znowu zrobila boska rolade i zaprosila do siebie na wyzerke wszytkie babiszony, tylko nas pominela....:)

Betty komputer to moja zmora :D a zarazem przyjemność, dużo pracuję na kompie, czy to w pracy, czy w domu. Czasem jak robię sobie krótką przerwę, przeglądam różne strony- mam wrażenie, że internet się skończył i nie ma nic do oglądania :D a później się dziwię, że dupsko jak trzydrzwiowa szafa :D

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.