Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Betty! wyobraź sobie, że też kiedyś miałam setkę ;) moja walka trwa już barrdzo długo, wiem co to znaczy ;) kasiulek pewnie pichci coś pysznego :) padam na twarz, teraz kawka i słodki relaks, jaki film polecacie na popołudnie? :)

dziewczyny jak ja wam zazdroszczę. Dzisbyl u mnie kurier z ogłoszen 24 - ze sprawdzeniem zawartości i co? mąka!!!!!!!!!!!! Q....RNA załamałam się bo kolejne 200 zł by poszło. Płakać mi się chce. Może macie namiar na cos w stolicy nawet dojade

Gość Anulka 79
Betty_123 gdzie ty kupujesz ten sibumax?nigdzie nie można go znaleźć

Hej dziewcznki! Od jakiegos czasu sledze Wasze zmagania i postanowilam tez sprobowac :) Aktualnie jestem na etapie szukania wiarygodneo sprzedawcy i za wasza rada napisalam do Pani Izy. W tej chwili na terenie Polski ma dostepny Slim All 15. Czy ktoras z was stosowala go? Dzieki za odp i powodzenia!!!

Anulka dzieki za szybka odpowiedz :) szkoda, ze efekty marne... hmmm to jestem w kropce. Polecicie jeszcze jakas strone/ przedawce? Zamawianie w ciemno skutkuje tylko maka jak piszecie ;/

Witam moje drogie. Dzisiaj trochę poszalałam Zamówiłam pizze 60 cm i na obiadek zjadlam sama całe 2 kawałki. I jest mi dobrze. Niestety moj przedostatni specyfikł zawiódł i od dzisiaj jestem na Reduce. Może to zadziała. Chociaz nie chce być złym prorokiem. Myśle, że to s***********o, aby make wsypywać w kapsułki, a z drugiej strony ile to kosztuje wysiłku i pomysłowości. Ja bym nie wpadla na taki pomysł, a juz wogole nie przyszło by mi do glowy sprawdzanie zawartości kapsułek. Mysle, że bezpiecznie zamawiac tabletki lub kapsułki w blistrach.Pozdrawaam. Ps Kupiłak kieckę w Tiffi i ciekawa jestem czy ciut schudnę, aby czuć sie swobodnie, czy całą uroczystość będe na wdechu, a juz o siadaniu nie ma mowy. Pa

Gość maggie333
Anulka, Betty, Kasiulek! Kilka lat temu brałam Meridie - jeszcze na receptę zanim ja wycofano, potem Slimex i w koncu dwa lata temu bialo-niebieski Sibumax - brałam go od Zbroi który z wiadomych wzgledow wycofal sie ze sprzedazy. Kazdy z tych srodkow pomagal mi zrzucic 7-8kg w dwa miesiace. Przegladam od tygodnia fora szukajac wiarygodnego zrodla zakupow i az mi wlosy dęba staneły... Jak na jednym forum chwala doktorodchudzanie to na innym pisza ze mąka... i tak juz kilka podejsc zrobiłam i dalej nic. Szczególnie szukam wlasnie Sibumaxu bo bardzo dobrze go znosiłam Czy któras z Was zna wiarygodne zródło? dotychczas jak pisalam bralam od jednej osoby, boje sie nie tylko mąki ale jakiegoś cholerstwa zamiast :-/ Pomóżcie, proszę!

Gość maryia1
Witam laseczki czy ktoś miał efekt po slimAll bo ja zamowiłam od P.Izy i teraz jak czytam to zastanawiam sie czy odebrać bo szkoda mi kasy jak ma być lipa, ja dobijam do 80kg przy wzroście 158 wiec troche mnie to boli, bo po ciąży ważyłam 49kg to trochę mi doszło, wyglądam jakbym była w ciąży i w sklepach nie czekam w kolejkach he he. pozdrawiam :)

Gość hura hura hura
Hej Laski Jestem po A...i po alkoholu tez :) nie ma czym sie chwalic u nas wszech obecny i dostepny ale ze obiecalam ze pozniej napisze zeby nie bylo ze nie dotrzymalam slowa, pozniej nie znaczy pozno :) Wiec tak Betty jeszcze sie odgryze :)) Dzisiaj pierwszy dzien po A.. i i no wlasnie kolo 14 zaczela mi powieka drgac :) ale bedac w amoku sprzatania prania i jeszcze raz sprzatania nieczwracalam na to uwagi, dopiero gdy nie moglam oka otworzyc :(( zalamalam sie wyc mi sie chcialo, powieki opuchly jakbym wpsdla w stado szerszeni :((( jestem zalamana dobilam sie dawka proszkow przeciw alergen i co ? Twarz przestala palic jak cholera ale ale powieki nadal banie... Plus taki ze glodu nie czulam, nie wiem czy przez amok sprxatanis czy A.. w kazdym badz razie na sniadanio obiaf godz 15 zjadlam na sile w ramach rozsadku dwie lyzki platkow owsianych pare szt pomidorow chery, dwa ogorki korniszone i jajko na twardo, wiem mieszanka kosmiczna ale mialam to miedzy praniem a mopem :) Jutro rano wezme A..nr 2 jesli znowu twarz bedzie mi sie gotowala to umre i juz nie napisze, tym pozytywnym akcenten zegnam sie z Wami zyczac udanej nocy i niedzieli :))

Hej dziewczynki :) Gratuluję Wam efektów i trzymam kciuki za dalsze. Ja jestem po 2 tabletkach, dzisiaj nie brałam bo nie wróciłam do domu i nie miałam jak. ale od jutra będę tego pilnować :) Zauważyłam że przy s nie mogę palić. Wczoraj po papierosie fatalnie zareagowałam. Hura uważaj na to A.

hura hura hura, Ty mnie nie strasz... ja widze, ze Twoj organizm to jakby wszystkimi silami reagowal na srodki zawierajace s... w skladzie... no to perspektywy masz nieciekawe... cholera jasna, tylko dlaczego? trzymaj sie jakos i zeby przez noc Ci przeszlo !

maryia, tego slimall, o ktory pytasz to wogole nie znam, a przewertowalam chyba wsystkie info na ten temat.. nie wiem co za licho, a nie gadalas z ta p.Iza kiedy bedzie miala cos dobrego i normalnego, sprawdzonego? ja bym nie odbierala na Twoim miejscu i nie ryzykowala, bo to 5 zl nie kosztuje, ale z drugiej strony, to ona byla zawsze wiarygodna, wiec nie wprowadzalaby na rynek czegos, co zepsuloby jej reputacje, wiec moze warto... moze to cos dobrego... a nie probowalas ja w mailu wypytac co to zacudo i jaka ma opinie u kupujacych?

chciałabym pichcić ... :D ale niestety... Mąż po małej operacji/zabiegu i niestety obowiązki obrządzenia jego "gospodarstwa" spadły na żonę ... ;/ ;/ A jak już wyszłam na dwór tak wsiąkłam... a to autko posprzątałam...a to podwóreczko pozgrabiałam... :) było co robić...a potem domek na błysk..okna i te sprawy :) heh...już prawie Swięta :) :D betty jak tam? Hura znów masz opuchlizne po czymś innym?

Hura! bardzo Ci współczuję! Idź do lekarza! Martwimy się tutaj o Ciebie! Kasiulku- już nie spałaś czy jeszcze? :) jesteś niesamowita, ja bym padła :) Sroka pochwaliłabyś się sukienką :) co do zakupów, nienawidzę... mimo, że jestem babą pełną gębą- zakupy to moja zmora- dobrać coś na ten mój zad i nie wyglądać karykaturalnie- graniczy z cudem. Witam Was w niedzielny poranek! Gotowe do boju? :)

evelyn, czy gotowe do boju? no nie wiem... ja to do depresji mam blizej niz do boju... stanelam dzis na wadze i jest kilo wiecej od wczoraj, a co jadlam? przez caly dzien jakies 30 dkg truskawek i zupka na obiad, wiec ja sie pytam: po czym ten cholerny kilogram, no po czym?.... jak pierdykne tą wagą z 7-mego pietra, to bedzie po problemie... tylko znajac siebie, to juz po dwoch dniach zaczelabym nekac codziennie sasiadow: a moge sie u Panstwa zwazyc... oj zycie, zycie, latwo nie jest... i tym to potymistycznym akcentem zycze Wam chudej niedzieli!!! a jeszcze wczoraj czytalam, jak to nasza Sroa zamowila pizze... ale zazdroscilam, ale stwierdzilam, nie: nie ma pizzy, musze schudnac i co... zebym chociaz kawalunio takiej pizzy dostala, to wyrzuty bym chociaz miala, a tak.... moze kuzwa te truskawki takie kaloryczne?... zartuje:)

Ja jak jestem spuchnięta, nie wchodzę na wagę ;) mimo, że to woda, to cyferki potrafią załamać ;) Betty może herbatkę z pokrzywy? :) Koleżanka poleciła mi serię masaży drenujących, i tzw. rolki. Ponoć nadmiar wody z nóg w oka mgnieniu znika. Tylko, że ja tak nie lubię się eksponować w takich salonach :(

.Betty moim zdaniem to woda...raz zatrzyma sie wiecej raz mniej.. a zaraz wejdziesz na wagę a tam 1,5 mniej...przecież znasz to :) Ja pisałam że chodzę ok 3-4 spac a o 7-8 na nogach :) dziś wyjątek...o 9,30 się wstało :) już rosołek wstawiłam (mmm taki z wiejskiej kurki ) :)

Gość maryia1
witam Betty dziekuję za odpisanie ja też dużo czytam i nic na ten temat nie ma a P. Iza zawsze ma sprawdzone preparaty wyglada tak samo jak slimex 15 w kształcie kobiecej sylwetki i jest żółty mysle ze w blistrach to mąki nie dostane? Betty ja sie psychicznie nastawiłam ,że muszę zrzucic i powiem Ci że za każdym razem kiedy miałąm ochote na jakieś dodatkowe przekąski szłam do lutra i patrzyłam jak wygladam uwierz mi że ochota mija, ale co z tego jak w pracy mam tyle roboty że nie zjem a wróce wieczorem i lodówkę wymiatam:) pozdrawiam

Gość hura hura hura
Witajcie Laski Betty ja wiem skad te 1 kg do przodu- to moj kg :) serio dzis u mnie na wadze cale kg mniej w sumie tez sie dziwie, ale Laska tak powarznie to po pierwsze mysle ze to wina wagi, kuedys taka mialam ze bkad wynisil nawe do trzech kg powaga, jak sie delikatnie stanelo to trzy mniej a jak roznie to waga robila co chciala, wiec prosze Ty mi sie nie smuc bo masz CELE i chocby waga swoje to Ty wiesz, po drugie dziewczyny maja racje woda w organizmie, po trzecie dbasz by spadala wiec mi tu o depresji nie wyjezdzaj :))) Ja juz mam jakas obsesje na punkcie mojej twarzy a dziwicie sie ? W nocy ze trzy razy wstawalam patrzec do lazienki czy puchne, :(( okropna noc mowie wam Wiec tak czuje ze jest odrobine rozpalona i taka no troche opuchnieta ale nie tyle co po S... Do lekarza nie pojde co mu powiem ?? Popatrzy na mnie i przepisze proszki na glowe albo zaklad zamkniety.. Coz u mnie tez obiadek pyr pyr na kuchni, ostatnie pranko i tak niedziela minie, Zycze spadku wagi i udanej niedzieli Buzka

Betty, nie przejmuj się, to woda :) Zastanawiam się, czy któraś z was brała kiedyś jednocześnie s i jakieś spalacze typu therm line. Co sadzicie o tym pomyśle?

Betty chodź stąd..Ona z każdym mailem oddaje ci Kg :):) hehe Uważaj na nią!! to wiedźma :D :P (żarcik taki ii :) tralalala! tralala! Mam roladkę! Mięciutki biszkopcik+ śmietana z serkiem waniliowym + galaretka+ cuk. puder :) Jednym słowem : BOmBa! :)

Gość Anulka 79
Betty_123m a gdzie ty kupiłaś ten sibumax? niegdzie nie ma go w ofercie

Gość Anulka 79
ja chyba też w końcu zamówię u Pani Izy, ale tam jest płatność z góry. Więc jak to możliwe,że nie odbieram paczki??

Gość magdulek dunieczka
Hej piękne :) u mnie bez rewelacji,wiem,że to początki ale nie widzę po sobie jakiś zmian a na wagę za wcześnie stawać ;) Mania ja myślę,że nie warto z tymi spalaczami bo ogólnie to pic na wodę ... kiedy chodziłam na aerobik stepy łykałam spalacze nic nie dawało, znowu tej jesieni garściami wręcz łykałam terma line forte po 3-4 miesiace i też dupa zero efektów! szkoda kasy! ;) Anulka wierzysz ,że odzykasz kasę od szanownej marzeny??? nie ma szans! a swoją drogą,dlaczego nie wziełaś opcji ze sprawdzeniem paczki?? dzieki temu ,ze ja ją wybrałam nie dałam się oszukać na tą jej mąkę :O dzięki temu kasa poszła do p.Izy na Sibutrill 15mg ale miałą też inne w ofercie chociaż nie posiada adipexu,sibumaxu ani sibutramin20mg ! Dziewczyny nie myślcie zaraz,że chcę od was namiarów nowych czy pomocy nie nie prosiłabym Was tylko abyście napisały ile płacicie za ADIPEX???? interesuje mnie tylko cena :) mogę Was prosić o te info???

Gość Anulka 79
maryia1 u p. Izy przelew na konto i dopiero wysyła, więc jak nie odbierzesz to stracisz tak? czy mówimy o dwóch różnych osobach o tym samym imieniu?zamawiałaś ze strony www.sibutril.com?odp. proszę

Gość Anulka 79
magdulek duniezka wzięłam z esprawdzeniem, ale paczkę dostałąm w pracy i przy szefie nie mogłam sprawdzić, co zawiera kapsułka, jak nie dostanę kasy to zgłaszam na policję i tyle

Gość Anulka 79
a też płaciłaś najpierw na konto do P.Izy i potem dopiero paczka?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.