Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Gość magdulek dunieczka
oj Dori Dori zwyczajnie otwórz kapsułkę i weź na język S będzie gorzki a mąka to mąka wiesz sama,no i przede wszystkim opakowanie zanim odkręcisz powinno być zabezpieczone pod korkiem dookoła taką taśmą jakby paskiem plastikowym który pociąga zwykle każdy zębami dookoła odrywasz no wiesz na pewno bo wiekszosc leków witamin ma taki pasek zabezpieczający ! Moja sibutramina 20mg tego nie miała co od razu wydało mi się podejrzane no i druga sprawa to kolejna zabezpieczjaąca folia sreberko otwór buteleczki ledwo się trzymał odstawał a to odkleić w oryginale tak łątwo nie jest ....

Gość Doriiiiii
Ok rozumie , dziekuje Ci slicznie . Ja kupuje Red..e15 mg i w 40 dni 17 kg mniej , ale napalilam sie na to co wczesniej wspomnialam.a ta babka co u niej kupuje R.to S.moze miec za 3 tyg.a ja za 3 tyg mam komunie corki i chce expresowo jeszcze schudnac , problem moj tez polega na tym ze zalapalam od corki rozyczke i od czwartku waga ani rusz a w sobote spuchlam jak balon.ponad 2 kg wiecej mialam a zaznaczam.ze tylko pije wode i jem owoce czasami maslanke . Powiedz mi jeszcze tzn doradz otworzyc paczke przy listonoszu bo mam ze sprawdzeniem a jak nie bedzie to , to nie dac kasy ? Bo czekam za przesylka i mam choler.. dylemat

Gość magdulek dunieczka
Dokładnie tak przy listonoszu otwierasz mówisz w razie co,że taką pzesyłkę zamówiłaś bo chodzą podróby i musisz sprawdzić ;) ja nawet język maczałam w mące przy listonoszu :P

Gość Doriiiiii
Hahaha to mnie rozbawilas , znajac mnie zapytam sie czy nie chce sprobowac hihi . Ale tak mi.sie wydaje , ze jak bedzie ten pasek na opakowaniu i ta srebna folia to raczej ciezko , zeby bylo to co innego hmm ? Ja po adasiu przez 19 dni tylko 2 kg mniej mialam a przy Red..e 15 mg fajnie spadala waga do poki rozyczki nie zalapalam :( . Znajoma moja tez kupila i zadowolona , ale mowie czytalam i ponoc ta Sibu...20 mg jest silniejsza a ja mam 3 tyg zeby spadlo mi sadelko do 80 ... zaczynalam od wagi 103,5 173 cm a teraz 86,2

hura super ze A na Ciebie działa:) ja w koncu zdecydowalam sie i zamowiłam Slimfast i jesli juz to nie zadziała to chyba zaczne biegac hehe powoli trace nadzieje ze istnieja tabletki ktore na mnie beda dzialac. A tu swieta i tyle pysznych mazurków i babek.... mniam :P Zycze Wam powodzenia w dalszej walce a ja czekam na przesylke:)

Doriii a jeli mozna zapytac to u kogo zamawialas Red...??? Ja po miesiacu stosowania slim all schudlam tylko 3 kg:(:( i jak tu sie nie załamać....

Gość Doriiiiii
Ja ta babke wyczailam na ogloszenia24.pl sama dla siebie zamawialam 2 razy i raz dla znajomej . Bez problemow w ciagu 24 h mialam przesylke i gdyby nie to ze napalilam sie na juzzzz na Sibu... to bym czekala te 3 tyg.az ta pani bedzie miala bo sprawdzona , pewna a teraz mam dylemat co zrobic z tym klopsem , ale moze faktycznie jak listonosz sie zgodzi to sprawdze , tym bardziej , ze mam zaznaczone sprawdzenie. Jesli bys chciala namiary na ta co ja kupuje to napisz do mnie na maila ddorii@o2.pl

Skoro wybrałs forme przesyłki ze sprawdzeniem zawartości to masz prawo otworzyć przy listonoszu i sprawdzić czy wszystko sie zgadza. Jesli nie to poprostu nie przyjmujesz. Wysłąlam do Ciebie maila

Gość Doriiiiii
Kropa85 wyslalam odp . Tak to prawda z tym sprawdzeniem tylko , ze nie zawsze chca dac sprawdzic i co najwazniejsze czy pozwoli listonosz otworzyc opakowanie z lekiem ? Zobaczymy jak dojdzie a listonosz zacznie cos sie sapac to niech to zabiera . Dam Wam znac czy prawdziwe czy tez nie... trzymajcie dziewczyny kciuki :)

Betty ja w niedziele zawsze robie ciasto ... sama zjem kawałek albo i nie...różnie to bywa :) bo..mój mąż wciąga tą roladę na 2 razy :) hehe uwierz mi że lepiej go ubrać niż nakarmić :):) :D

Kasiulek, ja cos o tym karmieniu meza wiem, oj wiem, on szybciej pochlania niz ja gotuje:) a ja dzis stanelam na wadze i jest kilo mniej, ale na poczatku szlo tak szybciutko, a teraz... 1,5 kilo na tydzien, ale dobrze, ze cos tam spada... no to wszystkiego po calym miesiacu z S.. (z czego przez miesiac wzielam 22 tabl) jest 11 kilo mniej. Jutro jade do Polski, ciekawe czy zauwaza roznice? Ja wiem, ze 103 kilo wagi, jaka teraz mam to jeszcze masakra, ale idzie ku lepszemu i nie jest to 114 kilo jak miesiac temu, teraz marze tylko o tym, by jaknajszybciej zejsc ponizej 100 kilo.... Aha!!! Szczegolnie mile powitanie dla nowych uczesniczek naszej wojny z kg przy pomocy srodkow z S. No dalej dziewczynki!! Bedzie dobrze! Musi byc!:)

Gość Doriiiiii
Kochane mi od soboty waga sie ruszyla pol kg mniej :) mozecie mi wierzyc nie ma nic gorszego jak dodtac okres ( gdzie norma jest ze puchne i waga w miejscu ) i zalapac po 30 - tce rozyczke . Masakra najgorszemu wrogowi nie zycze... jeszcze troszke czuje ze mam palce i lydki spuchniete ale NAJWAZNIEJSZE WAGA SPADA :)) teraz czekam za ta przesylka , jak mnie pipa bedzie chciala oszukac to na przesylce sa jej dane , wiec zrobie kupe w papierek , zapakuje i wysle i pozdrowieniami :)) trzymajcie kciuki by okazaly sie tym czym byc powinny . 11 maja mam komunie corki a muszeeeee 7 kg jeszcze schudnac .

sluchajcie, wreszcie poczulam dzis na sobie co znaczy to ciagle powtarzane przez hura hura hura słowo SAHARA!!!! kurcze, ja pije litrami, koncze pic i dalej mnie suszy!!! chyba juz ze 4 litry wody od 8-mej rano wypilam!!!! poce sie i pije, pije i poce sie!!! dziwne, ale da sie przezyc, jak od tego mam schudnac, to moge wypic caly basen miejski, co m tam!:)

Gość hura hura hura
Hej Laski Betty Ty dziecko :) moje !!! ja sahara to mialam przy tym Ss....teraz przy A..to ja czuje jakbym miala niekonczaca podroz na slonce :) no pytalam Was czy tez tak macie ze im wiecej pijecie tym bardziej sie chce ??? Coz nie tylko z piciem wody :-P ale wiem wracam do tematu Noi oczywiscie gratuluje takiego wyniku !!! Moze uczcimy to jakims wielkim tortem ? Albo lodem :-) Tez sie pochwale ze u mnie tez cyferki sie zmieniaja i dzis nawet ta pierwsza drgnela Kasiulek Ja tez kiedys z kuchni nie wychodzilam :) czasami myslalam o malej lezance gdzies w rogu miedzy kuchnia o stolem, kiedy moj maz zlapal oponke i nie bylo to kolo z basenu i ciagle ciagle mowil ze nie dopiero dotarlo do niego kiedy kupowal spodnie i o 11 cm w pasie potrzebowal wieksze hihi ale sie smialam i wtedy dostalam wolne na wyjscia z kuchni tak na pol godziny :)) A gdzie reszta dxiewczyn? No ja rozumiem swieta ale ale wpadnijcie chociaz pochwaluc sie wynikami NIE WYPIEKAMU bo zabije :))

Cześć dziewczyny :) Betty, Hura, trochę wam współczuję i trochę zazdroszczę tych "dodatkowych atrakcji" bo mam wrażenie, że na mnie ani trochę te tabletki nie działają :( Po świętach się z wami podzielę obserwacjami, ale jak nic nie drgnie to się załamie :( Myślałam o łykaniu 2 dziennie,ale narazie się wstrzymam bo to chyba kiepski plan :] wyjeżdżam dzisiaj na święta i nie będę miała takiego dostępu do neta jak w domu. Dlatego też życze Wam już teraz wesołych świąt i żeby po świtach było na minusie a nie na plusie :) Trzymajcie się ciepło :* Pewnie jak wrócę będę miała do nadrobienia miliard stron :)

No niestety, ja nie mam sie czym pochwalić. Waga albo stoi, albo lekko w gorę. Ni cholery w kiecke nie wejdę. I o ironio, w sklepie panie zachwalały moja figurę. Koszmar. Zapewne u innych rezultaty lepsze. Pozdrawiam

Gość Doriiiiii
Tabsy dotarly , z opakowaniem niby wszystko ok . Smak jak porownalam z reduce inny ale moze to kwestia innych dodatkow ktore wchodza w sklad , ale wpadlam na pomysl i kazalam jedna tab. Lyknac mojemu facetowi , bo ja dzisiaj swoja dawke juz lyklam rano a nie chce.przesadzic i namowilam moja chudzinke.by przetestowal , przynajmniej bede miala pewnosc . Dam Wam wieczorem znac czy moj kotus dostal.spida czy lezy i w tv sie gapi . Oby zadzialalo to moze chate ogarnie hihi

Gość hura hura hura
Dorii Dobry pomysl ja wlasnie tak planuje zrobic na swieta, wszystkim dac po dwa tabs a jak sie zapytam co zrobic do jedzenia ? To uslysze glosny chor nic nic nic :-P Marzy mi sie co ??? Sroka Ty wiesz :) my wszystkie z Toba duchem i cialem

Doriiiii to super ze dotarły i czekamy czy mąż dostał spida he he i cały dom posprzątał to i ja swojemu do herbaty dosypię i bedzie sprzątał a ja w końcu na orbitek bede miała czas he he powodzenia trzymam kciuki :)

Gość Doriiiiii
KOCHANE WY MOJE mowie Wam DZIALAAAAAA . Dzwonilam do krolika doswiadczalnego po godz od zazycia ma suchosc , mdli go troche i dziwnie sie czuje :)) haha zobaczymy co bedzie dalej . Do 17 jestem w pracy wiec kolo 19 powiem Wam.co i jak . Zaznaczam , ze nie zdradzalam mu jakie sa objawy zazycia sibut... :) hura hura hura lepiej nie podawaj bo pamietaj , ze nagle odstawienie si... powoduje nalot na jedzenie , wiec kochana moze sie okazac , ze zostanie ostatnia kromeczka chlebka i beda wojne o nia robic hihi . Jutro ja lykne a redu.. zostalo jeszcze 9 tabsow wiec jak zaczne czuc ze robie sie glodna to bede miala co lyknac :) kurcze ale od czasu do czasu mozna by tym naszym slubnym dac taka mala dawke spida hihi ^^

Gość Doriiiiii
Dziewczyny pytanie do was , czy sibutramine rozni sie kolorem od maki ? Moj twierdzi ze czuje sie jak na spidzie , ale dalam tez znajomej i ona twierdzi , ze nic . Korci mnie zeby zazyc , ale boje sie bo po 9 rano bralam redu.. a jesli to faktycznie sibu... to nie.chce odleciec... kochane doradzcie mi , bo do jutra to ja nie wyrobie :(( i co.z tym kolorem...

Gość Doriiiiii
Dziewczyny pytanie do was , czy sibutramine rozni sie kolorem od maki ? Moj twierdzi ze czuje sie jak na spidzie , ale dalam tez znajomej i ona twierdzi , ze nic . Korci mnie zeby zazyc , ale boje sie bo po 9 rano bralam redu.. a jesli to faktycznie sibu... to nie.chce odleciec... kochane doradzcie mi , bo do jutra to ja nie wyrobie :(( i co.z tym kolorem...

Bryyyyy... grzeszę, ukarzcie mnie, bo nie wiem co czynię :D piję sheridana z dodatkiem mleka :P ale chyba sobie zasłużyłam, c'nie? Pozdrawiam Cieplutko!

Gość hura hura hura
Hihi Dlatego ja pije czysta bez slodkosci hihi Jakie cicho? Moge zaspiewac :)) kafe zamkna :)) BETTY SZCZESLIWEJ PODROZY, SPOKOJNEJ DROGI I SLODKIEGO POWROTU DO SERC TWOICH NLISKICH ale o nas nie zapominaj :)

hura hura hura! a co Ty chcesz sie mnie tak szybko pozbyc kochana? ja wyjezdzam z Wiednia dopiero jutro wieczorem, moze jeszcze pare deko schudne:) ale nie schudne napewno do tej wagi, ktora wpisala evelyn, czyli 52 kilogramy! ale bylam zaskoczona! w tydzien tyle schudnac? byloby suuuper, ale zycie nie jest takie latwe:) jade do domu, ale cholernie boje sie swiat!!! przerazaja mnie, bo wiecie, jak sie juz jednego czegos sprobuje, to zaczyna sie jesc na calego, a ja tu nie mialam zadnych pokus i moglam chudnac! jakby mi sie za towarzysza zycia trafila taka Kasiulek, robiaca to ciasteczka, to roladki, to przepadlabym i 5 kilo na olus w tydzien! alez Ty musisz miec silna wole: piec, a pozniej tego nie jesc! podziwiam! moze dlatego jestes juz prawie sucha mysz:)

Betty właśnie coś mi się nie zgadzało :) poza tym jak już dotrzesz do Pl, zaglądaj do nas! Z nami wytrzymasz pokusy. A co do wagi 52 chciałabym pewnego dnia obudzić się po prostu szczupła- od dziecka o tym marzę :D chorej głowie już nic nie pomoże :P Hura! Jak Twoja buźka? I jak waga po A?

Gość hura hura hura
Witajcie Laski Leb mi peka :) nie wiecie po czym ? :-) Betty Ja, Ciebie pozbyc ? W zadnym razie, tylko wiesz ja w goracej wodzie kapana :) zawsze wybiegam ze wszystkim, a po drugie gdybym dzis popoludniu nie miala jak napisac nie chcialam zebys poczula siezapomniana :)) Laski czuje sie rewelacyjnie ( nie wspominajac o bolu glowy) twarz i oczy w normie, a waga spada na leb na szyje (-2,8 kg )i codziennie czuje dzialanie A..tzn suchosc jedzonko be, i posmak w ustach ni to juz pikantny ni to metaliczny, i to raptem po 6 tabl A..,mysle ze jeszcze z tydzien moze dwa i dopne swego, a potem cale lato ciezkiej pracy i wyrzeczen by to utrzymac, mam w tym wprawe wiec bedzie dobrze :) Dziewczyny i mam nadzieje ze swieta sobie za bardzo nie pozwolicie na to i owo po pierwsze to nie ostatnie swieta na swiecie po drugie pomyslcie o ciezkiej pracy jaka byla i zeby to zmarnowac w dwa dni ??? nigdy w zyciu !!! Nie po to mamy CELE by na dwa dni cofac sie o pare krokow czyt.kg :) i tak po umoralnianiu Was zycze smacznej kawy i napewno sie odezwe co by pomeczyc Was troche

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.