Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Zapracowana, napisz jak efekty, u mnie powinien być jutro :) Evelyn, a czego już próbowałaś? Ja pokładam wieeeelkie nadzieje w s :) oby działało

Ja około 18 lat temu przez 2 miesiące schudłam 20 kg. Brałam Herbalife. Przy drugim podejściu około 5 kg., a przy trzecim efektów nie było. Kto nie brał koktajlu i aktywnego błonnika Fiberbond. powinien spróbować. W tamtym czasie były 3 smaki koktajlu, teraz znacznie więcej. Kiedyś to był spory wydatek, jak jest teraz nie wiem. Na 2 miesiące potrzeba 2-3 koktajle i 2 opakowania błonnika. - 180 tab, który bierze się go 3 razy dziennie na pół godziny przed śniadaniem na które jest szklanka koktajlu, przed obiadem którego można się najeść do woli i kolacja - koktajl jak na śniadanie. Może znajdą się chętni i go wypróbują. Na wakacje wybrałam się z wagą 80 kg, a 1 września 60. Wszyscy byli w lekkim szoku. Pozdrawiam

Jak czytałyście Sibumax 15 biało - niebieski na mnie nie działa. Postanowiłam przestać go brać. Przerzucam się na inny preparat. Zostało mi 17 tabletek. Mogę odsprzedać, ale tylko komuś ze stażem z forum. Kto reflektuje niech poda maila odpiszę. Kto pierwszy, ten lepszy. Pozdrawiam

Czesc dziewczyny. Ale z Was wariatki:-) tydzien mnie nie bylo a tu 20 stron do przeczytania:-) Same newsy tu widze. Szkoda, ze takie dziwne rzeczy Wam sie przytrafiają...przesłuchanie na policji...masakra. Ja juz 9 dzień i waga poszla w dół o jakieś 4 kg. Brak wszelkich dolegliwości, nawet pospac mi sie udaje. Fakt, że wciąż muszę pic, bo sahara w ustach mnie wykańcza, ale to tyle. Dziękuję (faktycznie lepiej bez imion/nickow) ta osoba wie o kogo mi chodzi:-) Powodzonka chudziaczki:-)

Sroczka- to coś w stylu allevo, że pijesz papkę zamiast jeść? Moja sąsiadka na tym schudła bardzo, ale jak przestała się tym odżywiać to jej momentalnie wróciło:/ jakoś po tej historii nie ciągnie mnie, ale cóż to dopiero początek mojej przygody ;] Zobzol, na czym jesteś teraz? :)

Gość hura hura hura
Witajcie Laski Chwile mnie nie bylo ale ta daaa juz jestem :), wczoraj straszylam foto a dzis coz :)) jest jakby lepiej tzn obrzek minimalnie mniejszy chyba ze sie przeniosl w inne miejsce :) ale do rzeczy u lekarza nie bylam niestety godziny nie sa z gumy a ja na wieczor wybralam stomatologa z synem , nie ma jak matka polka :) ciekawe czy medal dostane za to :)) w kazdym.badz razie jakby szlo w dobra strone Zakupilam jedynie kolejny krem b.tlusty z wiesiolkiem bo stan mojej skory na twarzy jest zdecydowanie girszy od papieru sciernego, nie wiem jak moglam sie tak doprawic Relacje z S...juz nie zdam gdyz wczoraj sie z nim pozegnalam mam nadzieje ze bedzie dla tej Osoby super i przyniesie oczekiwane efekty :) trzymam kciuki Czekam na swoje A..i bede relacjonowac na zywo co i jak :) slowo Na dzien dzisiejszy waga stoi i cale szczescie bo gdyby ruszyla to bycmoze zaczelabym uczyc ja latac np.z II pietra A jak u Was Laski Jak.na wadze ? Noi samopoczucie?

Gość Betty_123
Kasiulek!!! jakie spadaj? jakie spadaj? co, nam roladki nie zrobisz? u mnie trzeci dzis dzien brania s po 4-ero dniowej przerwie i czuje sie jakbym nic nie brala... no tylko z tym poceniem troche wrocilo, ale serce spoko, jak sie zwaze, to napisze, pa:)

Gość magdulek dunieczka
Dziewczynki wczoraj dostałam oczywiście ze sprawdzeniem od Pani Izy SIBUTRIL 15 :) tym razem wszystko ok przyjęłam zapłaciłam czyli podsumowując do 3 razy sztuka haha udało się! Że była to 16:30 to nie brałam ale dziś zaczynam za to około 10ej łyknę pierwszą zobaczymy jakie będą moje odczucia :) Gorsza wtopa to taka że wszystko działo się przy mężu,listonosz,zapłata :O masakra prawie sie przy nim kłóciliśmy już :P nie odzywa się do mnie,najpierw sobie pogadał,że takie pieniądze na prochy i mam nasrane we łbie :P od wczoraj ciche dni :P a tak czekałam,wyglądałam listonosza ech nie udało się .... Hura zatrzymanie wody na samej tylko twarzy jakoś mi tu nie pasuje i ta skóra piszesz papir ścierny.... jestem kosmetyczką wprawdzie bez pracy ale coś tam się orientuję.....

magdulek dunieczka wiem co czujesz moj mąz jak słyszy o tabletkach na odchudzanie to dostaje szału. Dlatego jak cos zamawiam to na adres siostry:) gorzej sie wytłumaczyć na co wydałam tyle kasy. Ci mezczyzni to nic nie rozumieja. Zapracowana czekam na opinie o S bo ja rowniej nosze sie z zamiarem zamowienia z tej strony. Niestety idą świeta i przydaloby sie cos co chociaz troche zahamuje moj apetyt na słodycze.

Gość hura hura hura
Magdulek Mi moja twarz nie pasuje od piatku do reszty ciala, natluszczam skore naprawde mocno tlustymi kremami ale i tak czuje napiecie i sciaganie, choc mam cere mieszana, w zyciu tyle towotu tak tlustego na twarz nie wklepywalam, czy to woda czy tluszcz z d...y sama juz nie wiem i uwierz nie jest mi do smiechu.. Podaj maila wysle foto jak chcesz

Gość hura hura hura
Magdulek Co do wtopy to hmm, mnie moj by zabil gdyby sie dowiedzial co za ile i po co, tak wiec ciche dni i mu przejdzie a Ty pomysl jakich uzyc w rozmowie argumentow zeby to zrozumial i juz sie nie czepial :-P

Gość Betty_123
oj Magdulek, Magdulek... czy Ty od wczoraj jestes mezatka? ja jak zamawiam ciuchy z allegro, czy tez buty, to wczesniej uprzedzam swojego meza, ze bedzie przesylka dla Anki, to nasza przyjaciolka, i mowie mu: no bo wiesz kochanie jaki jest jej maz... ona nie chce zeby wiedzial i sie czepial, wiec ja sie zgodzilam, ze jak ona cos zamawia to przychodzi do nas, a wiesz, ona pozniej po to wpadnie jak on bedzie w pracy i zabierze, wiec nie otwieraj jak cos przyjdzie i nie mow nic jej, ze wiesz, bo ona nie wie, ze ja cie obdarzam takim zaufaniem i ci powiedzialam!!!! jaka jest reakcja: maz czuje sie dowartosciowany, ze nie mam przed nim tajemnic, potem czasem psioczy: ile ta Anka rzeczy zamawia, ale nic nie otwiera, jej nie mowi nic, bo twierdzi, ze to nie jego sprawa, a przyjaciolka dobrze sie bawi bedac uwiklana w spisek, bo przeciez od tego sa przyjaciolki!!!! Polecam, sposob sprawdzony i dziala!!!!:)

Haha :D rozwalacie mnie dziewczyny z tymi swoimi konspiracjami i kryciem przed mężami :D Główki pracują :) Ja na szczęście nie mam takich problemów. Kasiulek- współczuję Ci- dentysta to moja największa fobia.

Gość hura hura hura
Betty :) nie czepiaj sie magdulek bo moze jest Panna Mloda swiezo po slubie :) a moze ten cholerny listonosz przyszedl nie w pore :) na trzeciego i tlum zrobil :-) Jednak chcialabym zaznaczyc Betty ze takich bajek uzywalam 5 lat temu :) jak mi sie chcialo z mezem rozmawiac i go dowartosciowac, dzis poprostu podaje adres kolezanki bo jest sama, maz ja zostawil bo za duzo kupowala :)

Gość Zapracowana28
Anulka79, zamawiałam z sibufast.com Po 1 tabletce, 0,6 kg. mniej. :) Zobaczymy jak będzie dalej. Brałam rano, śniadanie zjadłam, ale obiadu wcale mi się nie chce ruszać (a wołają mnie teraz podopieczni na zupkę :) Spałam normalnie, a rano, tak jak zwykle, nie chciało mi się wstawać, hehe :p Po tygodniu ocenię więc, czy tabletki dobrze na mnie działają. Sroka, jeżeli można, to ja reflektuję, jestem zdecydowana. Mój mail to: kaslawa@wp.pl A jeżeli to nieaktualne, to macie przynajmniej mojego maila, jakby ktoś chciał napisać :) Pozdrawiam :)

Gość hura hura hura
Halo Gdzie sie Wszystkie podzialy ??? Albo ciezko pracuja albo u Kasiulek na wypiekach :) Chociaz nasza mistrzyni wypiekow dzisiaj odpoczywa w fotelu :-P dentysty oj wybacz :))) Jakas glupawka mnie dopadla albo opuchlizna przenosi sie na mozg :)))

Gość Betty_123
hura hura hura!!! okropna jestes z ta kolezanka.... czyzbys sugerowala, ze moj mnie tez moze zostawic, jak sie dowie, ze te zakupy to nie dla Anki były? i tu sie mylisz, nie zostawi mnie, bo gdzie on druga taka napalona nimfomanke znajdzie?:) a co do wypiekow Kasiulka, to zostawmy juz ja w spokoju, bo dziewczyna wypieki na zawsze porzuci.... a teraz to bardzo Ci wspolczujemy kochana kolezanko, tylko nie krzycz za bardzo na tym fotelu, jakby co, to nawet we Wiedniu okno przymknelam zeby nie bylo slychac:)

Gość Betty_123
hura hura hura.... a co do przenoszenia opuchlizny na mozg, to plus jest taki, ze widac nie bedzie:) zawsze mozesz zachowywac sie jak rasowa blondynka i ujdzie wszystko na sucho, wiem cos o tym z autopsji:)

Gość magdulek dunieczka
Ale się laseczki z Was uśmiałam :P ja mężatka od 7 lat :P a listonosz cholera przylazł nie w porę :P jeszcze się śmiał i przepraszał,że nie chciał między nami narobić problemów haha i jakby wiedział tzn gdyby miał mój nr to by mi dryndnął co bym przed bramę wyszła :D haha myślałam,że padnę :P Hura mój mail : dunia23@vp.pl kopa po Sibutrilu nie dostałam jak po zelixie ale przynajmniej w miarę coś może drgnęło bo chałupę wysprzątałam również dzięki temu,że zimno dziś i to na zicher od podłóg,odkurzania po kurze,pralka pierze się druga już tura :P aha nie mam też tego zahamowania apetytu jak po Zelixie,wtedy to jedzenie mogło dla mnie nie istnieć :P

Gość hura hura hura
Betty Cos mi sie wydaje ze jak kasiulek wroci to da nam popalic i to nie beda najslodsze kruche nowe wypieki prosto z piekarnika :)) chociaz ogniem moze rzucac :)) Betty ja bron Cie nawet nie pomyslalam ze moze Twoj maz chciec na inna spojrzec ale ale odpowiadajacna druga czesc pytania gdzie on taka znajdzie ? To przychodzi mi na mysl klub samotnych zakupoholuczek :)) Co do kasiowego dzisiejszego lelaksu to powiem Wam ze dla mnie wizyta u stomat.to zaden problem, w dzisiejszych czasach gdzie na dzien dobry mowie znieczulenie prosze, moglabym chodzic codziennie :)) Betty Ja blond od zawsze ale nie kazdy to widzi :)) Magdulek My sie bardzo cieszymy ze Ty takim dlugim stazem w malzenstwie ale dziwi mnie ze jesli te latka leca to ze nie wychowalas slubnego lub chociaz tego listonosza :))) no juz czas :))) Dziewczyny Ja czekam na swoje A wiec nie moge pisac o tym jak sie czuje po.magicznych tabsach wiec pisze jak mi jest przed nimi, tzn napewno wesolo :)) a co bedzie po A...az strach sie bac

Cześć. Ja mam dorosła córke i na nią zamawiam, nawet nie wie ile juz do niej przesyłek przyszło. Kazda kobietka musi mieć swoje tajemnice. zakupy to chyba tajemnica, ktora nie niesie za soba żadnych konsekwencji, zaś romansik........... to juz inny kaliber. Pa

Witam , Ale Wariatki z Was :) Ja 4 dzień na s. i powiem tak ze spaniem ciut lepiej, pić pije dużo, energii jakoś mi brak, a z apetytem, to na pewno mniejszy, więc działa, ale nie ma porównania z zelixa....ile i czy schudłam nie wiem, mam zamiar po tygodniu sprawdzić.... Co do zakupów internetowych, to ja jestem mistrzynią, prawie wszystko zamawiam, a robię to na mojego tatę, który mieszka pode mną :) a jak coś juz na siebie, to zawsze mówię, że dla cioci, bo ona z internetem jakoś nie umie się zgrać :)

Gość magdulek dunieczka
Laseczki u mnie nic po tej pierwszej S ani suchot ani pikawy nic :P w sumie fajnie by było gdybym chudła bez tych wszystkich ale podejrzane bo skoro tego nie czuje jak kiedyś przy innych to znak że mogą nie działać,no nic poczekamy zobaczymy to była pierwsza tabletka dopiero....... Hura napisałam Ci maila w odp na Twoje fotki ;) apropo dziewczyny ja tu muszę na Hura Wam naskarżyć bo ona takie chucherko szczuplusie żeby nie powiedzieć brzydko "sucha" że ja się zszokowałam !!!! Jej nie potrzeba tabsów chyba,że chce być anoreksją chodząca jak Boga kocham!!!!! Z tym listonoszem to powiem Wam tak: Przeprowadziliśmy się na samą zimę na swoje,zawsze do tego czasu wszystkie moje "lewuchy ciuchowe,butowe "itd przychodziły do moich rodziców,czasem nawet na babcię do teraz kiedy zaczęłam podawać nowy adres to raz a dwa to taki,że ja póki co w domu non stop nie pracuję,siedzę ze swoją 2 latką bo starszy już w przedszkolu,mężo wraca z pracy ok 16 i zwykle miałam kontrole czasową nad swoimi :przesyłkami" do wczoraj kiedy to listonosz przyjechał cholera o 16:30 :P

Cześć Kobity! Padam na cycki dziś! Masakryczny dzień, nie dość, że ważna wizytacja w pracy, to wszyscy narzekali na ból głowy, jestem niestety podatna... dopadło i mnie... a co do wpadek zakupowych, internet mam obtrzaskany z każdej strony. Teraz zamawiam paczki do mamy (mimo że mieszka w innym mieście) odbieram je w sobotę jak jadę do niej na kawę, co by nie słuchać sapów i wdychań męża :P a dziś czekałam na awizo, miał przyjść silmex, pech chciał, że sąsiad odebrał paczuszkę- mąż dostał do rąk własnych- -TŻ- co znowu zamówiłaś? -Ja- nic takiego, moje d**erele -ME (młoda)- mamo no co to jest, daj zobaczę! noszzzzzz- tajne przez poufne! moje nie tykać! ale maaammmmoooo całe życie się trzeba ukrywać :D nie wiem czy opłaca mi się wchodzić na wagę :( jakoś tak niepewnie się czuję, ale przynajmniej postów natrzaskałyście i mam co czytać :D

Gość hura hura hura
Magdulek A co to jakis sabotaz czy co z kafe chcesz mnie wygnac ? Laser masz w oczach czy jak? ja wyslalam zdjecie swojej twarzy i to opuchnietej nie mojej d...y :))) tez Was pozdrawiam

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.