Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Gość magdulek dunieczka
Pani Iza ma opcję ze sprawdzeniem bo ja również od niej wzięłam w taki sposób :)

Gość Anulka 79
tak jeśli chodzi o ten slim all ja wolę chyba coś sprawdzonego typu sibutril

Gość magdulek dunieczka
Anulka za sibutrill od izy z opcja sprawdzenia zapłaciłam dokładnie 210zł

Gość Anulka 79
ale znalazłam sibufast i zastanawiam się nad tym, dawno zamawiałas ten sibutril

Gość Anulka 79
a zamawiałaś z tej strony www.sibutril.com?Pani Iza twierdzi,że nie ma od dłuższego czasu w sprzedaży, tzn. tak mi napisała w e-mailu

sroka! zastrzele Cie, jak przez Ciebie przytyje!!! Bo od wczoraj chodzi za mna ta Twoja pizza!!! Az czuje jej zapach i wlasnie wsadzilam do piekarnika swoja mrozona, bo nie moglam wytrzymac!!! Wszystko przez Ciebie:), ale a konto tej pizzy to nic dzis nie jadlam, wiec czuje sie usprawiedliwiona po czesci, no i calej nie pieke tylko polowke malej dosc pizzy. jutro wazenie... zobaczymy:)

Gość maryia1
Anulka79 zamówiłam od P. Izy z mozliwoscia spr paczki, bo napisał mi meila ze w polsce ma tylko slimall i jest taka opcja bez problemu tylko placisz 30zł wiecej, a to ze raz juz dostałam mydło to troche się obawiam, zamawiałam razem z przyjaciółka 2 lata temu oszukali nas na 200zł i zgłosiła to moja przyjaciółka na policje i do dziś cisza kasy nie odzyskałyśmy:( buźka i pozdrawiam

Kasiulek!!! jestes boska, widzialam taka fotke na FB, tez mi sie to podobalo, no co, najwazniejsze, ze winny sie znajdzie:) a ja jestem ciekawa ile Ty masz dzis na sumieniu po tych Twoich mniamuśnych wypiekach, no wyspowiadaj sie ładniutko ile wpalaszowalas??????:) tez bedziesz miec jutro ważonko w cieeeezkim reczniku?:) ale, do diabla, czy nam sie juz nic od zycia nie nalezy, chociaz czasem?... I jeszcze jedna uwaga do tych, co pytaja skad mam S. i od kogo... sluchajcie, jakis czas temu podjelysmy wspolnie decyzje o niepodawaniu nieoficjalnych zrodel, jesli ktos komus przez kogos pomagal zalatwiac, jest to karalne i nikt nie bedzie ryzykowal. Dlatego tez jedynym oficjalnie podawanym namiarem jest podawanie oficjalnych stron sprzedawcow w internecie, tych, co do ktorych wiemy, ze ktos zamawial i nie zostal oszukany, to tyle w temacie i prosze nie naciskac, bo nikt tu nie chce sobie, albo komus innemu zaszkodzic.

A więc witam dziewczynki mnie pani Iza też odpisala że nie ma s...... A to co mi zaoferowsla nie bardzo chcę a więc pytanie do was koleżanki czy ktoś zsmawial ze strony zielarka pl? Bo tam jest s.... :-) czekam na odpowiedź.koleżanki tu lub na margaritka669@interia.pl

Gość hura hura hura
Witam witam tesknilyscie ? :) Coz nawet mi sie nie chcialo o tej rozpuscie kulinarnej czytac, robilam to jednym okiem zeby sie nie zarazic ochota :) Kasiulek Ty tu nasze GURU i pionier w walce z kg a ja widze jakies wypieki i jeszcze podajesz skladniki, zabic chcesz mnie, ja czytac tego nie moglam bo balam sie ze od samego czytania przytyje :) Betty Brak mi slow :) po co Ci ta pizza byla? Jak cos wloskiego Ci sie chce to proponuje spalacz kalorii taki sportowy z gimnastyka a nie odwrotnie, zeby to bylo po raz ostatni !!! Ja sobie mowie przed takimi pokusami: czy to jest ta ostatnia rzecz na swiecie? Czy jutro jej nie bedzie? No wlasnie :) jutro tez bedzie pizza istniala itd A jesli mam jeszcze Was dobic to chcialabym powiedziec a raczej sie pochwalic ze po wczorajszym dniu bez A...z wiadomych powodow dzis na wadze o kolejne 0,5 kg mniej :) na kogo spadly ?? Dzis zrobilam drugie podejscie do A..iczuje sahare plus posmak pikantny w ustach,czy ktos tak mial? Ovzywiscie w swojej proznosci nie rozstaje sie z lusterkiem zadajac mu pytanie tak co min, typu puchnuesz czy nie ??? Tak pozytywnym akcentem zycze milego dnia i jeszcze wpadne P.S Do osoby ktorej jestem wdzieczna za przyjazn z A...tu na forum mowie WIELKIE DZIEKUJE :-)

hura hura hura, ja sie zaczynam bac, jak Ty zaczynasz chudnac, bo ja od razu gonie sprawdzac na wadze, czy na mnie nie przeszlo, na szczescie dzis padlo na kogos innego, a co do pizzy, to nasze odchudzajace Guru, jak to swietnie okreslilas, czyli Kasiulek dala mi rozgrzeszenie, mowiac, ze w koncu raz na jakis czas mozna zaszalec, w koncu byla niedziela, no i nie pokazralo mnie po pizzy, bo nie przytylam, a co do czytania o jedzeniu, to tez mam takie wrazenie, ze od tego tez sie tyje:)

Witam, Od dwóch dni nie mogłam zajrzeć, bo kuzynka przyleciała i szalałyśmy... No i w sobote, po tygodniu z s. weszłam na wagę i 1,7 kg mniej, no szału nie ma myslałam, że mniej waga pokaże... no i troche poszalałam w sobote drinki, niedziela śmieciowe żarcie, a dziś mój synek kończy 3 latka, no i tort będzie... Cholerka powiem Wam, że jakoś teraz w ogóle nie czuje działania s... nie wiem, to chyba wszystko w głowie siedzi i jak się pilnowałam, to wydawało mi się, że nie czuje głodu, a teraz jakoś od piątku non stop bym coś jadła... sama już nie wiem, czy to działa, czy nie... śpie normalnie, pić mi się nie chce, powera nie ma, zgłupiałam już.....

Grzeszycie jak nie wiem co :P ja się co póki nie daję pokusom- jak się skuszę, to się złamię- nic z tego! Nie tym razem! :P Edycia- ja mam 6,5 na minusie. Dziś powinnam wejść na wagę, ale znów się boję ;) Może jutro- nie lubię smaku rozczarowania. Hura! Kobieto martwię się o Ciebie! Ja wiem, ze Ty wiesz co robisz. Ale nie jestem zdania, że za wszelką cenę trzeba schudnąć. Trzymajcie się cieplutko. Dziś już wymiękam, zapał nieco opadł i czuję jakąś deprechę w powietrzu- mam nadzieję, że to tylko pogoda :)

Gość Doriiiiii
Hej dziewczyny , mam do.Was ogromna prosbe , powiedzcie mi.jak wygladaja oryginalne tab.sibutramina 20 mg . Bo zamowilam i mam jutro je miec a nie mam pojecia jak wygladaja . Tzn kolor czy maja napisy itp . Bede Wam ogromnie wdzwieczna za odp . Pozdrawiam

Gość Anulka 79
Doriii są biało-niebieslkie i uważaj na marzenę albo przesyłki z gdyni od patryk lotkowski, bo to mąka albo proszek do pieczenia

Hej dziewczyny, ja znowu walcze z s. Zaczęłam brać znowu, ale narazie się nie ważę :) nie chce się załamać. Nie mam żadnych objawów, żadnej suchości, drgania powiek etc. Ale wcześniej waga lekko spadła więc jestem dobrej myśli. Chociaż gdyby mi cos dolegało to bardziej bym czuła, że działa- wiem głupia jestem :) Evelyn- podziwiam, ja wczoraj jadłam burgera na obiad ;( Hura- jak się czujesz? Betty 123- dobra decyzja :)

Gość Doriiiiii
O kurde... wlasnie zamowilam te z gdyni od pati jakiejs tam... i co dziwne bo powiedziala mi ta babka ze za 30 tab 140 zl.a z poczty przyszlo mi powiadomienie ze 200 dzwonilam pisalam ale zero odp . A ma ktoras z Was sprawdzone namiary ? Prosze o info na ddorii@o2.pl

Gość hura hura hura
Hej Kobity Ja mam propozycje moze zmienmy tytul tego forum np. czym zagryzam swoje S..? Torciki, :) roladki pizza i burgery rety :) to ja sie juz Was boje czytac bo oczy mi puchna na sama mysl tych dobroci :) A tak powaznie to Laski nie uwierzycie dzis rewelacja nic nie opuchlo nic zupelnie nic. :) a to polowa dobrych wiadomosci gdyz przez caly dzien czulam sahare i te jakby papryczki w ustach i i chybs rzecz najwazniejsza waga spada ,.staje codziennie rano i albo dzionek :) taki albo :( taki Ten tydzien zapowiada sie na czas z rogalem :)))a nie ksiezyc w pelni z twarzy:) a moze to zasluga takich milusinskich fluidow bijacych z poczty :)) hmm Jak na razie czuje ze jesli po nocy nic sie nie zmieni to jutro tez biore A.. bo cudownie dziala i najwazniejsze jedzonko jest na ble ble, nawet wasze pokusy :)) Cieplej nocki i spadku wagi zycze

Hura, zazdroszczę, jak ja bym chciała mieć ble na żarcie, jak narazie to jest u mnie odwrotnie. Znalazłam na to sposób- w lodówce mam pusto. Nie robię zakupów do domu i nic nie gotuję, jem na mieście tyle ile muszę. W domu w brzuchu burczy ale nie wyjdę po żarcie ( bo- a) nie chce mi się b) nie pozwalam sobie). Jeszcze muszę się zmobilizować żeby trochę poćwiczyć :) \ Dziewczyny, macie jakieś swoje cele- wagę do której chciałybyście dojść? co Was motywuje? Jestem ciekawa ja jak narazie nie mam swojej motywacji. chyba muszę się zakochać :D

Gość hura hura hura
Witajcie Laski A co tu tak cicho i pusto ? Chyba ze wszystkie tak sie odchudzily az znikly albo na jakis baletach z roladkami torcikami :))) ja Wam tego nie zapomne :)) bede wypominac do konca :)) pizze i burgery tez hihi U mnie 3 dzien po A.. sahara to nic w porownaniu ze sloncem w buzi ( tak tak w buzi, nie na ) I ciagle smak jak po papryczkach chili :) wczoraj az ba kokacje zjadlam a raczej wypilam cala wode z wiaderka z kwaszonych ogorkow hihi tak cudownie bylo po, dopelnilam litre wody i tak pelna syta poszlam spac..a nie macie moze wrazenia ze im wiecej pijecie hihi wody :) musze to sprecyzowac bo z moimi weekendami to mozna roznie interpretowac :)) tak wiec im wiecej pije wody tym bardziej mi sie chce, badz co badz bardzo sie ciesze ze czuje co czuje przynajmniej wiem ze A ..dziala i to nie po nadmuchanej twarzy :)) No a jak u Was ? Czy waga jeszcze zyje ?

Gość magdulek dunieczka
Hej hej Hura no wreszcie znalazłaś coś dla siebie co nie szkodzi Twojej buzi ;) ktoś mi odpowie na pytanko po ile chodzi Adipex??? :P ja się czuję ciut lżejsza i po ubraniu też ale nie wiem czy to S czy też to,że codziennie rano na czczo po S ćwiczę z Mel B w każdym razie nie odczuwam nadal działania tak jak niektóre z Was ... jedynie dziś jeszcze parę minut temu bardzo źle się poczułam i myślałam,że będę mdlała (mam tak już czasami ) ale to dla tego,jestem przekonana,ze z rana strasznie się zdenerwowałam,opiłam się parę szklanek zimej wody co by się ratować od tego omdlenia zwł że jestem sama w domu z małą :O ale przeszło już praktycznie całkiem.

Gość Doriiiiii
Dziewczyny prosze podpowiedzcie mi jak mam sprawdzic czy sibu....ina20 mg to faktycznie to a nie maka . Odpisala mi.dzisiaj ta babka ze niby przez pomylke wyslala 50 szt a nie 30 , ale tak jak mowie nie wiem co.robic , prosze wrecz blagam powiedzcie mi jak je sprawdzic ???

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.