Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Gość hura hura hura
Evelyn A co do tych 52 kg to wiesz co ? Wszystko sie da i wszystko mozna, tylko trzeba bardzo tego chciec i wcale to nie marzenie jak lot w kosmos, to tylko waga i jesli uwierzysz ze dasz rade a znajdziesz odpowiednie sposoby i bedziesz sie ich trzymac to pewnego dnia rano wstaniesz i powiesz czym ja sie kiedys przejmowalam ? udalo mi sie :)))

Hura! Ja wiem, z tym, że ja myślałam o zamianie w 1 noc :P Ja już 2 kawę piję, udaję, że ciężko pracuję, ale pewnie zaraz się stanie coś i wciągną mnie w wir pracy :( A może ja tak bym przeszła na A???? ale teraz kombinowania i szukania i znów kasa… eh.. ja to chyba nigdy takich ładnych wyników nie osiągnę, jeszcze nie mogę ćwiczyć- plecy jeszcze nie wydobrzały. :( w ogóle znów deprecha od S wisi w powietrzu, żadna z Was tak nie ma???

Gość hura hura hura
Ja juz pije 4 kawe :) tak tak jestem nalogowym kawoszem.. Wien fajnie by bylo tak pstry przez jedna noc ale pomysl ile radosci i zadowolenia ominelo by Cie niz jak bys z kazdym dniem tygodniem widziala swoje postepy, pfff jedna noc i i i co szybko by wrocily piprzednie nawyki :))) Czasami zbieraly mi sie czarne chmury przy braniu S..ale nie wiem czy tak dzialaly czy wyc mi sie chcialo patrzac wtedy na moja twarz..

Gość magdulek dunieczka
Hej lachony :) Wpadam Wam powiedzieć tylko,że dziś tydzień jak biorę Sibutrill a tą lekkość czuję tylko dzięki ćwiczeniom,niestety weszłam po tygodniu brania S na wagę i nawet pół kilo nie zeszło :O czyli już wiadomo,że Sibutril do d**y i na mnie nie działa :( Zaczynam znów szperać po necie z nadzieją,że znajdę tym razem ADIPEX od kogoś uczciwego. Sibutril dołykam do końca i gdzieś wykopię spod ziemi ADIPEX ! :) Fajnie wam lecą te kg szkoda tylko,że także i nie mi :( Udanych Świąt Wam życzę i jak najmniej obżarstwa :D zdrowych i wesołych kochane!

Gość Doriiiiii
Dziewczyny ta sibu co zamowilam dziala!!!! Mam loty jak chlolera hihi :) bralam reduce 15 mg ale te to maja kopa w porownaniu z tamtymi :) u siebie w sklepie juz wszystko wysprzatalam a teraz okna umyje na zewnatrz :) do reduce juz sie przyzwyczailam a tu sibutramie 20 mg i daje kopa LUBIE TO :))

Gość hura hura hura
Betty @ jedna gdzie jestes ??? Ja tu usycham z tesknoty za Tb a Ty gdzie? Widzisz moj spadek wagi ?:) wiec wracaj bo niedlugo calkiem wyschne :) Magdulek przykro mi ale mam nadzieje ze znajdziesz swoje S .. czy A.. ale nie poddawaj sie, moze to ze waga bez zmian to jestes przed o..czy cos w tym stylu :) A jak bedzisz miala plan daj znac wezme lopate i pokopie z Toba ten A.. :)) Doriii Super ze Cie wziela goraczka S.. tak trzymaj :)))

jestem, jestem!!! hura hura hura nie krzzycz na mnie, bo sie wystrasze i zaczne sie jakac, albo w nerwach zaczne wiecej jesc:) wazylam sie dzis i jest bez zmian, tak jak bylo, ale chociaz o tyle dobrze, ze nic nie przybylo:) zegnam sie z Wami na razie, bo koncze sie pakowac i jade do domu, ciekawe czy cos zauwaza, bo jak nie, to nie wytrzymam i cos im zrobie i bedziecie mi paczki z s... do wiezienia nosic:), ok, odezwe sie jutro z Polski, pa, pa i schudnijcie do jutra bardzo duzo!!!! Buziaki dla wszystkich przyszlych chudzielcow!!! hura hura hura, super, ze w koncu po czyms kochana chudniesz, doriiii, super, ze Twoj nowy nabytek dziala, nawet nie wiesz jak Ci tego powera zazdrosze:)

Gość magdulek dunieczka
Dorii Ty mi lepiej powiedz,skąd wziełaś Sibutramine 20mg????? jak nie chcesz tu to na maila napisz : dunia23@vp.pl

:( Gdzie jest moja Dorotka !!!! He he Doriii czyżbyś cały Sosnowiec posprzątała :) a miałaś do mnie przyjechać . Cieszę sie Doriiii ze wczorajsze obawy były niepotrzebne i ze kasa b błoto nie poszła :) Powodzenia kochana i wesołych i bardzo mało kalorycznych świąt i wam wszystkim dziewczynki też życzę wszystkiego dobrego i powodzenia w święta :)

Gość Doriiiiii
Rybki wy moje kochane napisze wiecej kolo 22 bo lece jeszcze do mamy wloski jej zrobic , ale najwazniejsze trzyma mnie nadal . Caly kiosk wysprzatalam , okien nie mylam z zewnatrz jutro to zrobie , wrocilam do chaty i ze sciera latalam , a teraz lece.do mamy . Minus jaki mam przy sib.a teraz zwiekszona dawka to boli mnie zoladek :(( i sam zoladek mam wywalony jak balon , nie wiem czemu mi sie tak dzieje , ale grunt nic nie jadlam tylko pije jak smok . Moj kroliczek doswiadczalny nadal czuje efekty i mowi , ze NIGDY WIECEJ hihi . Pozniej jak wroce odp na maile . Buziaczki kochane i trzymam za Was kciuki , swieta beda cudowne ...

witam Was po pracowitym dniu... Dziś zaliczyłam fryzjera, kosmetyczkę, zakupy, cmentarz wysprzątałam, psa wykąpałam i łazienkę wysprzątałam... i mam dość.... A jutro wielkie gotowanie i pieczenie, bo ja głupia każde święta robie... Na mnie ten sibutril też nie działa, biorę ale efektów, ani objawów nie widzę :( Też może pomyślę o A... tylko skąd? Evelyn powiedz, czy Ty czujesz nadal działanie S. ???

Gość Doriiiiii
Elo rybki jestem ufff co za dzien... edycja ja biore teraz sibutramine 20 mg , a przed sibu bralam Reduce 15 mg prawie 2 miechy i w nie cale 40 dni 17 kg. A przed Redu...bralam Adipex i niby dzialanie czulam ale slabe w 19 dni tylko 2 kg mniej mialam . Dzisiaj z wagi pol kg mniej . Ale po tej cholernej rozyczce nadal jeszcze mam troszke lydki spuchniete . I po raz pierwszy od hmmm 7 lat kupilam kurtke w rozmiarze tylko xxl coz to za radosc byla :) oczywiscie moja matka mi dociela , ze mogla byc luzniejsza , ale wazne , ze ja sie dobrze czuje a dwa jaka bedzie radosc jak bedzie co tydzien luzniej :) wie Cie rybki o co chodzi . Ok wchodze za raz na poczte i odp

Hej dziewczyny, piszę na forum o Lidzie, niestety po 11 dniach stosowania waga spadła 1 kg więc szukam czegoś innego... czegoś co będzie dla mnie odpowiednie. Chcialabył zrzucić 10-12kg, wiem ze moze dla niektorych z Was to mało ale mnie moja waga bardzo przytłacza, mam ogromny tyłek i bardzo duży brzuchol, a celulit to mam nawet na ramionach. Przeczytałam prawie całe forum i chyba skuszę się na ten sibutril 15 bo wiem ze jest ze sprawdxonego źrodla lub slimex15 wiem ze mają taką samà dawke sybutraminy ale wciąż zastanawiam się ktory zamowic. Jak myślicie co bedzie lepsze na te ochydne wstrętne 12kg?

hej kochane moje! jestem, dotarlam!!! troche odespalam, przez cala podroz zjadlam tylko banana, jestem z siebie dumna, mialam sie zwazyc po powrocie na wadze elektronicznej w domu, ake jestem po podrozy opuchnieta z lekka i nie chce tego robic dzis, tylko poczekam do jutra rana i zdam relacje. a teraz pora na zla wiadomosc: nikt, ani mąż, ani mama nie zauwazyli, ze schudlam te 11 kilo... moze przeez te 5 tygodni zapomnieli jak wygladam, ale teraz branie S... polaczylam juz od dziesiejszego poranka z duuuuzo dawka sportu, tego na s...:) wiec, moze szybciej zacznie cos spadac, a ze to jedyny sport, w ktorym jestem bardzo solisna, to moze i efekty beda szybciej, no i podwojna przyjemnosc.... o ile mąż mi wczesniej nie padnie z wycienczenia:) ale grunt, ze apetytu nie ma. trzymajcie sie cieplutko i chudziutko:)

Gość Doriiiiii
Hej Betty kochana nie przemoj sie , ja 17 mniej a malo kto widzi , ale mam to w du.. wazne ze ja chodze w ciuchach ktore nosilam 7 lat do tylu i wiem , ze bedzie mniej . A co do tej dyscypliny sportu to powiem Ci kochana , ze chyba z vvvvia gra to ma cos polaczonego , bo moj pada hihi a taki z niego niby Kozak :)) ja dzisiaj 60 dkg mniej od wczoraj i po s..20 mg jestem jak nakrecona :)

Gość hura hura hura
Witam Wszystkie napalone Laski Betty ciesze sie ze jestes juz w domku cala i zdrowa, a tym ze nikt nie zauwazyl ze Cb mniej to pewnie z tej radosci ze juz jestes :))) noi jak mieliby powiedziec naszej ukochanej mamy mniej :)) najwazniejsze ze Ty wiesz i.my :)) A Ty na ten sport uwazaj z wysokiego konia mozna spasc i zrobic kuku w kostke :)) A propo swiatecznych przygotowan to od poltorej godz siedze na ostrym dyzur syn zlamal reke :(( je...sobie mozna Wiec na swieta gipsik w sosie wlasnym :)) Moja waga dzis prawie nauczyla sie latac :)) nie pytajcie dlaczego :)) to pewnie przez te grube ciezkie wielkie nagie reczniki i moje takie same wlosy hihi Aj aj :)) a jeszcze nie patrzylam na salate na stole swiatecznym zeby utyc :)) Nie zegnam sie jeszcze bo pewnie tu dzis zakwitne

Gość Anulka 79
Doriiiii od kogo kupiłaś tę sibutraminę napisz na e-mail plis misia_796@wp.pl. Ja trzy razy trafiłam na mąkę.

Chyba każdy ma wyrzuty sumienia po świętach. Tak jak przypuszczałam reduce 15 na mnie również nie działa. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę o info na forum. Pozdrawiam

Gość magdulek dunieczka
Sroka na mnie Sibutrill nie działa zupełnie,jedynie na co jeszcze się bym porwała to sibutramin 20 i adipex ale na żadne z tych dwóch z kolei nie mam namiarów bo jak wiecie sibutramine miałam z mąką ....

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.