Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZUKAM I SZUKAM

NAJLEPSZY FRYZJER W NOWYM SACZU

Polecane posty

Gość gość
Ja od lat szukam dobrego fryzjera!!!! alw w maju bylam w orbisie i tam jest cudowny fryzjer!!!!! Dobral mi kolor najlepszy pod karnacie i obciol mi wlosy tak jak chcialam!!!! Wyszlam od niego wpelni zadowolona z wlosow!!!! A i uczennice jak myja glowe to robia to naprawde starannie + masaz glowy. TO JEST NAPRAWDE NAJLEPSZY FRYZJER W NOWYM SACZU!!!! POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bYLAM W palisandrze u Ani i jestem średnio zadowolona. Zle dobrany kolor , ciecie do kitu bo wlosy się nie chcą ukladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w rynku salon palisander...jestem nie zadowolona..zapłaciłam dużo a efektów żadnych..a do tego fryzjerka tak wybrudzila mnie farba ze aż wstyd...Byłam czarna przez tydzień...jak sama sie farbuje to jeszcze nigdy tak strasznie nie wygladalam.dobrze ze mam dlugie wlosy bo by bylo wstyd wychodzic na ulice..jeden plus za to ze mila obsluga ale nie skuchaja klienta tylko robia jak umia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czemu ona nie uzywaja kremu albo wazeliny żeby zabezpieczyć skore przed farba :P mnie tez tam fryzjerka tak wybrudzila Palisander tez żaden szał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam her beauty . miałam problem z wypadaniem wlosów. jest tam gabinet dermotrychologiczny .Fachowe porady i rewelacyjne efekty leczenia. Polecam. ul. żółkiewskiego 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane najlepszym rozwiązaniem,zeby farba nie podrazniła skóry głowy jest kolagen firmy Kapyderm . to naturalne białko ,które nie tylko odzywia wlosy ale silnie regeneruje i niweluje wszystkie podraznienia. Włosy są super miekkie i swietnie się ukladają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosciowka1
alex2000, dziękujemy Ci za reklamę :D ale jak widze kogos kto ma na koncie tylko 2 posty i pisze tylko o konkretnym zakładzie plus pisze o jakims drogim produkcie pewnie dostępnym w tym zakładzie to z daleka zajezdza mi reklama. Kiepska reklama. Ja teraz zapuszczam i nie dopuszczę do moich wlosow zadnego fryzjera. Jak sobie pomysle o tycxh patałachach którzy zielonego pojęcia nie maja o swoim fachu to mnie szlag trafia. Popatrzcie sobie na program np"salonowe rewolucje" , jeszcze na tvn style jest jakiś ale nie pamiętam tytułu. To wlasnie tam widać ile przecietna fryzjerka nawet ta w wieloletnim stażem potrafi . PORAZKA Palisander ma wszędzie dobre opinie a mnie tam nawet farby ladnie nie zrobili wyszłam z czarnym przodem glowy a reszte mailam taka jak przed farbowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata P
Ja jestem zadowolona z Pani Edytki. Ma salon Loreall na Żywieckiej, chodzę razem z siostrą i mogę powiedzieć jedynie, że jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona . Polecam obsługa jest świetna a produkty rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w Nowym Saczu można sciac wlosy maszynka lub brzytwa? Chodzi o wlosy kręcone. Kiedys miałam tak obcięte i wygladalam super a koncowki nie rozdwajaly w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA BYLA W HERBEAUTY NA ŻÓŁKIEWSKIEGO I super jestem zadowolona a przeszłam już przez koszmar fryzjera z lawendy . tego pana odradzam chyba ze chcesz płakać nad fryzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najchętniej był poszla do Uli z Avangardy ale... no wlasnie . Poszlabym gdyby ona miała swój zakład bo z A mam przykre doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed zakładem fryzjerskim "U Renatki" na ulicy Nawojowskiej. Bylam tam kiedyś z mezem ( chciał sobie sciac wlosy) ja czekałam siedząc na kanapie. Fryzjerka skonczyla scinac nozyczkami i chciala wygolić boki. wyobrazcie sobie , ze "pozyczyla " sobie golarke od koleżanki która skonczyla podgalac jakiegoś innego faceta!!! Bez dezynfekcji !!!!!!!!!!! Koszmar!!!!! Uwazajcie , przestrzegam wszystkich. Jeśli w jakims zakładzie robia cos takiego tzn , ze NIE DEZYNFEKUJA SPRZETU na którym pracują. Nie musze chyba nikomu mowic czym to grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salonu w byłym Realu. Poszłam na poprawkę po nieudanej koloryzacji z odrostami żeby pani mogła mi dobrać kolor zbliżony do mojego naturalnego. Pani dobrała prawie czarny braz! Byłam w szoku bo mój naturalny to popielaty ciemny blond! Wyglądam koszmarnie! Totalne olewanie klienta. Panie zajmują sie plotkowaniem a nie klientem! Nie polecam! Nie wiem co zrobić teraz z tym czarnym kolorem!!! Masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7,57 tez miałam ten problem z koloryzacja ale nie w salonie w realu. Nie wiem dlaczego fryzjerki nie potrafią dobrac właściwego koloru. Dlaczego się szkola, nie jezdza na kursy szkolenia? Straszna jest ta ich ignorancja a kase chcą brac za zle wykonaa usluge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Avangardzie oceniają po wyglądzie, "lustrują" każdego już od wejścia. Mam bardzo kręcone wlosy które slawna p. Ula obciela i jestem zadowolona ale kiedy wspomniałam jej o prostowaniu keratynowym odpowiedziala - " u pani by się to sprawdzilo no ale to kosztuje 500zl u nas" :O Od razu z góry uznala , ze mnie na to nie stać chociaż to nieprawda. P/ie.r.d..ole więcej tam nie pojde. U nich się zrobilo jak w Douglasie w 3K jak się nie ma na sobie 5 kg zlota to olewają i nikt nie podejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tutaj nie znalazłam jeszcze.Od pół roku dojeżdżam do fryzjerki EWELINY u Kuby MUCHY w Gorlicach(Wiem że wróciła z Warszawy).Salon skromny ale fryzjerka jest profesjonalna. Nie wciska, doradzi i pomoże przy wyborze i przede wszystkim nic na siłę. B.dobry fryzjer za przystępną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odradzam Revolution na wólkach. Brak higieny i brak tlenu jak farbują. Ostatnio pani włascicielka wtarła mi głowę mokrą i śmierdzącą szmatą. Zaprosiła do fotela w którym były włosy po porzednim cięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka521
Najlepiej zerknąć sobie tutaj https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna i pobrać aplikację Moment, dzięki której można znaleźć najlepszego fryzjera w okolicy. Można też od razu zarezerwować termin wizyty. Są tam komentarze realnych klientów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto skorzystać z usług TRENDY HAIR FASHION (W Hotelu Ibis), fryzjerki z mega talentem i pasją oraz częste promocje - czerwiec -30% koloryzacja. Ceny i wszelkie informacje znaleźć można na www.salon-ns.versum.pl - Salon fryzjerski zintegrowany jest z salonem TRENDY NAILS FASHION (manicure i pedicure) oraz Instytutem Zdrowia i Urody YASUMI - https://nowysacz.yasumi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to będziemy jechać z NS do Sopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem osoba ktora cos wie na ten temat... Zaczne od salonu ktory moge polecic kazdemu kest to salon wella na barbackiego i zawsze chodzac tam bylam zadowolona od strzyzenia po koloryzacje i rozjasnianie jednak ceny jak dla mnie niestety za wysokie. 180zl to taka norma. Powiem o salonach ktorych naprwno nie polecam... Salon na zolkiewskiego blond wyszedl zolty, salon efekt urody na solskiego 4 na odrost nakladano mi kilkukrotnie farbe i rozjasniacz efekt jajecznicy.. Nie mila wlascicielka ... Pierwszy raz spotkalam sie z brakiem podstawowej wiedzy chodz od kilku lat rozjasniam wlosy to az tak zle nie bylo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2019

Studio Fryzjerskie Aspect na Węgierskiej w Nowym Sączu jest najlepsze!

http://www.aspect.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomija

Bylam kiedys z kolezanka w Welli ale obsluga srednio mila. Chociaz do tej pory moze cos sie zmienilo. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salon Fryzjerski Awangarda

Nigdy wiecej nie wroce do Awangardy w Nowym Saczu! Mialam  odrosty, Pani mi zrobila zupelnie inny kolor od pozostalych wlosow, najwyrazniej nie potrafi dobrac farby. A potem nalozyla  taki kolor  jaki chcialam.  Odrosty moje sa brazowe natomiast reszta wlosow blond! I za to zaplacilam 400zl z lekkim scieciem czyli odswiezenie fryzury. 
Jestem rozczarowana i nie polecam bo to salon fryzjerski jak kazdy inny tyle ze podaja dobra kawe i tyle dobrego za ta cene. Chcialam jeszcze dodac ze widocznie za dlugo mialam farbe na glowie bo z tylu glowy mam  czerwona skore z bolacymi ranami. Jeszcze raz ; NIE POLECAM!
  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompetencja 3
Dnia 20.08.2019 o 09:15, Gość Salon Fryzjerski Awangarda napisał:

Nigdy wiecej nie wroce do Awangardy w Nowym Saczu! Mialam  odrosty, Pani mi zrobila zupelnie inny kolor od pozostalych wlosow, najwyrazniej nie potrafi dobrac farby. A potem nalozyla  taki kolor  jaki chcialam.  Odrosty moje sa brazowe natomiast reszta wlosow blond! I za to zaplacilam 400zl z lekkim scieciem czyli odswiezenie fryzury. 
Jestem rozczarowana i nie polecam bo to salon fryzjerski jak kazdy inny tyle ze podaja dobra kawe i tyle dobrego za ta cene. Chcialam jeszcze dodac ze widocznie za dlugo mialam farbe na glowie bo z tylu glowy mam  czerwona skore z bolacymi ranami. Jeszcze raz ; NIE POLECAM!
  

Mozesz ich odac do sadu. To naprawde nie jest trudne a moze wtedy sie naucza. Wystarczy zlozyc pismo ( szablony i jak je napisac sa w necie) ewentualnie za 50zl napisze ci je internetowy prawnik. Nie odpuszczaj!!! Chca brac duza kase a nie potrafia dobrze wykonac swojej pracy. SZOK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×