Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasoni

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Gość Darrika21
ja brałam Adipexs co prawda chudłam, ale niestety dostałam mikro udar mózgu straciłam chwilowe czucie w nogach i miałam drętwienia twarzy i rąk... Także dziewczyny uważajcie ja do dziś żałuje decyzji o podjęciu zażywania tego specyfiku co prawda minęło już od tego czasu 1,5 roku ale sporadyczne drętwienia rąk i drżenia pozostały także uważajcie oczywiście nikomu nie chcę odradzać wiem jak to jest kiedy za wszelką cenę chcę się schudnąć...także jeśli zacznie dziać się coś niepokojącego ze strony układu nerwowego natychmiast przerwijcie brać specyfik.

Gość neonka1975
Dziewczyny krótko i na temat.Czy ktoś z Was ma sprzedawcę,który na bank ma działające tabsy?bo z wypowiedzi wnioskuję,że żadna raczej nie....

Gość neonka1975
W naturę to wierzyłam jak było życie w jaskiniach...bez urazy...jak widzę,jednak nikt nic sprawdzonego z sibu... jak dotąd nie miał...każda z Was chwali się,opisuje jak to super po tych tabsach chudnie,a tak naprawdę,to jedna wielka ściema.Meridia wycofana i nic podobnego do niej,nie ma!!!!

Gość Anqa1987
Neonka skąd takie przypuszczenie? Jeżeli na kogoś działa specyfik to opisuje jego działanie, chwali się swoimi osiągnięciami i poleca ten specyfik. Więc dlaczego piszesz, że wszyscy ściemniają?

Gość neonka1975
Rozumuję to z prostej przyczyny...owszem polecają,chwalą się...ale jak poprosi ktoś o pewne namiary-to mur milczenia.Nie wiem może dziewczyny taki nieużyte są,,???Dlatego właśnie wydaje mi się że nic z sib...,nie ma,tylko(tak jak w moim przypadku)mąka+jakieś g***o dosypane do kapsułek,zrobione w domowej piwnicznej fabryczce i sprzedane desperatką takim jak ja za ciężką kasę....

witajcie dziewczynki, daaawno mnie tu nie bylo, bo chwalic sie nie bylo czym.. bylam w Polsce 4 tygodnie i 4 kilo na plusie.... od dzis znowu jestem we Wiedniu, zaczynam przygode od nowa, tym razem z reduce 15, dzis pierwsza tabletka, zobaczymy co zdzialam, a co do mojego przytycia w Polsce, to nic wtedy nie bralam, bo nic nie mialam, trafila mi sie porcja sibu....y 20, ale nie dzialala na mnie, a po otwarciu kapsulki i porownaniu z maka stwierdzilam, ze to to samo.... do neonki : czy myslisz, ze komus by sie chcialo pisac o czyms czego nie ma i nie bierze? piszecie: dajcie namiary na kogos sprawdzonego, ok rozumiem Was, ale zrozumcie tez nas! nie po to kombinujemy, szukamy, zdobywamy zeby dac komus jak na tacy namiar na kogos.... jak sie rozpowszechni osobe sprzedajacego, to moze miec on problemy, bo sprzedaz tego jest zabroniona i wtedy ani my, ani nikt nowy nic nie kupi, bo nie bedzie mial od kogo.... to jest za duze ryzyko, by stracic dostawce, ktorego sie szukal, topiac po drodze duzo kasy w wysylane mydla, albo mąkę.....

Gość Anqa1987
Neonka to mój mail, podam namiar na osobę od której ja mam Sibutril, na mnie podziałał :)

Gość stokrotka0
mam namiar na sprawdzonego sprzedawcę reduce 15 mg sama raz dałam się oszukac i wiem jak to bardzo ciężko znaleść dobrego zaufanego sprzedawcę mój mail stokrotka0@gmail.com ;-)

Gość neonka1975
Betty...sorry...wiem,niegrzecznie tak fukać na każdego,bez dania racji.Ale po kolejnej wtopie mącznej-taka złość mnie naszła,że hej!Tym bardziej,że znienawidzonych kilogramów przybywa,a kaski (na mąkę)ubywa..Jak dla mnie to spora kasa..NO!Stokrotkao dzięki za chęci ale taki mail,nie istnieje.Czekam cierpliwie,może anqa,się odezwie....

Gość stokrotka0
no jak nie istnieje ;-) wpisz dobrze jakoś z hura hura pisze :-D stokrotka0@gmail.com albo zostaw swój mail to ci napisze co i jak i zapewniam cię że mąki nie dostaniesz ! ;-)

Gość stokrotka0
ja teraz biorę reduce 15 mg są żółte z czarnymi napisami czyli oryginał :-D

Gość neonka1975
stokrotkao lewus ze mnie chyba.Podam swój nie daję rady tego wprowadzić...m.stapek@interia.plZ góry..DZIĘKUJĘ!!!!!

Gość stokrotka0
podziekujesz jak schudniesz :-D i stawiasz wirtualne piwo :-D

Gość neonka1975
Jeśli mam bliziutko-nie musi być wirtualne(z soczkiem),,,he dla trzymających linię...

Gość stokrotka0
kurcze czarownica jesteś normalnie :-D skąd wiedziałas że ja z sokiem pije :-D

Gość kaama40
Witajcie dziewczyny! Ja również prosiłabym o wiarygodne namiary na reduce 15,bo nie mam już siły i kasy na naciągaczy. Przez ostatni miesiąc brałam sibufast 20 ale jego działania nie odczułam,choć wydawał się oryginalny i był gorzki w smaku. Jeżeli znajdzie się ktoś życzliwy to podaję adres lr.ama@interia.pl

Gość stokrotka0
normalnie jak nigdy spać nie mogę zawsze mogłam a teraz kręce się i wierce i d... zasnąć nie mogę :-( a bo mi się tak przypomniało co do takiej strony co dziewczyna jedna podawała nie chce mi się już szukać nazwy ale one idą z chin pewnie ja kiedyś zamówiłam przez taka stronę coś takiego jak u nas allegro tylko że chińskie dużo fajnyci i tanich rzeczy zamówiłam zapłaciłam zadowolona śledzę sobie przesyłkę patrzę a tam status zatrzymane w urzędzie celnym myślę sobie co jest a za parę dni pismo przyszło że mam wysłać dokumenty do urzędu celnego za ile kupiłam co i wypełnić deklaracje a uco były 4 rzeczy nie to że markowe ale tablet made in china i jakieś p*****ly i okazało się że musiałam od tego jeszcze podatek zapłacić co mi wyszło mniej więcej tyle co bym w polsce kupiła więc mi się odechcialo tych zakupów pierwszy mój taki zakup i taki pech aj tak mi się przypomialo :-D

Gość neonka1975
Aja sobie czekam na to moje cudo...podobno w poniedziałek przyjdzie....a tu leje,wieje-nic tylko jakiegoś smakucha wciągnąć....

Gość neonka1975
Hmm...a swoją drogą tak sobie o tej meridii myślę.Kołatanie serca,udary,zgon,,,,a ile ludzi umiera z powodu chorób powikłanych,bądż spowodowanych otyłością????nie jestem ekspertem-ale na pewno więcej niż po zażyciu meridii.Coś było na rzeczy że ją wycofali,łobuzy wstrętne!!!!I niekoniecznie chyba,te skutki uboczne,bo nawet aspiryna takowe posiada.

Gość stokrotka0
ja normalnie nie spalam dziś w nocy jak nigdy bo ja to spioch jestem :-D dziś na wadze w sumie 13 kg w 2 mc z przerwą tyg :-D myślę że wynik dobry niedługo mam wesele to w takim tempie to będę mogła kiecke założyć mega sexi :-D

Gość stokrotka0
nie wiem czy ja sobie wkręcilam czy ten reduce jest silniejszy bo po s to ja już nawet suchosci w ustach nie miałam :-D

neonka1975. coz, tylko mi pozostaje przytaknac, bo ja tez tak uwazam, ze wiecej osob zejdzie z tego swiata z powodu otylosci i chorob, ktore ona powoduje niz po zazyciu meridii... swoja droga, takie zazywanie meridii lub podobnych specyfikow przez osoby, ktore nie powinny, czyli z chorobami serca, krazenia, cisnieniowcow-wysokocisnieniowcow prowadzi do tego samego, czyli do zgonu,

a swoja droga: via..a tez powoduje podwyzszenie cisnienia krwii, bo glownie na tej zasadzie dziala, wiec wysokocisnieniowcy tez nie powinni jej brac i slyszalo sie juz nie raz o przypadkach, ze facet, schorowany, no i czasem starszawy zszedl na jakiejs panience, bo wzial vi..e, a przeciwskazania byly.. czyli w mysl takiej zasady-tez wycofac... zartuje, ale idac takim tokiem myslenia, to polowe lekow powinni wycofac, bo zawsze znajdzie sie ktos, kto ma przeciwskazania do zazywania takiego leku i po zazyciu moze umrzec. no gdzie tu logika?

no a teraz troche z mojego podworka: wczoraj zaczelam kolejny romans z nastepnym srodkiem z S w skladzie. wzielam rano red...e15, a pozniej masakra- dzien jamochłona, czyli zjadlabm wczystko co mozliwe, n i nagrzeszylam jedzeniowo jak cholera! moze to dlatego, ze mam @ tak to na mnie dziala, wczoraj rano po przyjezdzie do Wiednia zwazylam sie, bylo 108 kilo, czyli 4 kilo przytylam po 4 tygodniach pobytu w Polsce... a w Polsce nic nie bralam, tzn, probowalam sib...20, ale nie bylo w niej s, tylko mąka... dzis drugi dzien brania r15, ale, ale, po wczorajszej wyżerce stanelam na wage, a wiem, ze poszalalam wczoraj, oj poszalalam, waga ma max 150 kilo, pomyslalam, ze moze wiecej niz te 150 kilo nie bede wazyc i waga nie strzeli, a tu: szok: 1 kilo mniej. gdzie tu logika? jest 107 kilo po takiej ilosci jedzenia? no, ale dzis mozecie byc ze mnie dumni: wyjezlam wielgachny wor na smieci i powrzucalam doń wszystko co zabronione i niewskazane! no bo jak w lodowce nie macie lodow w rozku, czy innych, to ich nie zjecie w srodku nocy, no nie? a ze pogoda pod zdechlym Azorkiem.... leje i zimno jak cholera, to nie bedzie mi sie chcialo nigdzie isc po zakupy, teraz ide sobie kupic ze 2 kilo truskawek i kilka jogurtow i zobaczymy ile przetrzymam:) milego, chudego zycia dziewczyneczki, czuje, ze tu odżyje przez nastepne tygodnie, ze jak sie postaram, to do domu wejde przez dziurke od klucza:)

Gość stokrotka0
logiki w tym nie ma ale prawda jest taka że receptę załatwić to nie problem na meridie było i jak ci bierze dziewczyna która waży 55 kg tabletki przeciw otyłości bo chce schudnac 5 kg to nic dziwnego że później wycofują takie leki które na prawdę pomagają bo teraz ten kto chce to znajdzie ale czy ubo na pewno jest S to nikt tego nie wie działa bo działa równie dobrze może to być zmieszana czysta amfetamina z maka a działać będzie a ty nie wiesz co tak oa prawdę tam jest bo do ekspertyzy do labo nie dasz bo wiadomo a przeciwskazanha są nawet do apapu który można kupić normalnie w markecie

Gość stokrotka0
oj ale to by było fajnie tak ciapac i chudnac ;-) ja też się teraz przerzuciłam na R i jest super :-D przynajmniej mnie tak głowa mocno nie boli ;-)

Gość stokrotka0
jej to forum to już powoli obumiera śmiercią tragiczna normalnie :-(

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.