Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Gość bryłkabaryłka
Doriii a skąd bierzesz Reduce??? masz kogoś komu można zaufać??? Błagam!!

Gość bryłkabaryłka
Pomóżcie uzyskać Reduce . Nie mam ochoty ani pieniędzy żeby kupować w ciemno. Mąka kosztuje o wiele mniej w sklepie!!

hej dziewczyny zamówiłam sobie adipex za pobraniem ale chyba go nie wysłano bo nie otrzymałam go jeszcze wczoraj weszłam na ioffer.com i wpisałam w wyszukiwarkę weight loss i o dziwo wyskoczyło mi wszystko to czego poszukujemy czyli Lida, Reduce 15 i inne specyfiki, ja kupiłam 1 op/30 tabl. Lida za 31zł wysyłane prosto z Chin z komentarzy wynika że ludzie są zadowoleni mam nadzieję że będą działały, jak je tylko dostanę to dam znać, aha płaciłam przez paypal więc nawet jak nie zdadzą egzaminu to możesz otworzyć spór w paypalu i zwrócą wam kasę warto tam zaglądać bo nie sądzę żeby to były podróby

grupciapupcia a u kogo zamawiałaś ? Można jakoś przelać pieniążki z konta w Polsce na konto PayPal ? Bo ja mam paypal, ale tam zero dostępnych środków bo z niego nie korzystam. Patrzyłam na to ioffer, tam pełno jest sprzedawców. Możesz podać linka?

https://www.ioffer.com/i/1-box-lida-daidaihua-with-free-shipping-545498228 zamówiłam tutaj , jak masz paypal musisz wprowadzić tam dane swojej karty i powiązać konto paypal z kontem bankowym, musiasz pamiętać że właścicielem obu kont musi być ta sama osoba i adres też musi się zgadzać z kontem paypal i kontem bankowym, następnie jak zalogujesz się do konta paypal masz na samej górze zakładki w kolumnach i tam masz ,,doładuj konto błyskawicznie ,, klikasz wpisujesz kwotę oraz bank z jakiego pójdzie przelew wyświetli ci się nr konta adres paypal i tytuł jaki masz wpisać następnie logujesz się do konta bankowego wpisujesz dane do przelewu które ci się wcześniej wyświetliły wpisujesz kwotę jaką wcześniej podałaś i przelewasz pieniądze powinny być w ciągu 5 min na koncie paypal, potem kupujesz w ioffer i wybierasz metodę płatności ja wczoraj kupiłam i wybrałam paypal, po jakiś 3 minutach Chińczyk zapytał mnie o adres email na jaki masz zarejestrowany paypal podałam mu i w ciągu 5 minut miałam żądanie zapłaty wyświetli ci się ono na stronie głównej w tabelce (10 dolarów to ok 33zł ) klikasz zapłać i automatycznie on otrzymał twoją wpłatę

U nas to masakra , to prawda. Tylko niestety kiedyś słyszałam, że ten towar u nas to właśnie pochodzi z ioffer. No nic zobaczymy :) lepiej utopić 60 zł niż za 300 kupić mąkę :)

Dziewczyny a co to jest ta Lida i to drugie Meizitang ? Nigdy o nich nie słyszałam. Kiedyś brałam Meridię, potem zaszłam w ciążę no i później okazało się że Meridii już nie ma. Masakra ciągle mam nadzieję że może wznowią produkcję, przecież jest taki straszny "czarny" handel tymi różnymi środkami na odchudzanie. Mogliby się zlitować :)

Gość Zapracowana28
Cześć Dziewczynki ! :) Trochę mnie nie było, ale czytałam Wasze posty. U mnie po S...maxie 4 kg. mniej po 3 tygodniach, podczas których..to Święta, to majówka, to urodziny...Strasznie bolała mnie głowa, ale poza tym ok :) Teraz biorę Si...fast - jest spoko. :) Wypiłam co prawda dziś 3 piwka, hehe :) Pozdrawiam :)

Gość gość
Hej:) Dajcie znać jaki efekt jest przy stosowaniu tego Lida:)

Gość gość
hej. trzeci dzien z sibutramina.cisnienie leci w dol jak cholera, a apetyt..... hmmm lepszego w zyciu nie mialam. wszyscy pisza o udezeniach goraca a ja mam takie dreszcze ze glowa mala ale to pewnie zwiazane ze spadkiem cisnienia. mial byc power .... glowa boli ale da sie zniesc i rece drza

Gość Grubbcia2
Drogie Panie, dacie jakiś namiar na Reduce15 albo 20? Podaje swoj email. Adka41@wp.pl. Czytam i czytam wcześniejsze wpisy i dalej nie wiem u kogo można zamówić sprawdzoną :). Rodzinka u mnie bierze jakieś tabletki. Chudną niesamowicie ale nie chcą powiedzieć nazwy.. chyba z zazdrości :/.. Bardzo proszę o namiar

słuchajcie dziewczyny wczoraj dostałam maila i nr przesyłki czyli moja Lida została wysłana, mam nadzieję że szybko dojdzie, Grubbcia2 podawałam kilka postów wyżej gdzie można kupić reduce 15, ale mimo wszystko spróbuj dowiedzieć się jakie tabletki bierze twoja rodzina

Gość Grubbcia2
Dorii? czy byś mogła podać namiar na Adikkk..? Bedę wdzięczna. A co do rodzinki.. wcześniej sie dowiedziałam ze brały meriidie ale została wycofana a teraz za chiny nie chcą powiedzieć ;/.. niby nic nie jedzą a w parę miechów zeszło ok 30kg wiec jest to nie realne.. Podaje swojego maila Dorii Adka41@wp.pl

Gość gość
Do Zuzia81 chętnie kupię teraz zaraz natychmiast. Proszę odezwij się - wm.kontakt@op.pl

Gość Grubbcia2
Grubciapupcia a na tej stronce coś się płaci za założenie konta?

Gość Grubbcia2
Ja czaję się na meri.. bo wiem ze jest skuteczna i to bardzo.. tylko jak tu trafić na dobrego sprzedawce ;/ kurczee moleeq

meridia została wycofane 4 lata temu uważam, że ci co ją sprzedają to oszuści skąd by ją mieli??? nawet jak by mieli zapasy to data ważności leku dawno by upłynęła no chyba , że się mylę i tabletki mają po 5 lub więcej lat ważności

Gość Anex1987
Do kasiulek8807 Czy mogę prosi Cię o swojego maila? Bardzo proszę, chciałabym zamówi specyfik !! Tylko potrzebuję troszkę więcej informacji o sibumax :) Pozdrawiam :)

gubciapupcia, a jak efekty?! zamawianie z Ogłaszamypl nie polecam, tam w większości oszuści! Jest laska co sprzedaje meridię z Torunia, ja też jestem z Torunia i napisałam do niej czy mogę odebrać osobiście, to napisała, że nie bo nie ma możliwości przyjmowania w domu obcych, więc jej napisałam, że możemy się umówić na mieście, to mi odpisała, że nie, może mi ewentualnie wysłać, po wpłacie na konto, zaproponowałam jej więc wysyłkę za podbraniem, tez się nie zgodziła. Ewidenta oszustka.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.