Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piedestał

do dziewczyn

Polecane posty

Gość disco Anna
tak, masz jakies fantazje zwiazane z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teqi: mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? disco Anna: fantazje? Nie wiem... po prostu pytam z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disco Anna
no nie wiem, moze kreca Cie wulgarne, wyuzdane kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta bywa z natury materialistką co to znaczy?! Musi być ładny i przy kasie i przede wszystkim podobać się innym jej koleżankom... jak się nie podobasz [podobasz, tylko cię obsmarują] wówczas pokazuje ci facka i żyje dalej mając nadzieję, że wyjdzie bogato za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie wkurzał mnie jeden sąsiad z naprzeciwka.Wychodził na taras(przerobił strych na mieszkanie)i pod pretekstem palenia papierosa stał sobie z lornetką i zaglądał do mojego mieszkania.Ponieważ wtedy dopiero co się wprowadziłam nie miałam jeszcze żadnych rolet ani zasłon.Pokazałam mu parę razy środkowy palec gdy przyuważyłam,że mnie podgląda aż któregoś dnia się tak wkurzyłam,że pokazałam mu gołą pupę!Widziałam wtedy,że na taras po cichu wychodzi jego żona.Dostał w twarz od niej,była chyba wielka awantura bo się skończyło podglądanie.Wyprowadzili się tydzień później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi: w takiej sytuacji to mogłaś śmiało iść do niego i sama go spoliczkować. A w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_mouse
mortifer - co za herezje, puknij się w ten pusty łeb człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disco Anna
nie wiem co mam konkretnie rozwinac... Wyglada na to, ze lubisz dziewczyny/kobiety tzw blachary geberaklnie uwazane przez wszystkich za patologie... ale nawet wsrod nich potrafi znalezc sie niejedna zagubiona, ktora robi to tylko po to, aby przypodobac sie kolezankom i kolegom z Bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakich sytuacjach pokazywałaś faka? Pisałaś przecież, że tak, że to robiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×