Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shin

Fetysz Stóp

Polecane posty

Gość Shin

Witam, temat dla wszystkich. Wiem, że wiele osób ma ten fetysz. Jakie lubicie stopy, małe, duże ? Paznokcie pomalowane czy nie ? Szpilki czy japonki ? Ja osobiście kocham kobiety w japonkach, naturalne paznokcie. W balerinach też lubię, zwłaszcza jak kobiety bawią się butami i je ściągają. Często dyskretnie chodzę za kobietami u których widać stopy, zawsze mam takie pragnienie, by się spytać czy mogę zrobić zdjęcie ich stóp :D Piszcie panowie o swoich fantazjach, a komentarze kobiet również mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh78
nabardziej obrzydliwy z fetysz jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shin
Suczka a co byś zrobiła, gdybym spytał Cię czy mogę Ci zrobić fotkę ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze facetow kreca kobiece stopy szczególnie w szpilkach z odkrytymi paluszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oelam
Kwintesencja kobiecych stóp - szpilki z czerwoną podeszwą, paznokcie polakierowane na czerwono a do tego czarne pończochy kabaretki ze szwem z tyłu. Pięknie prezentują się też bransoletki wokół kostek kobiecych stóp, ale to już wiadomo, że nie do pończoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, na pewno byłoby to bardzo zabawne ;) jeżeli nie wyglądałbyś na starego obleśnego zboczeńca to pozwoliłabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shin
Sądzę, że kobieta dziwnie by się czuła w takiej sytuacji, na pewno troszeczkę skrępowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shin
W jakich dziewczyny najbardziej lubicie chodzić butach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shin
Dorcia, ja szczerze to nie przepadam za szpilkami, choć są sexowne, ale tam są zasłonięte palce :) W japonkach widzę prawie wszystko i jak kobieta ma je na sobie, sexownie kręci pupeczką to jest wspaniały widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oelam
A co sądzicie o kabaretkach ze szwem? Czyż nie sprawiają, że stopa jest bardzo elegancka i zadziorna jednocześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi wszystko opada jak was cz
malo ktora ma ladna stope, wikszosc koslawe paluchy i twarde piety fuj, mnie brzydza stopy a juz meskie to wogolr wymioty mam, nawet niemowlaka nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie - są kobiety, które to rozumieją i nawet lubią a są też zupełnie niezrozumiałe dla mnie reakcje - no sorki, większość kobiet, które generalnie dbająo swój wygląd, dba również o stopy - peelingi, pedikiury itp... zatem powiedzcie mi co jest bardziej obrzydliwego w zadbanej, ładnej damskiej stópce niż w jakiejkolwiek innej części ciała? Jak ktoś powie, że go to nie kręci to rozumiem, ale żeby być skrępowanym czy czuć obrzydzenie to bardziej nienormalne niż zamiłowanie do stóp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kobieta ma bardzo ładne stopy i lubie je całować, masować no i jak mi nimi robi dobrze. Natomiast zgadzam się z tym, że większość kobiet ma brzydkie stopy i jak taka chodzi w odsłoniętych szpilkach czy japonkach to odechciewa się wszystkiego. Sam kiedyś przestałem spotykać się z pewną dziewczyną po tym jak zobaczyłem jej stopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superkoles: ja też jestem fetyszystą stóp. U mnie w pracy dwie dziewczyny chodzą w odkrytych butach, a stópki mają cudowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek_partyzant
a mnie dla odmiany kręcą smukłe, zadbane dłonie z ognistym czerwonym lakierem na paznokciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shin
@Superkoleś W Polsce dużo kobiet ma ładne stopy :) Faktycznie często widzę kobiety z nieładnymi stopami, ale większość jest sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shin
Suczka Ty lubisz eksponować swoje stopy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shin
Podbijam temat :P Dziś ciepło więc liczę na ładne widoki oraz na to, że kobiety będą odsłaniać swe wdźwięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shin
Ja dzisiaj też byłem, ale nic godnego uwagi nie zauważyłem, ale cieszę się, że sezon się zaczął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shin
Czekam na większy odzew od pań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaczek 90
Ja uwielbiam ładne kobiece stópki :) Ale tylko i wyłącznie bose w fajnych bucikach, bez żadnych rajstop i innych takich rzeczy. Lubię różne kolory malowania pazurków, ale najbardziej działają na mnie paluszki z takim malowaniem jak na załączonym foto poniżej :) http://bl.definebabe.com/1/18/25781/Anita-Pearl-footsie-babes-02.jpg Pobawić się z takimi stópkami to moje marzenie! :) Może jest tutaj jakaś chętna ładna dziewczyna do 26-27 lat z woj. pomorskiego, która ma ochotę na takie zabawy? Kurcze, no bardzo chciałbym znaleźć jakąś koleżankę do stópkowych zabaw, ale ciężko :/ Jak jest jakaś chętna to może niech się odezwie do mnie na maila: zaczek90kontakt@wp.pl :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×