Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewka23x

czy to ciąża?

Polecane posty

Ja w kazdej ciazy wyraznie czulam ze cos sie dzialo we mnie okolo tygodnia po stosunku - czyli zagniezdzenie zarodka - takie rwace bole w podbrzuszu. Po tym mialam 90% pewnosci ze jestem w ciazy. Piersi bolaly mnie od owulacji delikatnie, w sumie to bardziej same sutki niz piersi i to tez przy obu ciazach (normalnie nie mialam takiego objawu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak. Jak dla mnie to za wcześnie na test. Sama się staram o drugie dziecko.Na dzień dzisiejszy okres spóźnia się mi 5 dzień. Pierwszy test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki-wynik negatywny. Wczoraj powtórzyłam po @ dalej nie ma i kreseczka ledwo widoczna...Pojechałam dziś zrobić betę i czekam na wyniki które będą jutro. Więc musisz cierpliwie czekać bo nic nie przyspieszysz a tylko się stresujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak. Jak dla mnie to za wcześnie na test. Sama się staram o drugie dziecko.Na dzień dzisiejszy okres spóźnia się mi 5 dzień. Pierwszy test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki-wynik negatywny. Wczoraj powtórzyłam po @ dalej nie ma i kreseczka ledwo widoczna...Pojechałam dziś zrobić betę i czekam na wyniki które będą jutro. Więc musisz cierpliwie czekać bo nic nie przyspieszysz a tylko się stresujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poniedziałek zrovbię test z krwi i zobaczę na razie wzięłam wolne po mam straszne nudności niedobrze mi i czuje się senna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pomozcie ja chyba w ciazy bola mnie sutki mam białe upławy i senna jestem bola mnie jajniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
ja też ma mieć okres za tydzień, miałam mdłości, było mi niedobrze, poszłam do lekarza pierwszego kontaktu, mówiąc, że chyba sie czymś zatrułam albo jakiś wirus mnie dopadł, zapytała się wprost, że może w ciąży jestem. Możliwość jest i to bardzo duża, ale jak dla mnie objawy za szybko, teraz już mnie tak nie mdli, piersi mnie tylko troche bola. Ja czekam do terminu okresu, po terminie jak coś zrobie test. Autorko zrób to samo, poczekaj, nie wariuj 2 dni temu miałam te same pomysły, że tydzień to strasznie długo, ale wiem też że test może takiej ciaży nie wykryć.A te mdłości, czy wymioty to może z nerwów, stresujesz sie cała sytuacją. Powodzenia:) daj znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×