Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moj ty boze...

Facet zrobil sobie tunele...

Polecane posty

Gość moj ty boze...

Słuchajcie, jestem załamana. Mój facet zrobił sobie dzisiaj tunele w uszach. Na dzień przez naszą 3 rocznicą związku! Od samego początku wiedział jaki mam stosunek do tego, a obrzydza mnie to kompletnie! Generalnie ma on dużą wolność w związku, może robić właściwie wszystko co mu się podoba, ale mu powtarzałam- z twarzą nic nie cuduj, kolczyk w penisie sobie zrób, ale nie tunele. Jedna prośba. I cudowny prezent na rocznicę... Jestem wkurzona, oburzona, nic nie mówił, do tego na sam jego widok po prostu bierze mnie na rzyganie i fakt, że zawiódł... Nic nie powiedział. Nie rozmawiał ze mną, nie napomknął. ... Nie wiem jak zareagować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygoda życia
a co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie obleśne kolczyki
jak noszą dzikusy z plemion afrykanskich :) takie wielkie otwory w uszach, w które się wkłada taki krążek (tunel). oblecha dla brudnych panków i gówniarzy przećpanych trawą. ogólnie temat pewnie prowo, ale gość dla mnie wyleciałby na kopach. w związku nasze ciało nie jest tylko naszą własnością i robienie czegoś tak kontrowersyjnego powinno się uzgadniać. poza tym, jak to świadczy o gościu, o jego intelekcie, tak się okaleczyć? co będzie na starość? dorosły facet, potem stary z obrzydliwie okaleczonymi uszami? gdzie ten cżłowiek w ogóle pracę dostanie? przecież wizerunek to wizytówka. wstyd przed ludźmi i samą sobą mieć takiego chłopa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudź bedzie teraz mniej
w nocy miejsca zajmował,bo go za te tunele możesz podwieszac u sufitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie ohydne to
jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ty boze...
nie, niestety nie prowo... Chciałabym... dla mnie to właśnie ohydne,no, wstyd się pokazać... patrzeć na niego nie mogę. Wiedział o tym. Mówiłam- tatuaż, okej, ale tunel? U jakiegoś kumpla robił, a jak infekcja się wda? Te dziury później to chyba tylko operacyjnie usuwać później można. Wydarłam się na niego i powiedziałąm, że ma się więcej nie pokazywac mi na oczy, jeśli tego nie zdejmie... A ja mu prezent kupiłam na rocznicę, a ten ch*j....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie ohydne to
;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyui
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ty boze...
I mu wykrzyczałam, że chcę faceta i to dla mnie na pewno nie oznacza kolesia w rurkach i z tunelami! Jestem w szoku, bo to jest fajny facet, zawsze dobrze ubrany, sweterek, koszula, ladnie ostrzyżone włoski i zarost, a tu nagle TUNELE. Gdzie on będzie pracował? Na budowę nawet go nie wezmą... Ma 21 lat,ja 24 i raczej szukam kogoś na stałe, dlatego trzeci rok inwestuję w ten związek... A tu szok... I wiem, ze zareagowałam gwałtownie, ale chyba wyboru nie było... Jestem normalną kobietą, a nie... Wiem, że swego czasu miewał koleżanki wytatuowane, wykolczykowane wszędzie gdzie się da, ale był ze mną... Przystojny facet, za którym oglądały się dziewczyny. Przystojny, dobrze zbudowany, dobrze ubrany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ty boze...
Kiedyś miałam fazę, żeby zrobic sobie kolczyk w pępku, ale go nei zrobiłam i na pewno bym nie zrobiła bez uzgodnienia z nim... Pomijając fakt, że na brzuchu łatwo to ukryć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ty bize
a jak Wy byście zareagowały na moim miejscu? może jakiś facet się wypowie, dlaczego on to zrobił, skoro wiedział, że to ohydne dla mnie. czyżby aż tak nie liczył się z moim zdaniem? czy raczej sądził, że za jakiś czas się przyzwyczaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nkigbbj
Bez przesady,moja kolezanka ma tunel i nie ujmuje jej to atrakcyjnosci. Moze czasem wyciagnac,wlozyc normalny kolczyk i jest ok. To jego cialo a nie twoje.Z takim podejsciem nie wroze wam przyszlosci.Kolor wlosow tez z nim uzgadniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nkigbbj
I juz wolalabym tunel niz kolczyk w penisie u faceta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, to jest prowo, tuneli nie robi się w 5 minut, to jest proces rozciągania skóry który trwa miesiące i przez pierwszych parę rozmiarów nie trzeba nic operować - ucho samo wraca do normalnego rozmiaru po wyjęciu tuneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
Gdzie on będzie pracował? Na budowę nawet go nie wezmą... Ma 21 lat,ja 24 i raczej szukam kogoś na stałe, dlatego trzeci rok inwestuję w ten związek... A tu szok... xxxxxxxxxxxxxxx jak chcesz kogoś na stałe to poszukaj mężczyzny a nie zawracasz dzieciakowi dupę i psujesz mu zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny gwint 0.5
trzeba mieć niepokolei w głowie, zeby zrobić sobie COŚ TAKIEGO!!!!! rzuć faceta, ma problem z głową, będą przez niego nieraz kłopoty. To idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady,moja kolezanka ma tunel i nie ujmuje jej to atrakcyjnosci. x x wg mnie ujmuje i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole...to najgłupsza prowokacja jaką widziałam, a ludzie się tym podniecają... 0.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ty boze...
No, niestety,nie prowokacja. Na razie ma to takie małe, jak zwykły kolczyk, ale plany na większe. Poza tym wiedział co o tym myślę. Jak się jest w związku powinno się liczyć ze zdaniem drugiej osoby, tak? To kwestia gustu, ale jeśli wiedział, że mi się to kompletnie nie podoba, to chyba nie powinien tego robić, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ty boze...
Ktoś wspomniał, że koleżanka ma tunele. Ale to jest FACET,a takie kolczyki są jak dla mnie mało męskie. No i przede wszystkim po co? A potem co, będzie się na hakach za kolczyki w sutkach wieszał (kiedyś wspominał, że znajoma tak robi i był wyraźnie tym podjarany)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, moim zdaniem, te tunele wyglądają ohydnie. Ale to moje zdanie. Twój chłopak ma inne. To tak jakbys sie miała pytać faceta, czy włosy możesz obciać- dla mnie przesada. Nie wiem, co innego nakłaniać partnera np. do dbania o higienę czy włozenie garniaka na firmową kolację, a co innego obrażanie się o to, ze sobie uszy przebił czy naciągnał (nie wnikam). Moim zdaniem przesadzasz. Choć po częsci rozumiem Twoje oburzenie :):) Te tunele naprawdę są obleśne, blee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to jest jego cialo i nie powinnaś mu nic na ten temat mówić. Jak przestał Ci się podobać to z nim zerwij i tyle. Nie możesz komuś mówić jak ma wyglądać. I co to za bzdury że w związku ciało nie jest tylko Twoje? :O Jest, zawsze było i będzie. Ma chłopak robić prawo co chce. Tak w ogóle to gdzie wy mieszkacie, że z tunelami go nigdzie do pracy nie przyjmą? Bo ja widuję w swojej pracy i nie tylko facetów z widocznymi tatuażami, dredami czy tunelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mu się odwidzi to wyjmie i wrócą do rozmiaru zwykłej dziurki na kolczyk. Dalej uważam, że to prowokacja, albo autorka jest idiotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproponuj mu
zeby sobie wstawił kolucho w nos jakie zakładaja byczkom bedziesz miała co go prowadzić, murzyni tez taie noszą, albo u wargi nie doczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
daj dziecku spokój! - poszukaj mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×