Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

hura hura hura 18-tabsów im dużo ale juz bronie koleżanke bisakodyl ma to do siebie ze cholernie szybko sie do niego przyzwyczaja organizm i mniejsze ilości nie działaja wiem bo moja mama ciągle sie meczy może 18 to przesada ale cóż jak człowiek cierpi to nie zna granic :)

magdulek tak jak pisały kolezanki nie przesadzaj i uważaj może w twoim przypadku trzeba czsu zeby w organizmie zaczął działać i zebyś dostała ,,kopa,, :) powodzenia magdulek trzymam kciuki i czekam na relacje czy sie coś zmieni :)

Gość hura hura hura
Mlody fenix Moze zamow z tej str od Pani Izy dziewczyny mowia ze jest oki No tak jak nie mozna to trzeba pomoc wiem i rozumiem choc ja popalam wiec plys kawa to hmm nie znam tego problemu ale moja babcia mloda kobita serio to cuda wyrabiala sliwki wedzone czy drozdze z rana zaparzane czyms tam w koncu jakies syropy z canady sprowadzane ahh wiem wiem mozna oszalec :))

Gość Anulka 79
Betty_123 a bierzesz to i działa na Ciebie??i ona jest po angielsku nawet nie wiem ile kosztują te tabsy??

Anulka, Anulka... a na gorze jest polska flaga, klikasz w nia i masz polska wersje jezykowa... ja tego nie biore, kazdy mnie pyta i odpowiadam na kazdej stronie co biore, wystarczy zerknac, tak samo jak adresy do stron, z ktorych dziewczyny zamawialy tez sa podane, lacznie z opiniami i przestrzeganiem z jakich stron nie zamawiac... czy tak trudno kilka stron poczytac, zamiast po kolei kazdy pyta o to samo...

sluchaj no hura hura hura... pokaralo mnie za ciebie... wczoraj pol dnia pisalam Ci, ze zero ciacha i takie tam i... skonczylo sie na tym, ze popoludniu wpadla do mnie sasiadka, z tortem urodzinowym, Austriaczka, skonczyla 80 lat... Wiesz, jak ja zobaczylam, po tym, co C***isalam o ciachach, to na 100% bylam pewna, ze to ty ja naslalas z tym tortem w ramach zemsty!!!!! no i co mialam zrobic???? zrobilam kawke i palaszowalam kawalek, ale malutki boskiego, pysznego tortu w ksztalcie maszyny do szycia, bo pani byla cale zycie krawcowa:) juz Ci nie bede niczym grozic, tylko błagam, nie nasylaj na mnie zadnych tortow, bo za tydzien bede w Polsce i sie zemszcze: sama przyjade do Ciebie z wypasionym tortem!!! i co ma znaczyc to pojscie poplywac? zostawilas nas i nami pogardzilas dla innych przyjemnosci? a zebys 20 deko za kare przytyla!!!!! Tosia, nie moge przystac myslec o Twoim wagowym sukcesie.. wiesz, jak sie rozmazylam... ze prawie poczulam jakbym to ja te 10,10 stracila... ale obudzilam sie z marzen i to nie moja waga, niestety, ja mam po 19-nastu tabletkach branych z przerwami w terminie miedzy 16 marca a dniem dzisiejszym, czyli 11 kwietnia, z czego najwiecej przypadlo na pierwsze 2 tygodnie... teraz biore juz kolejny dzien i nie czuje nic z tamtych przezyc.... serce spoko, ale biore magnez, jak kazalyscie, moze dlatego sie uspokoilo, ale powera jak na poczatku tez nie czuje, no i nie budze sie bladym switem wyspana, czuje sie jak kiedys, gdy nie bralam nic, no, ale biore:) zobaczymy po tygodniu regularnego brania teraz, czy jakos to dziala na mnie, czy nie...

Gość Anulka 79
dzięki ciężko poczytać bo mam obok malca, który nie daje mi czytać dlatego zapytałąm. nie wiedziałam że to problem żeby napisać

pogubilam sie w poprzednim mailu wiec miedzy 16 marca a dzis, 11 kwietnia, po wzieciu z mniejszymi i wiekszymi przerwami 19 tabletek mam na wadze 9 kilo mniej... moze i pare deko, ale nie mam tu elektronicznej wagi, wiec podaje pelne kilogramy

Gość Anulka 79
Betty_123 gdzie kupujesz ten sibumax??podaj jakiś namiar, Ja ostatnio kupiłam sibutraminę od niejakiej Marzeny i lipa

Gość Anulka 79
mam namiary na www.sibutril.com zamawiałaś tam?ale tam nie ma sibumaxu

Betty- obyś miała ogromne wyrzuty sumienia!!!!!!!!!!!!..... że się z nami nie podzieliłaś :D uwielbiam torty śmietanowe z wiśniami.... kuźwa... pycha! Hura jak Twoja buźka?? Kasiulek co to jest "bałog" :P :P :P ale mówię Wam, mam takie ssanie, że bym chyba zeziarła wszystko co byście mi pod nos podstawili... opijam się herbatą, ale ciągoty mam jakbym miała delirkę. Wkurzają mnie te napady :(

Gość maryia1
witam wszystkie laseczki fajnie bo mam dobry humor tyle razy próbowałam zamówić na tej stronie co podajecie, ale niestety nikt sie nie odezwał aż do wczoraj odezwała sie P. Iza i zamówiłam wiec za 3dni przyjdzie, zamówiłam ze sprawdzeneim zawartości bo juz raz kupiłam mydło, mam nadzieje że bedzie działać już nie moge się doczekać:) ale maja tylko slimall czy ktoś to stosował bo chciałabym znać opinie pozdrawiam i trzymam kciuki buźka:)

Gość hura hura hura
Witam Laski Dzis bedzie krotko zwiezle i na temat :) Wstalam rano waga swoje .. Betty jestes @ bo wykrakalas i na wadze fakt wiecej nawet o cale 0,5 kg i teraz mam pytanie jestes wrozka ? Czy z racji wieku juz czarownica ??? Badz co badz sie spelnilo :))) moze podesle swoje zyczenia tozrobisz je na real :)) hihi a ja po kawusi wzielam pierwsza A.. Twarz nie jest jeszcze do konca taka jak byc powinna ale idzie z kazdym dniem po malutku idzie ku lepszemu. Za Was wszyskie trzymam kciuki a pozniej napisze wiecej..

Hej Laseczki! mała kawka i czas na sobotnie sprzątanie... Muszę się ogarnąć, moje mieszkanie wygląda jak pole bitwy :P Hura! dobrze, że już lepiej z Twoją buzią :) koniecznie podziel się działaniem A. Stanęłam wczoraj na wagę :D nie wiem po co się tak bałam :P

hura hura hura, z tym wiekiem to nie przesadzaj, sa starsi ludzie i zyja, 40-stka to nie jest jeszcze tak tragicznie, ale jakbym mogla byc wrozka, to najpierw sobie wyczarowalabym swietna wage, a potem Wam po znajomosci:) nie wazylam sie dzis jeszcze, ale powiem Wam, ze jakos wogole minal mi apetyt i to jest wielki plus aha, jeszcze do hura hura: moze nie lącz A. z kawa, ja tak kiedys zrobilam i mialam wielkie bole glowy... bo to tak troche, jakby kawa podkrecala dzialanie A. ale sukcesow zycze w chudnieciu, i Tobie i calej reszcie przyszlych pieknych chudzielcow:)

evelyn!!! no wreszcie, nareszcie sie doczekalam:) czyli waga spada i to jest swietna wiadomosc!!! oby tak dalej!!! ciesze sie razem z Toba!! po takim wazeniu to od razu ma sie zdwojona energie do sprzatania!!!:)

evelyn, ale to 178 z przodu u Ciebie to Twoj wzrost, a nie waga wyjsciowa, prawda? :) przy takim wzroscie to Ty juz teraz pewnie fajnie wygladasz, ale jak jeszcze waga troche poleci w dol to dopiero bedzie z Ciebie lasencja!!! ale juz czuj na plecach oddech konkurencji, bo ja Cie wczesniej, czy pozniej dogonie i tez bede lasencja, a moze nawet sucha mysz:)

Betty! dziękuję Kochana :) ponoć po tych dwóch tygodniach waga będzie wolniej szła w dół. W dodatku nie mogę jeszcze ćwiczyć. Będę się martwić jak waga będzie stać :) dziś świętujemy :D znacie jakiś dietetyczny sposób świętowania? :P

Tak to mój wzrost. Moja krytyczna waga- ale to było 6 lat temu po ciąży to 112 kg. Wtedy znalazłam zelixe, schudłam w rok do 68 kg... ale to dawne i piękne czasy były. Mis to ja nigdy nie będę pogodziłam się z tym. Ogólnie mówią, że nie wyglądam na otyłą, tiaa pod biustem mam 75-80 miska c/d, w miarę szczupły brzuch, a dupsko jak szafa trzydrzwiowa, może cztero :D mam bardzo potężne nogi/ uda i łydki- to moja zmora. Jedyne z czego jestem zadowolona, to że mam kształt klepsydry, od zawsze mam wcięcie w tali i jestem "wymiarowa". Czyli jak tyję to wszędzie :D najchętniej poszłabym na odsysanie tłuszczu i wstrzyknięcie w cycki, taki zabieg to kwota rzędu 30 tysi. :( Przez te wszystkie chudnięcia i tycia, cycki bez mała, mam do pasa....aaaaa pochlastać się można, ale może kiedyś, jak małż wygra w totka :D Nie ma co się łamać, do pracy się trzeba brać! Pozdrawiam Cieplutko :)

no i sie zwazylam, kilo mniej, czyli od 16 marca schudlam rowne 10 kilo:) a teraz Was troszke powkurzam: wiecie, ze dzis jest miedzynarodowy dzien czekolady? nie uczcicie swieta tabliczka czekolady? albo dwiema? albo trzema?:)

Betty jak ja Ci zazdroszczę tej dych :D gratulacje!!! I nie kuś tutaj co?? Powiadasz czekolada... eee mnie się nie chce nawet :D jak już się zaprę to nie ma mocnych- na święta mnie z domu wyrzucą, ale co tam- nie dam się skusić :D

evelyn! dycha dychą, ale pomys, lze jak zgubilam te dyche, to i tak waze 20 kilo wiecej od ciebie, bo 104 kilo, tego mi zazdroscisz? nie ma sprawy, z dzika rozkosza sie zamienie-reflektujesz?:) chcialabym, jak Ty mie na wadze 8-emke przed soba a niedlugo, jak sodze to i 7-emke, a nie jeszcze setke.... ale jeszcze 4,5 kilo i bedzie ponizej setki, na co licze i doczekac sie nie moge!!! hura hura hura! Ty moze przystopuj z tym A., bo nie ma Cie tu i nie ma tam, wiec pewnie rozpiera Cie energia i sprzatasz na szybkich obrotach:) dobra, juz wiecej niz nie pisze, bo Kasiulek, kobieta wiecznie pracujaca i zapracowana wpadnie pozniej na to forum i znowu bedzie narzekac, ze tyle do czytania, a tych moich gryzmołow tu najwiecej, buziaki dla wszsytkich!!!!

Gość Zapracowana28
Coś nie mogę dodac postu. Ciagle wyswietla się, ze została uznana za spam. Ciekawe dlaczego. Jest sobota, synuś pojechał na weekend, a ja próbuję się zabrać za coś konstruktywnego. Dziś 4 tabletka - na razie oceniam działanie tak średnio. W poniedziałek mają przyjść inne witaminki :) Nie moge się doczekać. :) Może pozwola nie przytyć w Swieta 3 kg w 2 dni, heh A propos slodkosci, to z tym raczej nie mam problemu. Bardziej ciagnie mnie do miesa, fast foodow itd. Nie przepadam a owocami i warzywami - w sensie, żeby jej jesc tak same po prostu. Pozdrawiam :)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.