Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KreDka462f

seks po pijaku

Polecane posty

Gość KreDka462f

czy kręci Was seks po pijaku? bo miałam ostatnio partnera, którego bardzo to podniecało. uwielbiał widziec mnie pijaną, najlepiej mocno pijaną. lubił jak wracam w podartych rajstopach, lekko się chwiejąc. lubił jak plątał mi się po pijaku język i lubił wtedy uprawiać ze mną seks. normalnie też to robił, ale gdy ja byłam po alkoholu, to robiła się z niego bestia :P macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati908
mnie sie to wcale nie podoba. nie dalabym sie dotknac pijanemu facetowi...bleeee.....!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydna
Pendzior dlaczego sądzisz,że teraz by Ci się podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa panda
uwielbiam seks po pijaku bo to podniecające i obie strony są odważniejsze, na więcej sobie pozwalają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o pijaną dziewczynę. Ja po dwu piwach nawet nie zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam ja zawsze jak wstawiona byłam (a nie było tego wiele razy) zawsze odważniejsza byłam....wtedy puszczały mi wszelkie hamulce i byłam normalnie jak jakaś nienasycona :D ale to było dawno już i teraz się chyba nie powtórzy ale miło wspominam tamte chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmielsze fantazję, prawdziwe historie, które nie przyszły by Wam do głowy. Książka-troszkę poradnik. Polecana przez seksuologów, warto do niej zajrzeć aby dowiedzieć sie więcej o swojej seksualności. http://org-epost.com/book19783562.php Piąta Fala Pożądania Monika Nowicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam http://org-epost.com/book19783562.php ta książka o sex i miłości. Jest nie tylko fascynująca ale także wciągająca.Pomaga poznać swój ukryty potencjał seksualny. Gorąco polecam. Super książka. Od dawna nie czytałam książki z zapartym tchem. paulina210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małalu
Osobiscie uwielbiam seks ale po spozyciu alkoholu moj facet podnieca mnie jeszcze bardziej. Mam na niego potrojna ochote i sama zachecam go do seksu. Staje sie "dzika" i w ogole nie przypominam siebie podczas seksu w porownaniu do tego gdy jestem trzezwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małalu
Osobiscie uwielbiam seks ale po spozyciu alkoholu moj facet podnieca mnie jeszcze bardziej. Mam na niego potrojna ochote i sama zachecam go do seksu. Staje sie "dzika" i w ogole nie przypominam siebie podczas seksu w porownaniu do tego gdy jestem trzezwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co lubisz sie napić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małalu
Hmm lubie sobie wypić drinka roznego rodzaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie sie r..pac po pijaku bo moj facet wtenczas moze bardzo dlugo,a ja czuje sie zje..na jak zeby mnie rypalo kilku a to byl tylko moj jedyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tam lubiący
A ja lubię pijane kobiety. Tylko ten odór alkoholu jak je posuwam bywa niedowytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko....
no, odor alko jest sredni. ale za to alko ulatwia sprawe, wiec cos za cos... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pomówienia Nie mają pomysłu, to mnie zaczepiają w taki sposób. :( Chyba nie płyniesz z prądem tej rzeki? Gościu, czy pomarańczo. Teraz nie wiadomo jak nazywać takich intruzów, by było po nowemu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczekmaczek
po jakiejsś imprezie tez miałam trochę w czubie i mój mi rano wspominał jak to chciałam sexu ,jaka narwana byłam ,jakie akrobacje wyprawiałam a JA nic nie pamiętałam jak za mgłą :) teraz tez czasami napomyka , mogła bym się rozluznić kilkoma drinkami , może coś w tym jest ze po alkocholu jesteśmy bestiami sexu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę męża pijanego
jak on wypity,idę spać do drugiego pokoju nienawidzę smrodu i pajacowania po pijaku, lubię kochac się na trzeżwo,nie jestem żadna dziwką,by musiał mnie upic i .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy od klasycznego zaczyna byc wirtualny seks. Często korzystam z sex telefonu na stronie http://sextelefon.org.pl/ i mogę sobie bardzo polecić ten seks telefon. Dziewczyny są na prawdę klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma chętny na wirtualny seks? Tutaj znajdziesz moje fotki i kontakt: http://sextelefon.co.pl/12.html Mam 18 wiosenek, uwelbiam szpileczki i pończoszki, moge być w stringach lub bez. Masz ochotę na rozmowę ze mną? Zadzwoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham po pijaku
My oboje po zakropieniu ,oczywiście w miarę wręcz uwielbiamy się kochać ,szaleństwo nocy takiego seksu nie da się powtórzyć ,oboje z mężem tak się grzejemy że musk dęba staje ja mam ciągle chcicę a on nie może się spuścić , stoi mu bardzo długo a ja orgazm za orgazmem chwila przerwy , prysznic i następna pozycja Jak ja się wyżyję uwielbiam być tak obracana moja mała robi się nie tylko wilgotna ale pulchna jaj bułeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj kiedyś na trzeźwo z dwoma, też będziesz wyobracana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nigdy wiecej nie bede pic na zadnej imprezie, bo ostatnio poszlam sama bez chlopaka i byl tam tez mulatek przystojny ktory tak mi zakrecil w glowie ze poszlam z nim do jego pokoju mieszkal w hotelu. Tak duzego kulassa to jeszcze nie widzialam i w sobie nie mialam.Fakt ze na trzezwo to bym tego nie zrobila i chlopaka tez bym nie zdradzila ale temu co sie stalo winien alkohol.Sex z nim byl wspanialy bo tak zjehana to nigdy wczesniej nie bylam,a z sil to tak opadlam ze nogi mialam gomowe, agdy chcialam do toalety to musial mnie zaniesc.Ale gdy mnie znow na lozko polozyl to troche sie tym bananem pobawilam i troche odpoczelam i znow cipkee mu do dyspozycji dalam.Tak mnie walil ze az go ugryzlam w warge. Na pozegnanie jeszcze tego banana do buzi wzielam i po chwili sie z nim rozstalam.Gdy chlopak dwa dni pozniej mnie bzykal to nie czulam go tak jak wczesniej ale o niczym mu nie powiedzialam i do niczego sie nie przyznalam, ale jeszcze raz gdy bym muzynka spotkala to zaraz nogi by poszly na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje z partnerem często uprawiamy sex a po zakropieniu alkoholem prawdziwe szaleństwo ja uwielbiam ,mam takie parcie na cipę że mogę kilka numerków pod rząd tylko aby partner był w stanie .On po wypiciu długo nie może się spuścić , ja mam kilka orgazmów prysznic mały relaks i odnowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pijaku dziewczyny wariują można wtedy wszystko som wampirami można nawet lizac dupke mnie to rajcuje lizanie cipki dupki tez zależy od kobiety karzdom to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaliczyć kobietę po pijaku to nie sztuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie mowa o zaliczania tylko opisują seks po pijaku z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio po kilku drinkach byłam tak napalona, że nie wystarczyła mi zabawa paluszkami i zapukałam do samotnego sąsiada piętro wyżej. Weszłam do niego i od razu zrzuciłam spódniczkę w przedpokoju. Kilka razy rozmawialiśmy, kilka razy podwiózł mnie do pracy,raz spotkaliśmy się przypadkowo w pizzerii i trochę pogadaliśmy, ale teraz był dziki seks. Weszłam do niego po 20 a wyszłam na drugi dzień po śniadaniu. Pieprzyliśmy się jak zajączki.Jemu też było tego trzeba. Adam ma 38 lat, singiel czy stary kawaler, jak zwał tak zwał, okazał się super facetem a jeszcze lepszym kochankiem, ukrytym talentem w bzykaniu. Nie jest aż tak bardzo starszy,11 lat to dużo i niedużo.Chyba będzie z tego coś więcej niż myślałam wchodząc do niego po alko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×