Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rtuqdbgwexgdw

Co się dzieje z tym kolesiem?

Polecane posty

Gość rtuqdbgwexgdw

Co może kierować facetem, który wie, że koleżanka z pracy jest nim zainteresowana, a on nie? Nadal mnie próbuje zagadywać i zachowuje się jak wcześniej mimo że go zaczęłam olewać i nawet przestałam się też do niego odzywać - o ile nie wymaga tego praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranekjuzbyl
Pewnie walczy o Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuqdbgwexgdw
Pracuje z nim i często go widuje, więc siłą rzeczy siedzi mi ciągle w głowie. Lubię go i WYDAWAŁO mi się, że jest mną zainteresowany, bo przez jego zainteresowanie moją osobą bym go nie zauważyła i chciałam odbić piłeczkę, ale zauważyłam, że jest nieśmiały i chciałam go zaprosić, a ten odmówił 2 razy. Powiedział, że z nikim się jeszcze z pracy nie spotykał i inny kolega z pracy mi mówił, że jego ciężko wyciągnąć. Jedyne na co mnie zaprosił to na swój występ. I chce żebym przyszła, ale może dlatego by zapełnić widownie? Nie ogarniam go. Przestałam się odzywać, a ten jak miał okazję to mnie zagadywał. Może fakt, że różnica 8 lat jest między nami? Nie wiem. Faktem jest, że na samym początku gadaliśmy o związkach i ja mu powiedziałam, że układ oparty na seksie jest najlepszy i on tak samo powiedział po czym dodał, że jednak chciałby mieć taką drugą połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuqdbgwexgdw
i coraz częściej ma takie momenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuqdbgwexgdw
Proszę niech ktoś odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranekjuzbyl
kurde dziwne, zapraszasz faceta i jest on starszy i nie chce się umówić i spotkać z tak młodą dziewczyna jak Ty...A on Cię wcześniej nie zapraszał i mu nie odmówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranekjuzbyl
długo się w ogóle znacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuqdbgwexgdw
Znamy się 2 miesiące, bo tam tyle pracuje. Zaprosił się mnie sam po raz pierwszy na swój występ, który jest za miesiąc. Znam już trochę facetów i szczerze mówiąc myślałam, że wykorzysta fakt, że jestem młoda i w sumie jak próbowałam odwzajemnić jego uczucia(bo tak mi się zdawało, że jakieś do mnie żywi) to myślałam, że to wykorzysta w kontekście seksualnym. Nie odwzajemnia dotyku. Raz tylko nachylił się by mnie przytulić, ale to na samym początku i szybko się cofnął, a potem jak mu składałam życzenia to wtedy mnie sam przytulił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuqdbgwexgdw
O co mu łazi? No ja nie wiem ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nic, nie jest toba zainteresowany, w kazdym razie poza zabijaniem czasu w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci powiem dlaczego
bo nie sra się we własne gniazdo. if you know what i mean :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuqdbgwexgdw
No ja wiem, że nie jest zainteresowany, ale mógłby dać mi spokój. Starszy jest i widzi, że młoda dziewczyna się w nim podkochuje a on swoje. Egoistą jest strasznym jak widać ; / Chyba moje cierpienie sprawia mu przyjemność ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuqdbgwexgdw
Czy naprawdę zostaje skazana na jego towarzystwo? Muszę go oglądać codziennie. Widocznie łechta to jego ego, ale żeby męczyć mnie kiedy nawet przestałam się do niego odzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×