Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Gość maryia1
Witam po światecznie wszystkie laseczk, dziekuję wam za wszystko, dizeki am nie kupiłam mąki a normalna S od P. Izy ze spr paczki co prawda droższa ale super dziala, na razie wziełam 3 tabl. ale chata posprzątana na błysk narazie nie wiem jak waga bo sie nie ważyłam chce to zrobić po tygodniu, evelny dziekuję za pomoc bo to dizeki Tobie podjełam próbę ponownego zamówienia, moge poecić ten slimall który ma P. Iza na mnie działa, pozdrawiam i za wszystkich trzymam kciuki

maryia1- nie ma za co ;) ja też ten środek polecam, choć zostały mi tylko 3 tabsy :P po tym wchodzę w slimex zobaczę czy też taki będzie- ponoć jest lepszy :) oby jeszcze jedna dycha i będę wniebowzięta :D

Dori, wyslalam Ci maila-odpisz kochana!:) czesc dziewczynki, nie pisalam, bo jakos nie ma sie czym chwalic.... tzn nic nie przytylam, ale tez nic ne schudlam przez ostatnie 10 dni... jedyne pocieszenie jest takie, ze jeden rozmiar ubran poszedl w dol. i spodnie z rzmiaru 48/50 zamienilam na 46, nie ze wszystkich firm sa dobre, niektore sa przyciasne, ale wchodza i ten cholerny brzuch mi spadl.... ale tyle wszystkiego, waga stoi.... a jak u Was? jak po swietach? tego balam sie najbardziej....

Gość Doriiiiii
A ja mam dola , waga mi sie z dnia na dzien zmienia skacze tak , ze az w oczach mi sie pier... moze to przez nadchodzace te gorsze dni albo... ze to nie sibu....tylko jakies dziadostwo... niby dziala , ale apetyt mi wraca . Fakt , ze przed okresem.nawet meridia nie pomagala bo slidkie , az mi samo do rak wchodzi . Dzisiaj zjadlam 2 marsy , puszke makreli w pomidorach ... i mam dola . Wczoraj wyobrazcie sobie pol dnia na rowerze jezdzilam i jak wrocilam zachwycona staje na wadze a tu KUR.... 1KG WIECEJ !!!! i dla czego ? Nic nie jadlam tylko pilam wode mineralna gazowana bo innej nie lubie. Zamowilam phenetermine ale.z niej zrezygnowalam i zamowilam reduce 20 mg . 15 mg dzialalo wiec 20 dopiero bedzie dzialac . A ja do komuni chcialam schudnac z 5 kg najmniej...

Evelyn podzielisz sie namiarem? Sroka 68 cos nam sie kontakt przez email urwal. Dziewczyny pomóżcie bo juz tracę nadzieje ze sa jeszcze uczciwi sprzedawcy ,nie wiem co sie dzieje kiedys zamawialam bylo naprawde bez większego problemu i tez znalazlam namiar z ogłoszenia .... Jestem dzis pierwszy dzien na adim i moze mniej jem ale caly czas mysle o jedzeniu i brakuje tego kopa:-(

palmer wystarczy poczytać kilka stron wstecz ;) a na pewno znajdziesz czego szukasz. Witajcie Drogie Panie :) nie czas się załamywać i lamentować- czas ograniczyć złe jedzenie- mówię ot tak po prostu bo sama dałam radę, a wierzcie lub nie- apetyt miałam na wszystko, byle podane w wersji dużo :) nawet nikłe efekty z początku dały mi siłę i motywację do dalszego trwania w postanowieniach, a raz na tydzień nagradzam się jakąś błahostką- na ten przykład wczoraj zjadłam tradycyjnego schaboszczaka :D i było mi błogo :) Teraz też jestem przed @ nie załamuję się- po prostu przez tydzień nie wejdę na wagę :) nie dajcie się swoim demonom ;) trzymam za Was kciuki :)

Gość Doriiiiii
A mi sie chce wyc :(((((( a moj misiu jeszcze chlebek upiekl i taki ZAPACH sie niessssie.po domu :((( JA CHCEEEEE MeRiDiE!!!!!!!!!!!!

Ja już nie wiem co brać aby zadziałało. Sama mam oryginały z Czech i jakoś c*****ato na mnie działają, zresztą nie po raz pierwszy. też mam niebawem komunię i dupa. Waga ani drgnie, a nawet do góry. K***icy można dostać

Dziewczyny mam ten sam problem co sroka :-( Nigdy wcześniej nie miałam problemu z tego typu preparatami . A problem się zrobił od kiedy traciłam kontakt ze swym stałym dostawca ....a owy termin pokrył się z inf kiedy zatrzymano pewna osobę która handlowała tabletkamj na odchudzanie .... I teraz jest duża nagonka na tego typu handel

Gość hura hura hura
Witam wszystkie Stale Laski i te nowe Jak widac powrocilam z za swiatow :) bo jak swieta to na calego :)) u mnie trwaja dwa tygodnie :)) Ja podobnie ja Betty nie mam czym sie pochwalic, no moze tym ze twarz nie spuchla i d...tez nie Prawie koncze A ..a waga jak przy pierwszych dniach w dol tak od dluzszego czasu stoi :( Biore A ..bo polubilam ten posmak w ustach ni to metaliczny ni pikantny, jak skoncze z A.. zaczne ssac gwozdzie, ale apetyt do 17 udaje mi sie opanowac pozniej musze cos zjesc typu platki jajo na twardo pomidorki czy ogorek korniszon, i zastanawiam sie czemu po takim jedzeniu waga stoi,patrzac na innych co jedza to moje kilkudniowe posilki to dla nich przystawka do jednego dania :(( Przechodze na red15 zobacze moze a noz, ale juz mysle ze pierwsze dni bedzie bum a potem znowu nici, nic pozyjemy ( albo i nie hihi ) zobaczymy, postaram sie teraz juz czesciej wpadac i zdawac relacje chociaz tak sobie mysle ze jak po tym nie bedzie spektakularnych efektow wyciagne bron nr 2 A jak u Was Laski? No dawac niusy ... Betty zyjesz, Kasiulek, Magdulek, Evelyn ja naprawde nie jem !!! a jak juz to takie ilosci ze powinnam wygladac na 45 kg zywej wagi Doriii a Tw misia to bym przez balkon a chlebek zjadla :)

Gość Doriiiiii
Dalam rade objadlam sie zapachem :)) ale nastepnym razem ide do mamy spac , a dzisiaj moja znajoma z tekstem , ze przyniesie mi rybki po grecku a wie malpa ze uwielbiam . Zamkne sie w kiosku i wystawie karteczke za raz wracam :)) cholerne czorty , ktore mnie kusza wrrrrrr... dzisiaj waga pol kg mniej , ale jutro zaloze sie ze wroci... wczoraj moj misiu zrobil oczy i stwierdzil , ze na glowe juz mi poszlo bo pomieszalam proszek.z reduce tym z sibutraminy , tak pol na pol i chcialam dzisiaj to lyknac ale zrezygnowalam , kurde dziala to cholerstwo ale co z waga ??? Jak za 2 tyg reduce 20 mg nic nie da to robi sobie z dwa tygodnie przerwy

To ja dzis pomieszalam sibutramine 20mg z adipexem - mi dopiero odwala:-) Czekam na listy od dziewczyn. Swoje dzis wyslalam Powiedzcie mi jakie tabletki dają suchosc w ustach i podniesione cisnienie ?

Gość magdulek dunieczka
Hej laski :) ja dziś wziełam 1 tabletke ADIPEXU :) Oryginalne opakowanie wszystko po czesku,cena na opakowaniu i nawet paragon mi przysłała :P coś prawie 800koron za 100tabl a że połowa dla mnie 50 sztuk to i lepiej ;) Smak zapach mają jakiś waniliowy a teraz po połknieciu ostro jakoś tak jak hura ma odczucie :D zimno mi sie zrobilo i palce u rak i nog lody jak zdretwałe ... zobaczymy dalej oby szły w koncu kg skoro sibutrill na mnie nie podziałał :(

Gość magdulek dunieczka
zu_palmer aparatka z Ciebie :D ja bym się nie odważyła łykąć adipexu i sibutraminy razem :D

Witam jestem tu nowa czytalam wasze posty i bardzo potrzebuje pomocy . Kiedyś brałam meridie i byłam bardzo zadowolona...bardzo potrzebuje czegod dobrego i sprawdzonego aby zgubić15-20kg.teraz wielka prosba do kasiula8807 czytalam że mogłabyś pomóc załatwić....czy istnieje jeszcze taka możliwość ?była bym bardzo wdzięczna za pomoc zostawiam swojego maila katarzyna.s-89@o2.pl pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Gość Doriiiiii
To ja jutro lykne sibutramine pimieszana z reduce najwyzej bede dzueluc sie info z zaswiatow hihi taki wisielczy humor :P slychajcie laski , dzisiaj zamiast sibutraminy zazylam reduce i przyszla znajoma z glukometrem . Po.zjedzeniu orzeszkow solonych , pepsi moj cukier pokazal 67 , wiec po sibutraminie gdzie nie moglam opanowac spania musialam miec ladnie malo , dla tego jak zazyje tabletke to po okolo godz ciagnie mnie do.czegos slodkiego :/ i jak tu schudnac ??? Wiec jak ktoras z Was ma podobne uczucie sennosci zrobcie pomiar cukru ...

Gość Doriiiiii
Reduce 15 mg uwazam ze jestb.dobre , z sibutramina gorzej , dziala ale efekty kiepskie . Zamowilam reduce 20 mg za okolo 2 tyg.mam miec wiec zdam Wam efekty .

Gość Farella
Hej, kilka razy kupiłam dla siebie i dla koleżanki od K.Z., ale to źródło padło (coś ponad 100zł w plecy i po roku wezwanie na policję gospodarczą, jako pokrzywdzona...jak ktoś ciekawy, to opowiem). Potem juz tylko ze sprawdzeniem zawartości i w buteleczce, żadnych tam luźnych blistrów... Raz się udało i drugi, środek działał. Minęły juz 2 lata od tamtego czasu i znowu chcę coś kupić. Napisałam do tamtego sprawdzonego sprzedawcy, ale nie odpowiada, może zmienił branżę? Boję się zamawiać z niesprawdzonych źródeł, po przeczytaniu waszego forum... Poradźcie coś (kogoś)...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.