Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oiua123456789876543

Wkurzyłybyście się o to na faceta ???!!! Wizyta u fryzjerki !

Polecane posty

Gość oiua123456789876543

Dziś poszłam ze swoim facetem do fryzjera, on chciał ściąć swoje długie włosy, byłam u niego w mieście a on tam podobno ma fryzjerkę do której zawsze chodzi. Weszliśmy do salonu i nie było tej jego koleżanki ale była jakaś praktykantka. Śliczna młoda brunetka, naprawdę ładna, w dodatku duży dekolt cycki na wierzchu i opięte leginsy . Zaczeła kokietować mojego faceta, uśmiechać się zagadywać, macać go po tych włosach i mówić że jest przystojny i jemu będzie w każdej fryzurze ładnie. Myślałam ok, niech to się szybko skończy i wyjdzmy stąd. Zaczęła mu myć te kłaki, czesać, ścinać, cały czas się głupio śmiejąc i kokietując. Mój facet wstał po tym wszystkim z tego fotela i miał wzwód !! Jak schodziliśmy po schodać to go złapałam w kroku żeby się przekonać czy mi się nie wydaje i jak poczułam że się nią podniecił to wkurwiłam się i powiedziałam żeby do niej wracał i zapytał a może się z nim umówi. Poszłam na pociąg i wróciłam do siebie. Jestem taka wkurzona, bo widziałam że ona mu się podoba a w dodatku mu stanął :o Też byście się o to wkurzyły ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyKafeKrytykant
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s89
2/10🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessssssuuuuuuuuuuuvvv
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
s89 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleńcia
s89? czy moze f95?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
może ktoś normalnie odpowiedz a nie pisac jakies kropki i liczby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyKafeKrytykant
odpowiedzialam ci "nie, nie wkurzylabym sie" a te kropki to dlatego, ze kafe sie tnie i nie widac odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyKafeKrytykant
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
A co miał jej powiedzieć żeby się odpieprzyła ? On tak nigdy by jej nie powiedział bo mu się cholernie podobała i aż się cały zaczerwienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca 528975wsd
masakra... ja bym jej przywalila za ten jej stroj i za to ze ma siedziec cicho a nie podrywac ic faceta na twoich oczach jaka cipa pojebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca 528975wsd
jemu tez bym przyjebala za to ZE MU STANAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Manchesteru United
Byłabym strasznie wkurzona! Szczególnie, że pozwolił się jej uwodzić i to w dodatku na Twoich oczach... Brak słów .Ale może Twoja reakcja trochę przemówi mu do rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody Sawickiej
4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolmielno
Nie, bo nie bylabym z kims kogo nie pociagam na 100% i nie kocha mnie rowniez za fizycznosc. Gdyby tak było przez mysl by mu nie przeszło żeby zwrocic uwage na jakakolwiek dziewczyne. Po pierwsze jemu sie to podobało, tak jak i ona, więc nie wiem czego jeszcze oczekujesz??! miejce godnosc dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
Napisał mi tylko smsa że przasadzam ale że jemu też głupio i przeprasza :o na cholere mi jego przeprosiny. Nie przywalilabym jej bo nie chciałam robić scen zazdrości wszyscy mieliby tam ubaw po takiej akcji. Mój facet często jest podrywany ale zawsze to olewał a przy tej lasce się podniecił i widziałam że nie może się powstrzymac od głupich uśmiechów !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvfdzsf
Dla mnie wzwód to prawie jak zdrada :O właśnie za to bym sie najbardziej wkurzyła i przede wszystkim byłoby mi przykro. Chyba bym go pogoniła po tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolmielno
miejcie* po takiej akcji powinnas odejść od niego. Jemu wygodnie bo ma darmowy seks, zapelniony czas ale nie przeszkadza mu na TWOICH OCZACH flirtować z dziewczyną ! Chuj z niego, ona nie jest cipą - kto ma zobowiązania, ten ma. I powinien trzymać sie swojej panienki. Nie? To wypierdalaj. Łaski bez... Ciekawe co by zrobił gdyby CIEBIE tam nie było. No, ale jak znam rowiesnice to wrócisz do niego, co najwyzej suszac mu łeb za tamto, tylko ze jego to nie obejdzie. Robicie z siebie meczennice , nie wiem po co i dla kogo, to chyba jakies hobby narodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
jolmielno czyli to że się podniecił inną to znaczy że ja nie jestem w jego typie ?? Cały czas pieprzył że mu się bardzo podobam i kocha mie bardzo. Odkąd jestesmy razem to czuje że nie jestem w jego typie, wiem że woli ostre brunetki z niebieskimi oczami a ja jestem raczej spokojną i cichą blondynką . Moja pewnośc siebie przy nim zmalała a teraz to już będe widziała zagrozenie w kazdej innej dziewczynie !! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
no własnie mnie nie wkurzyło to że go laska podrywała on jest przystojnym facetem i czesto to widziałam ale on je olewał a przy tej dziewczynie zupełnie inaczej się zachowywał i jeszcze jak zobaczyłam że ma wzwód to normalnie myślałam że oszaleje. On teraz pisze to mnie że przesadzam i dlaczego się przejmuje takimi głupotami, nosz kurwa mać czy ja przesadzam :o mam taki mętlik w glowie że masakra !! A ta dziewczyna była śliczna :O ja przy niem wyglądam jak jakaś paskuda :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
i czuje że będzie teraz często tam wracał na podcinanie kłaków, on mieszka 100 km ode mnie więc nawet nie będę o tym wiedziała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
jak będzie spał to mu utnij - już więcej mu do innej nie stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiua123456789876543
fgfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolmielno
Skoro dla niego to takie nic, to zrób coś takiego ; idźcie w publiczne miejsce, odszykuj się i flirtuj z innym. Tylko tak by to nie wyglądało na zemste a zainteresowanie tamtym. I jak Ci urzadzi awanturę powiedz ze to nic takiego, po czym go zostaw. On Cie nie traktuje powaznie, nie zalezy mu, uwierz mi. Mam juz doswiadczenie z facetami i zdazylam ich poznac. Zwłaszcza jak piszesz ze lubi brunetki, to może z Tobą jest z braku laku, moze jestes opcja przejsciowa. Ja bym takiego pogoniła, bo nawet jesli bedzie sie zapierał to przecież powinnas byc dla niego najpiekniejsza, zakochany facet nie obejrzy się za inną, chocby wygladała jak milion dolarów. Zaraz zlecą się chlopcy pokroju Twojego faceta, wrzeszcząc ze facet to tylko facet i ma prawo. Tak? Dziewczyna tez ma prawo, a jesli wy nie potraficie nawet sie kryc z tymi swoimi potrzebami to szacunek wam sie tym bardziej nie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwoayay
autorko , zycze ci szczerze, zostaw tego chuja, tylko w ten sposob czegos sie nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noxelia
mojemu staje tylko do mnie, bo mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwoayay
jolmielno- zgadzam sie, zwlaszcza z tym, ze zakochany facet nie ogladnie sie za inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alallele
jak chcecie wiernych partnerów to weźcie się za kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×