Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lucky miot

Prawie przez cały dzień płaczę.

Polecane posty

Gość lucky miot

Co się ze mną dzieje?:( Macie takie dni czasami, że ryczycie bez powodu.:( Chyba już z litr łez wylałem z siebie.:( Czy płacz może być bodźcem seksualnym? Ostatnie pytanie zadałem żeby chociaż odrobinę było powiązanie z działem erotycznym.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky miot
Pierwsze 3 wytryski są ze znaczną ilością spermy. :( Pozostałe 5 to praktycznie sam płyn bez plemników.:( Niestety spermy znacznie mniej.:( Litr to może przez tydzień Dupek.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky miot
Premierze to nic nie zmieni, ale dziękuję za radę.:( Lubiękiedy...ale ile można? Myśli dalej mam brudne.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle można ile trzeba :( Tylko pij dużo by wyschniesz na wiór! Stracisz siły, podupadniesz i zabraknie płynów na inne płyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky miot
Co takiego jest w uśmiechach zniewieściałych, homoseksualnych chłopców, mężczyzn?:( Ich uśmiechy mają tyle energii i autentycznie cieszą.:( Dlaczego heteroseksualni tak nie potrafią?:( Jakby każdy tak potrafił to byłoby świetnie.:( Jest do kitu.:( Przepraszam, że wypłakuję się Wam, ale muszę wyrzucić z siebie ciężar życia.:( Dziękuję za wyrozumiałość.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky miot
Lubiękiedy...chcę wyschnąć na wiór.😭 Dziękuję.:( Tak jest skonstruowane samcze ciało, że na spermę chyba nigdy nie zabraknie. Prędzej płuco mi się odwodni.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Ci heteroseksualni nie chcą być wzięci za homoseksualnych. Bo to niby zniewieściałe jest. Albo głupie. Babskie. Tak myślą. Też lubię uśmiechy. Męskie. Szerokie. Tak jak się śmieje mężczyzna oczyma i ustami. Może Ty zaczniesz? :) Przez łzy na początek? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky miot
Czy mam czekać aż łaskawie odpowiedź się pojawi czy mam "popchnąć sobie"? Czy wiadomo co się z Androgenem dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky miot
Lubiękiedy...mogę spróbować ale to nigdy nie będzie to samo.:( Jestem prawdopodobnie heteroseksualny.:):( Wczoraj przy kasie jak się jeden chłopak do mnie uśmiechnął, to poczułem coś ciekawego w mózgu. Nie potrafię opisać co to było, ale było miło.:( A Ty lubiękiedy lubisz uśmiechać się?:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się cały czas uśmiecham :) Jestem dzieckiem szczęścia i szalonego seksu moich rodziców ale to już inna bajka :) Nawet nieźle Ci ten uśmiech wychodzi. Łzy nadal lecą? Może troszkę słabiej? Ćwicz, ćwicz, ćwicz, będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky miot
Pójdę już, bo to chyba nici z naszej rozmowy.:( Nic się nie pojawia.:( To do widzenia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię gdy on jest smutny. Wtedy jest taki Ludzki. Pozbawiony złośliwości, nadęcia i wszystkich złych emocji. Lubię go takiego, ale tylko wtedy gdy jest smutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest niemożliwe. Wysłałam wczoraj o północy. Teraz to się zastanawiam gdzie wysłałam. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98yjm
-0ki09u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mówisz, że dla mnie on? Czy wiesz, że twoje poświęcenie będzie ukoronowane moim kroczem na twej twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy lubisz ssać wargi kobiece? Ssać i czekać co pochwa da? To ważne pytanie niewątpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jesteś przekonany, że chcesz śluz pochwowy poczuć na nozdrzach, języku i ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy byłoby zaskoczeniem dla ciebie, gdyby uspermiona pochwa dała siku? To nie przelewki człowieku są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko cycki? To nie fer. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź. Zwisającego też chcę. Nawet bardziej niż sterczącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oihiu
Zamilcz wypierdku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczególnie wyjatkowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, uleciał ogonek. Ą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie po to przyszłam, żeby teraz iść. Mówić do mnie. To rozkaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błaznujesz. Nie wiedzieć czemu. Czemu? Androgen dostaje codziennie wilgotną szparę. Mało tego. Sutki spięte też. I pośladki. Rochylone motyle załatwione podnieceniem. Dostaje także gorące filmy z cipowej masturbacji. Tak więc nie podniecaj się niewiedzą. Zazdrość mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×