Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotka_85

Tanie sklepy internetowe

Polecane posty

Ja najczęściej kupuję na all lub w sh i sh internetowych. Ostatnio wyczaiłam super sukienkę na www.fashion-city.pl. Już za kilka dni do mnie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naknak
Zapraszamy do sklepuwww.naknak.pl Nasz sklep oferuje odzież używaną dla dzieci od 0-12 lat. Nie mamy w asortymencie przypadkowych ubranek. Jest to odzież starannie przez nas selekcjonowana, prana i prasowana. Wśród rzeczy, jakie oferujemy, znajdziecie ubranka takich firm jak: NEXT, Mothercare, Gap, ZARA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszamy do sklepu internetowego www.alkapask.pl paski skórzane wysokiej jakości wykonane ze skóry licowej, produkt polski, Oferujemy paski damskie,męskie i dziecięce, wojskowe, wizytowe, przeszywane, w letnich kolorach i wielu wzorach do wyboru, szeroki wybór klamer, w szerokościach od 1,5cm-6cm paski o długości xxl wysoka jakość w okazyjnej cenie, liczne promocje! w naszej ofercie możliwość zakupienia pudełek prezentowych: jesteśmy również na allegro nick jumbo440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sprzedawcę na allegro - agulaaaaaaa (7a) , fajne rzeczy za niską cenę można znaleźć , trafia się też odzież z metką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić internetowy sklep sieciówkowy Carry. Ceny okej i darmowa przesyłka za zakupy za pare złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję głównie w sklepie PasujeMi.pl -> https://pasujemi.pl/ Mają piękne ubrania, dobre ceny, w dodatku można od razu kupić gotowy zestaw stworzony przez stylistkę. Same plusy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zajrzeć do sklepu intenetowego Butik-Kesi.pl gdzie jest wiele fajnych, modnych ciuchów na czasie w dobrej cenie. Polecam https://butik-kesi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.marbellawear.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szpilki i rajstopy z ogromnym wyborem kolorów , modeli i rozmiarów to tylko https://kokietki.pl Wysyłają błyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Jeżeli poszukiwany jest tani sklep z odzieżą męską to polecamy się bez dwóch zdań. Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl. Zapewniamy, że ubierzemy każdego Pana - czy to miłośnika elegancji szukającego zestawów koszula+marynarka, czy też zwolennika luzu i wygody, który odnajdzie się w sportowym dresie. Sprawdźcie nas sami i przekonajcie się, że WARTO nas znać -> www.Ombre.pl A w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz modne bluzeczki damskie na lato zamówiłam na Butik-kesi.pl mają fajny materiał bardzo przyjemny, przewiewny, oddychający. Poza tym ceny też rozsądne; :) https://butik-kesi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A się opłaca tanio? Mnie się wydaje, że lepiej kupić mniej a trwalszych rzeczy, rok temu kupiłam mamie piżamę z firmy Rossli (z internetu). Chwalą się, że mają specjalną jakość i mają rację. Mama przez rok często była w różnych sanatoriach, szpitalach, więc piżama często prana a wygląda nadal pięknie. Czasem warto sobie odłożyć i kupić coś na dłużej, porządne buty, torebkę, kurtkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollgaolgaola
Zalezy czego kto szuka, ja kilka sukienek na lato i te nadchodzące gorące dni kupiłam w sklepie goodlookin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolenka333
Kiedyś kupowałam online niemal wszystko oprócz żywności i ubrań a teraz przyszedł czas i na to... Mam kilka swoich ulubionych sklepów np. sklep mi...mi jeśli chodzi o ubrania. Zamawiam tam od czasu do czasu (dziś np. t-shirty https://www.mimionline.pl/index.php/kategoria-produktu/t-shirts/) i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. bardzo ładne ciuszki a do tego zawsze szybko wysłane i ładnie spakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9855
www.kashmir-butik.pl Super ceny , modne fasony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, polecam sklep unicatshop.com tanie ciuszki w atrakcyjnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno duzo rzeczy nakupisz sobie na topsilver pl srebrna bizuteria duzo ladnych ciekawych wzorów, wszystko jest oryginalne a ceny nie sa z kosmosu, srebro jest próby 925 bardzo wysokiej a komplety widzialm po jakies 120-150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam cosmosmoda.pl Zerknij na ta stronę a na pewno trafi Ci się coś fajnego i taniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknij na https://cosmosmoda.pl/ Na pewno znajdziesz coś w atrakcyjnej cenie. Pojawiają się też często rabaty więc to dodatkowy plus jeśli zależy Ci na taniości. Osobiście polecam, nigdy się na nich nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tani i zarazem dobry sklep internetowy to również www.TabliceAkademickie.pl moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam alfasan.pl. Badzo szeroka oferta obuwia i korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Carry jest teraz -50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny koniecznie zajrzyjcie na multu.pl trwa wyprzedaż z tytułu black friday i ceny są mega niskie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×