Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewka23x

czy to ciąża?

Polecane posty

Witam! mam takie małe pytanko czy ja mogę być w ciąży? Od około pól roku staram się z mężem o dziecko i nic. Teraz jednak myslę że mogę być w ciąży co prawda robiłam test i była jedna kreska ale test robiłam myślę za wcześnie bo ok. 3-4 dni od daty jak ostatni raz próbowaliśmy. Miesiączkę mam mieć za tydzień a przez ten czas zwariuje zwlaszcza że mam zaczynam mieć objawy ciąży. Są to: mdłości, jest mi niedobrze i chce mi się wymiotować, senność zmęczenie i do tego te wahania nastoju raz się śmieję za 5 min płacze, wszystko mnie wkurza i nie panuje nad sobą. Proszę pomóżcie bo tydzień to strasznie długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimut
ja tez mam podobne objawy ale mnie jeszcze sutki bola przy dotyku robiłam test i była jedna kreska a okresu jak nie ma tak nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc ja nie już sama nie wiem tak bardzo chciałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jeść - proste...
ZADEN test 3-4 dni po stosunku nie pokaze ciazy! Kobieto umiesz czytac? czytalas ulotke? Zanim dojdzie do zagniezdzenia i produkcji hormonu hcg to chwile trwa. Jesli chcesz wiedziec to test z krwi, ale za parę dni dopiero albo czekaj cierpliwie na @. Nie przeskoczysz. Wiem jak to czekac na te 2 kreski, ale wiem tez ze chocby nie wiadomo jak sie spinac i myslec to nie przyspieszysz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakalalala
Zawczesnie na objawy:)wiec raczej to nie ciaza ,albo raczej wmawiasz sobie. Objawy przychodza 7,8 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze mozesz byc w ciazy oczywiscie jezeli Twoje objawy nie sa na sile wywolane przez Ciebie. Ja np. tez tak samo mialam jak i ty. Ostatni @ mialam 17.04 . 3 dni temu powinnam dostac i nie ma. Natomiast wystapily bole podbrzusza jak przed@. Testy tez wychodza mi negatywne a okazalo sie ze ciaza jednak jeest bo dzis bylam na becie hcg i wykrylo. 3 tydzien jakos. A test najczulszy nie pokazuje jak narazie. A objawy mam takie jak ty oprocz nudnosci ktorych jak narazie nie ma. Mi sie udalo w pierwszym cyklu staran,do okreslenia dni plodnych bardzo mi pomogly testy owulacyjne z allegro. Ale lekarz powiedzial ze ez duzy wplyw ma na to ze mam 21 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze głupio było ten test robić ale ja oszaleje a tu kolejne 7 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimut
ewka zobaczysz jak zaraz dumne paniusie bd po tobie jezdził:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE CHCE MI SIE WYMYSLAĆ
za tydzien masz dostac okres a ty już masz objawy ciąży? dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodzę się że za wszesnie na objawy bo moja koleżanka z pracy jest w ciąży i to pierwszy miesiąc a objawy już dawno miała. objawy nie są na siłę dziś musiałam się zwolnić z pracy bo tak mi niedobrze było i sie słabo czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jeść - proste...
ja mialam oi wczesniej objawy niz 7-8 tydz. Ale ja to inna bajka. Kobieto wytrzymasz :) To tylko 7 dni, skup się na czyms konkretnym i nie mysl o objawach bo sama sobie wszystko wywolasz i wmowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze przy nacisnieciu na brodawke sutkowa wydobyl mi sie przezroczysty plyn w postaci wody,co tez jest objawem. liczac od ostatniej mojej miesiaczki to wychodzilo by ze jestem w okolo 3 tyg. Ale dzieki testą owulacyjnym wiem kiedy doszlo do domiemanego zaplodnienia , Wiec jest to 14 dzien ciazy. A objawy jak na taka wczesna ciaze mam naprawde spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimut
wiolka gratulacjee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka23x najlepiej poczekac do dnia spodziewanej @ i oprocz tego odczekaj z 3 lub 4 dni i na bete. Jak jest ciaza to bedziesz miala pewnosc a testom osobiscie nie ufam bo do tej pory jest jedna kreska a w ciazy jestem . Kazda z nas ma inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testą????
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakalalala
No tak ale nikt nie ma objawow po 2 tyg ciazy :) A co dopiero nudnosci to jest nie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakalalala
Ja wczesnie sie dowiedzialam o swojej ciazy ,bo 5 dni przed spodzieana.Zaslablam na chwilke ,trwalo to kilka minut,takie omdlenie i slabosc,wtedy zrobilam test i wyszedl pozytywny. Reszta objawow przyszla pozniej,nudnosci sennosc,zle samopoczucie ,bolace piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakalalala kazda kobieta inaczej przechodzi okres ciazy. Wiem co mowie bo jestem w drugim tygodniu i mam objawy takie jak bole w podbrzuszu,bole piersi,sennosc,nadwrazliwosc na zapachy i czeste bardzo,bardzo czeste oddawanie moczu. Wiec nie pisz ze objawy w tak wczesnej ciazy sa nie mozliwe b mozliwe jak widac sa.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakalalala
Hmmm w drugim tyg??? czyli do spodziewanej masz jeszcze 2 tygodnie z tego wynika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakalalala
bo przeciez ciaze sie liczy od dnia ostatniej miesiaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama już nie wiem martwię się bo chce być w ciąży ale nie chce nadziei zbędnej sobie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakalalala nie nie mam 2 tyg do spodziewanej @ / Napisalam wyraznie ze wspolzylam 28/04 w dzien owulacji i sie udalo a okres ostatni mialam 17/04.kolejny powinnam dostac 10.05-nie dostalam. Jedyne co sie ze mna dzialo to w dzien spodziewanej @ dokuczal bol podbrzusza ktory mam do teraz-jeden z objawow. Znam swoje cialo i nigdy nie bolal mnie brzuch przed @ przechodzilam @ bez bolowo. Dzis bylam w laboratorium na becie i potwierdzila sie ciaza,natomiast testy nadal wychodza negatywne. Ogolnie rzeczbiorac jestem senna i ciagle biegam do toalety na siku. Wiem ze ciaze liczy sie od dnia ostatniej @ czyli w moim przypadku od 17.04 ale skoro uzywalam testow owu i wspolzylam 28 to dopiero po tym czasie byla ciaza.Wiec jest to okolo 2,3 tydzien..Lekarz pyta zawsze czy zna pani przypuszczalny dzien kiedy moglo dojsc do zaplodnienia,w moim przypadku Tak,znam wiec nie liczy od ostatniej @/ Prosze o czytanie ze zrozumieniem Kakalalala. Wiec proste jak.. ze w tak wczesnej ciazy moga b yc objawy i kobiety niektore je maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakalalala nie nie mam 2 tyg do spodziewanej @ / Napisalam wyraznie ze wspolzylam 28/04 w dzien owulacji i sie udalo a okres ostatni mialam 17/04.kolejny powinnam dostac 10.05-nie dostalam. Jedyne co sie ze mna dzialo to w dzien spodziewanej @ dokuczal bol podbrzusza ktory mam do teraz-jeden z objawow. Znam swoje cialo i nigdy nie bolal mnie brzuch przed @ przechodzilam @ bez bolowo. Dzis bylam w laboratorium na becie i potwierdzila sie ciaza,natomiast testy nadal wychodza negatywne. Ogolnie rzeczbiorac jestem senna i ciagle biegam do toalety na siku. Wiem ze ciaze liczy sie od dnia ostatniej @ czyli w moim przypadku od 17.04 ale skoro uzywalam testow owu i wspolzylam 28 to dopiero po tym czasie byla ciaza.Wiec jest to okolo 2,3 tydzien..Lekarz pyta zawsze czy zna pani przypuszczalny dzien kiedy moglo dojsc do zaplodnienia,w moim przypadku Tak,znam wiec nie liczy od ostatniej @/ Prosze o czytanie ze zrozumieniem Kakalalala. Wiec proste jak.. ze w tak wczesnej ciazy moga b yc objawy i kobiety niektore je maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakalalala
No to faktycznie objawy mialas jak cholera...:) Bol brzucha i to w dniu spodziewanej czyli w 4 tyg ciazy.Ty mozesz liczyc ciaze jak chcesz ,co nie zmienia faktu ,ze w dniu spodziewanej to 4 ty tydzien.Autorka watku ma miec okres dopiero za tydzien a ma juz tzw.wszystkie objawy ciazowe sennosc,mdlosci itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×